Logo small

TAG: obsługa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 424
1.    Szok.biz – kompleksowa obsługa wydarzeń

Jeśli firma eventowa, to tylko Szok.biz. Wykorzystywanie najnowszych technologii, kreatywne pomysły i mnóstwo pozytywnej energii – to wszystko wyróżnia Szok.biz na tle konkurencji. Oprócz organizacji wydarzenia Szok.biz oferuje także transmisje online na YouTube i Facebook. To doskonała forma reklamy.

  szok.biz/

katalog >> Usługi >> inne >> 18873

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Emergency Power – obsługa inwestycji

Najlepszym wyborem dla wszystkich osób zainteresowanych usługami z zakresu projektowania, generalnego wykonawstwa i serwisowania awaryjnego instalacji technicznych w obrębie nieruchomości mieszkalnych będzie skorzystanie z oferty Emergencypower.eu. Wachlarz usług Emergencypower.eu jest naprawdę imponujący: od montażu drzwi wejściowych, bram, żaluzji wewnętrznych czy oświetlenia, aż do obsługi zaawansowanej automatyki budynkowej i systemów inteligentnych. Cała oferta znajduje się na stronie Emergencypower.eu.

  www.emergencypower.eu/

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 18610

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Obsługa Przewozów Eventowych - travel-trans.pl

Świadczymy usługi transportu w Poznaniu, całym kraju, w przestrzeni międzynarodowej. Dowozimy pracowników, czy grupy zorganizowane do Niemiec, Francji, Belgii, Holandii. Działamy na co dzień w woj. zachodniopomorskim, dolnośląskim, wielkopolskim, lubuskim. Nasze najważniejsze specjalizacje to transport paczek oraz transport osób z gwarancją bezpieczeństwa.

  www.travel-trans.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 18483

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    KancelariaSzyroczynski.pl - Radca prawny mazowieckie

Kancelaria radcy prawnego Piotr Szyroczyński zajmuje się prowadzeniem spraw związanych z prawem medycznym, odszkodowawczym i spółek handlowych. Upadłość konsumencka, błędy medyczne, obsługa prawna klientów biznesowych to podstawowe zagadnienia, jakimi zajmuje się kancelaria. Swoich klientów reprezentuje przed sądem, przygotowuje pisma procesowe i odwoławcze.

  kancelariaszyroczynski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 18436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.domestika.com.pl

DOMESTIKA to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku. Podejmujemy współpracę z w Zarządami Wspólnot Mieszkaniowych w obrębie administracji budynków. Posiadamy szeroką ofertę usług. Do zakresu naszej działalności należy wszechstronna obsługa księgowo bankowa. Prowadzimy księgowość wykorzystując nowoczesne i specjalistyczne programy komputerowe. Zajmujemy się też informowanie Klientów o bieżących kosztach związanych z utrzymaniem nieruchomości wspólnej, mediów oraz kosztów renowacji. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, szczegóły dostępne są na stronie internetowej.

  domestika.com.pl

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 18161

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    GLOBAL ACCOUNTING doradztwo kadrowe siemianowice śląskie

Prowadzisz własną firmę albo inną działalność gospodarczą, jednakże zagadnienia księgowości, rozliczeń podatkowych oraz obsługa kadrowo płacowa to dla Ciebie ciemna magia? Mamy dla Ciebie świetną informację - znalazłeś firmę, która kompleksowo rozplącze twoje problemy. Kim jesteśmy? Global Accounting jest firmą, jaka od 10 lat prężnie rozwija się w branży prac księgowych, oferując swoim Klientom duży zakres usług dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Rozliczenia VAT czy sporządzanie skomplikowanych analiz oraz raportów finansowych to dla Ciebie zmora, a dla nas - czysta przyjemność. Dowiesz się więcej wchodząc na naszą witrynę www.

  www.global-accounting.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18070

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Obsługa energetyczna Twojej firmy | PowerGO

Kompleksowa obsługa energetyczna dla Twojej firmy. Zakup energii i gazu, kompensacja mocy biernej, audyty energetyczne, pomiary energii, fotowoltaika, smart metering, zarządzanie energią,

  powergo.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 17704

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Kancelaria adwokacka obsługa prawna firm

Kancelaria adwokacka Borowski Prawo Transportowe swoją ofertę kieruje do firm z branży transportowej. Kancelaria z siedzibą we Wrocławiu oferuje pomoc w zakresie sporządzania projektów, szeroko zakrojonego doradztwa, wykonywaniu różnych audytów czy windykacji. Inną usługą jest obsługa prawno-podatkowa firm transportowych. Reprezentuje ona też swoich Klientów na zewnątrz. Pełna oferta Kancelarii znajduje się na stronie internetowej obslugafirmtransportowych.pl.

  www.obslugafirmtransportowych.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17032

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    www.ksiegowosc-agnes.pl

Księgi handlowe, podatkowa książka przychodów i rozchodów (PKPiR), ryczałt ewidencjonowany, ewidencje do podatku VAT, a poza tym obsługa kadrowo-płacowa i rozliczenia właścicieli to zakres usług, jakie w Łodzi realizuje Biuro Rachunkowe Agnes. Przygotowujemy też i składamy deklaracje do Urzędu Skarbowego (VAT, CIT, PIT) oraz ZUS. Pomagamy w wypełnianiu potrzebnych przy prowadzeniu działalności dokumentów i formularzy. Obsługujemy podmioty gospodarcze o różnych profilach działalności. Zapraszamy do zapoznania z pełną ofertą na naszej stronie. Poufność i bezpieczeństwo danych są gwarantowane.

  ksiegowosc-agnes.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 16783

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    www.biuroleda.pl

Biuro Rachunkowe Leda w Jastrzębiu-Zdroju to wszechstronna obsługa firm i spółek w zakresie księgowym, podatkowym oraz kadrowo-płacowym. Prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe, księgi przychodów i rozchodów oraz ewidencje podatkowe ryczałtu ewidencjonowanego. W ramach prowadzenia dokumentacji i ewidencji personalnej pracowników proponujemy dokumentacje i ewidencje płac, dokumentacje prac zleconych także prowadzenie dokumentacji ZUS. Pomagamy również w rejestracji podmiotu gospodarczego. Zapraszamy do kontaktu przedsiębiorców, spółki oraz organizacje statutowe!

  biuroleda.pl

katalog >> Usługi >> biuro rachunkowe >> 16646

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 424