Logo small

TAG: nosa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34
1.    gabinet alergologiczny lublin- alergolog.lublin.pl

Lekarz alergolog dr nauk med. Teresa Stelmasiak oferuje pomoc w diagnostyce i leczeniu chorób alergicznych. Zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy w ramach prywatnej praktyki prowadzonej w Specjalistycznym Gabinecie Alergologicznym w Lublinie. Doktor zapewnia opiekę pacjentom z astmą, w przypadku kaszlu i duszności, a także Leczy przypadki alergicznego nieżytu nosa (sezonowego i całorocznego). W przychodni realizowana jest spirometria oraz testy alergiczne i odczulanie, czyli swoista immunoterapia (SIT). Zapraszamy do kontaktu i umawiania wizyt.

  www.alergolog.lublin.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22562

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.chirurgia-plastyczna.info.pl

Z wielką przyjemnoscią przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej. Nasza placówka mieści się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Zatrudniamy fachowy personel z długoletnim doświadczeniem i dysponujemy innowacyjnym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów korekcji nosa bądź biustu, korekcji blizn i znamion, plastyki powłok brzucha, botoxu, odsysania tłuszczu czy też odmładzania twarzy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.chirurgia-plastyczna.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Dmitry Tretiakow Laryngolog Gdańsk

Wybierając usługi sprawdzonego laryngologa pod adresem drlaryngolog.pl możemy być pewni profesjonalizmu a także pełnej kontroli nad naszym stanem zdrowia. Doświadczony laryngolog wykona dla nas takie usługi jak operacja przegrody nosa a także leczenie chrapania. Jest to świetny specjalista, który ma idealne podejście do swoich pacjentów.

  drlaryngolog.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> laryngolog >> 18750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Przeszczep włosów w Turcji

Witamy w Meditravel! Organizujemy podróże medyczne do najlepszych klinik specjalizujących się w przeszczepach włosów w Turcji i chirurgii plastycznej w Czechach. Wyróżniają nas konkurencyjne ceny połączone z wysokim poziomem świadczonych usług. W przypadku przeszczepu włosów jest to nawet 1/3 ceny. Z nami nie musisz się niczego obawiać, załatwimy za Ciebie wszystkie formalności, zadbamy o komfort Twojej podróży i wypoczynek, a najważniejsze – spełnimy Twoje marzenie. Transplantacja włosów za granicą ma wiele zalet, sprawdź efekty po zabiegu naszych pacjentów.

  www.meditravel.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 22220

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    ZIEMOWIT ZIĘTKOWSKI astma

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę mieszczącego się w Białymstoku Prywatnego Gabinetu Alergologicznego Prof. Dr hab. Ziemowita Ziętkowskiego. W naszej profesjonalnej, działającej od 16 lat placówce zapewniamy leczenie zarówno dzieci jak też dorosłych. Specjalizujemy się w leczeniu schorzeń takich jak astma, alergie pokarmowe, alergiczne choroby skóry, przewlekły nieżyt nosa lub zapalenie oskrzeli, pyłkowicy, POCHP i wielu innych. Na miejscu wykonujemy badania spirometryczne jak i testy alergologiczne. Zapewniamy dostęp do innowacyjnych metod oraz nowoczesnego sprzętu. Więcej na stronie.

  alergologbialystok.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16396

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    sklep-profimed.pl

Dystrybucją produktów medycznych na potrzeby diagnostyki, pielęgnacji oraz rehabilitacji osób chorych oferuje Hurtownia Artykułów Medycznych Profi-Med w Goleniowie. Zapewniamy zaopatrzenie przychodniom i szpitalom w profesjonalny sprzęt, narzędzia i środki pomocnicze. Zapraszamy też osoby, które indywidualnie zajmują się opieka w domu. Gwarantujemy doskonałe zaopatrzenie w markowe produkty wielokrotnie testowane w praktyce. Polecamy sprzęt do rehabilitacji po urazach czy operacjach. Zapraszamy również do sklepu stacjonarnego.

  www.sklep-profimed.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> sprzęt medyczny >> 21728

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Malarstwo naścienne Łódź, Warszawa

Projektant wnętrz, czyli artystyczne ozdabianie ścian, płaskorzeźby naścienne, to tylko część oferty przygotowanej przez Beams. Firma proponuje również znakomitej jakości produkty, oparte o materiał jakim jest wełna merynosa. Merino Luxury Bag, torebka unikatowa oraz poduszki retro, vintage. Zapraszamy do zakupów w sklepie Beams

  beams.eu.com

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15441

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    RYSZARD NAWROCKI Korekcja kształtu nosa

We Wrocławiu, Ostrowie Wielkopolskim, Lublinie i Świdnicy znajdują się gabinety specjalisty chirurgii plastycznej lek. med. Ryszarda Nawrockiego. Jest to wykwalifikowany i doświadczony specjalista oferujący przeprowadzanie zabiegów plastycznych czy rekonstrukcyjnych. Gabinety oferują usługi w zakresie korekcji twarzy, rekonstrukcji uszu, korekcji piersi, plastyki powłok brzucha, zabiegów estetycznych, korekcji blizn oraz zniekształceń pourazowych, wycięcia znamion bądź innych. Naszym pacjentom oferujemy usługi na najwyższym poziomie przy użyciu najnowocześniejszego i bezpiecznego sprzętu. Detale dostępne są na stronie.

  www.drnawrocki.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 13426

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Vident NZOZ Korekcja nosa Bydgoszcz

Znajdująca się w Bydgoszczy klinika Wident oferuje swoim Pacjentom kompleksową opiekę lekarską. Znajdują się tutaj gabinety lekarzy o wielu specjalizacjach, między innymi stomatologa, ginekologa, kardiologa, laryngologa, neurologa bądź ortopedy. Mogą tu Państwo skorzystać również z porady diabetologicznej, okulistycznej czy psychologicznej. Klinika wyposażona jest w wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt, dzięki jakiemu mogą być tu przeprowadzane operacje z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, twarzowo-szczękowej i estetycznej. Na stronie internetowej umieszczony jest cały zakres usług Kliniki.

  www.wident.eu/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 10906

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    Małgorzata Kantecka Gabinet Lekarski

W Warszawie mieści się prowadzony przez Małgorzatę Kantecką specjalistyczny gabinet alergologiczny. Świadczy ona szereg usług związanych z diagnozą oraz leczeniem alergii wziewnych, pokarmowych, czy nawracających infekcji dróg oddechowych bądź skórnych. Pomoc uzyskają tu zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Rozpoznanie problemu dokonywane jest za pomocą specjalistycznych testów skórnych, pozwalających ustalić dokładną przyczynę występowania alergii. W gabinecie prowadzona jest pełna terapia odczulająca metodą tradycyjną oraz podjęzykową. Więcej o informacji o usługach świadczonych w gabinecie znajdą Państwo na stronie internetowej.

  kantecka-alergolog.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16588

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 34