Logo small

TAG: obrotowa

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.      Zdjęcia obrotowe 360 stopni, fotografia obrotowa

Niby to nie nowość na rynku sprzedaży internetowej, ale zdjęcia obrotowe powoli wkraczają do handlu online. Kolejne sklepy decydują się na fotografowanie swoich produktów w technologii obrotowej 360 stopni. Handel sukcesywnie przenosi się do internetu. Coraz więcej czasu spędzamy w sieci. Mamy coraz więcej urządzeń, które ułatwiają nam robienie łatwych zakupów. Dlatego fotografia obrotowa jest rozwiązaniem, które pomoże jeszcze bardziej sprzedawać, jeszcze bardziej przyciągać klienta do zakupów online. Dziś trudno wyobrazić sobie nowoczesne platformy internetowe bez zdjęć obrotowych, dlatego każdy szanujący się producent sklepów internetowych tworzy rozwiązania dla zdjęć obrotowych produktów. Jako firma tworząca zdjęcia obrotowe zapraszamy wszystkie firmy, które chcą zainwestować w fotografię obrotową do współpracy. Wykonujemy zdjęcia u Klientów oraz w naszym studio, działamy na terenie całego kraju, gwarantujemy szybkie tempo oraz rzetelność wykonanych usług.

  3mob.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing internetowy >> 20248

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.360shots.com.pl

W tradycyjnym sklepie podczas zakupów kierujemy się nie tylko wzrokiem, ale też dotykiem, ogólnym wrażeniem, rozmową ze sprzedawcą i wieloma innymi elementami. W internecie nasze możliwości są ograniczone, dlatego pierwszym kryterium jest to co widzimy. Chcąc więc efektywnie prowadzić e-sklep musimy postawić na najlepsze jakościowo zdjęcia produktów. Możesz je wykonać u nas.

  360shots.com.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 14819

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Wyciskarki do soków - WyciskarkiSokow.pl

Przyrządzanie zdrowych i smacznych soków z dowolnych owoców oraz warzyw, jest możliwe. Wystarczy postawić na specjalnie skonstruowaną ofertę sklepu internetowego. Do wyboru wyciskarki wolnoobrotowe, które pracują w taki sposób, że do szklanki soku trafia maksimum cennych składników. Można korzystać z dowolnych owoców i warzyw, bez konieczności krojenia na mniejsze porcje przed wrzuceniem, ponieważ każda wyciskarka posiada duży otwór wlotowy. Kolejno uwagę zwraca designerska konstrukcja. Nie tylko estetyczna i ciekawa, przez co wpisująca się w kuchenne aranżacje. To również zastosowanie wytrzymałych materiałów, które przekładają się na solidną i żywotną konstrukcję. Mocny silnik indukcyjny odpowiada za cichą i wydajną pracę. Poszczególne elementy wykonano zaś z materiałów, które pozbawione są niebezpiecznych bisfenoli. Wolnoobrotowe wyciskarki są połączeniem funkcjonalności oraz ciekawego wykonania. Na stronie można znaleźć zakładkę prowadzącą do przepisów na soki oraz blog, a pośród niego sporo ciekawych treści. Gwarancja udanych zakupów i bezproblemowego kontaktu.

  wyciskarkisokow.pl

katalog >> Dom i Ogród >> sklepy i hurtownie >> 14669

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Vortex - wyciskarka całych owoców i warzyw

Vortex to polska marka, która jako pierwsza przygotowuje naprawdę świetne wyciskarki wolnoobrotowe. Każdy kto zdecyduje się na tą propozycję na pewno będzie zadowolony. Co najważniejsze tak przygotowywane soki mają wszystkie cenne wartości mineralne, enzymy i witaminy. Tego nie będzie w sokach z sokowirówek, dlatego jeśli sokowa terapia dr Gersona to wyłącznie z dobrą jakościowo wyciskarką do soków.

  vortexpoland.com

katalog >> Maszyny i urządzenia przemysłowe >> gastronomia >> 11896

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Zdjęcia panoramiczne

Nasza firma specjalizuje się w panoramach pełno sferowych i płasko sferowych. Wykonujemy również wycieczki wirtualne i packshoty (ruchome i obracane obrazy na stronach internetowych). Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dronami, które nagrywają z powietrza. Zatrudniamy zdolnych fotografów i grafików zapraszamy do współpracy.

  www.fotosfera360.pl

katalog >> Kultura i sztuka >> fotografia >> 6674

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 5 z 5