Logo small

TAG: obsługa

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 420
1.    Biuro Rachunkowe Business 3 Experts

Jesteś osobą, która prowadzi swoją firmę? Jeżeli tak, to z całą pewnością potrzebne będzie Ci doświadczone biuro rachunkowe. Nasza obsługa księgowa obejmuje bardzo wiele usług, wśród których znajduje się między innymi sporządzanie sprawozdań, prowadzenie ksiąg rachunkowych, wsparcie merytoryczne, sporządzanie sprawozdań do GUS i wiele innych usług. Na rynku istniejemy od 2014 roku i w tym czasie zgromadziliśmy w naszych szeregach bardzo doświadczoną ekipę, która potrafi poradzić sobie z usługami księgowymi na najwyższym poziomie. Dzięki doświadczeniu nasze biuro księgowe jest w stanie obsłużyć firmy działające w bardzo wielu branżach, a także te zajmujące się produkcją czy też handlem i usługami. Gwarantujemy, że nasze biuro rachunkowe to świetny wybór dla każdego, kto potrzebuje pomocy z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Dzięki naszym usługom księgowość w Swarzędzu stanie się o wiele bardziej dostępna dla każdego. Dlatego też zapewniamy, że nasze biura rachunkowe to miejsce, w którym można uzyskać fachową pomoc. Biuro Rachunkowe Business 3 Experts ul. Grudzińskiego 26A/5 62-020 Swarzędz Tel: 602 313 723

  b3e.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 22398

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Obsługa Prawna Firm, Odszkodowania Białystok - Adwokat

Kancelaria Elizy Korsak od 2013 roku oferuje pomoc merytoryczno-prawną z zakresu obsługi prawnej firm, dochodzenia odszkodowań oraz postępowań związanych z prawem gospodarczym, rodzinnym, egzekucyjnym, karnym oraz cywilnym. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z dochodzeniem zadośćuczynień za doznaną krzywdę i cierpienia spowodowane różnymi wypadkami losowymi. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie, przeprowadzamy negocjacje, reprezentujemy Klientów przed sądami, towarzystwami ubezpieczeniowymi i innymi organami prawnymi oraz sporządzamy niezbędne oświadczenia i dokumenty. Siedziba kancelarii mieści się Białymstoku, a nasza działalność obejmuje terytorium całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw: podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Gwarantujemy stały kontakt osobisty, telefoniczny i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Każde prowadzone przez nas postępowanie traktujemy priorytetowo. W pracy z Klientem mamy na uwadze jego dobro i oczekiwania. Do spraw podchodzimy indywidualnie, z należną sumiennością i rzetelnością. Dokładamy wszelkich starań, by uzyskany wynik procesu był możliwie najkorzystniejszy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, uczciwość oraz profesjonalne podejście. Nasze wsparcie i doświadczenie to Twój spokój. Jeśli szukasz pomocy merytoryczno-prawnej, uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Pomożemy rozwiązać nurtujący Cię problem.

  elizakorsak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22122

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Radca prawny Szczecin obsługa prawna

Kancelaria Radcy Prawnego dr Rafał R. Wasilewski świadczy na rzecz przedsiębiorców fachową pomoc prawną w zakresie prawa gospodarczego (prawo konkurencji, prawo zamówień publicznych, prawo spółek, umowy gospodarcze, prawo konsumenckie i wiele innych szczegółowych dziedzin prawa). Zajmujemy się stałym wsparciem przedsiębiorców (stała obsługa prawna firm), jak również pomocą doraźną.

  radcawasilewski.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 21771

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Przygotowanie i obsługa przesyłek

Pakowanie i obsługa przesyłek. Firma Toplogistic.pl pracuje solidnie. Oferuje obsługę korespondencji masowej i przesyłek mailingowych. W ofercie ma też przeprowadzenie przesyłek reklamowych, kurierskich oraz przygotowanie i obsługę przesyłek. Dla klientów takie działania są istotne, dają im możliwość zarobkowania i odciążają ich pracowników. Współpracuj z Toplogistic.pl, a na pewno będziesz zadowolony. Firma działa dobrze, solidnie, dbając o jakość oraz o to, co najważniejsze. Dzisiaj przesyłki reklamowe i kurierskie są przygotowane najlepiej. Przygotowanie oraz obsługa przesyłek przebiega w sposób celowy i dobrze zorganizowany. Dzięki Toplogistic.pl wszelkie sprawy układają się doskonale.

  toplogistic.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21594

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


5.    Grupa Masterbill - obsługa księgowa i prawna

Masterbill to profesjonalna obsługa księgowa i kadrowa oraz prawna. Nasza siedziba mieści się w Mikołowie. Nasi pracownicy to wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, specjalistów od kadr oraz księgowości. Intencją naszej firmy jest wsparcie mniejszych i większych przedsiębiorców w prowadzeniu biznesów pod względem prawnym i księgowym. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z pełną ofertą.

  www.masterbill.com.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 21580

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Obsługa płatności - flowmo.app

Gwarancja systematyczności, terminowości oraz niezawodności tymi cechami można określić aplikację FlowMo. To innowacyjny system ułatwiający prowadzenie Twojego przedsiębiorstwa. Dzięki niej procesy związane z finansami i księgowością przestaną być Twoim zmartwieniem. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej specjalnej ofercie, odwiedź naszą stronę internetową.

  flowmo.app

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 21383

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Obsługa prawna IT - tech-legal.pl

Prawnik IT jest bardzo potrzebną osobą w praktycznie każdej firmie, związanej w jakikolwiek sposób z IT. Na stronie tech-legal.pl znajduje się pełen opis usług Tech Legal. Tech-prawnik oferuje wykonywanie czynności prawnych takich jak: pisanie, opiniowanie i negocjowanie umów o projekt IT, umów z personelem IT, umów wdrożeniowych IT. Tech Legal jest prowadzony przez specjalistę od prawa i IT - Przemysława Caputę. Aby nawiązać kontakt, należy zadzwonić pod numer telefonu lub napisać e-mail.

  tech-legal.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21362

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Korea Corporation Lawyer

Kancelaria FGGK Warsaw jest podmiotem o profilu prawnym. Jedną z usług w ofercie jest obsługa spółek zagranicznych. Firma obsługuje firmy z całego świata, a w tym z Chin (China Desk) czy Korei (Korean Desk). To specjalistyczna pomoc prawna i wiele zrealizowanych projektów na koncie (m.in. energetyczne, centra badawczo-rozwojowe, IT, telekomunikacja).

  fggk-kr.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    simproperty.com

Sim Property to krakowska firma, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie zarządzania nieruchomościami na terenie Polski. Oferujemy pełen zakres usług dotyczących rynku nieruchomości, jaki obejmuje najmem, usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami (sprzedaż, wynajem), jak też badanie i analizę rynku inwestycji. Zapewniamy dostęp do informacji online, co umożliwia szybką i sprawną sprzedaż oraz wynajem nieruchomości. Zapraszamy do współpracy. Bezpieczeństwo transakcji i solidna obsługa transakcji w obrocie nieruchomościami - zapraszamy do skorzystania z usług, jakie świadczy firma Sim Property w Krakowie. Zapewniamy kompleksową obsługę rynku nieruchomości w ponad 20 miastach w Polsce, Czechach, na Słowacji i w Bułgarii. Doświadczony zespół profesjonalistów świadczy pełne doradztwo, a system online umożliwia nam na efektywność i dostęp do informacji 24h. Zapraszamy do kontaktu.

  www.simproperty.com

katalog >> Nieruchomości >> zarządzanie nieruchomościami >> 20276

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Konrad Wisniewski

Remonty Łodzi Motorowych oraz naprawa jachtów, Serwis Motorówek,Naprawa skuterów wodnych, Obsługa łodzi, naprawa łodzi z laminatu, działamy też z łodziami z drewna, naprawa i pełna obsługa w Warszawie. 100% Profesionalna obsługa łodzi i serwis obsługi w mieście Warszawa, Gdańsk, Wrocław, oraz cała Polska. Nasza firma Naprawa Jachtów, proponuje wygodny serwis i naprawia skutery wodne. Obsługa i serwis motorówek dla milionerów w całej Polsce.

  www.naprawajachtu.com/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20243

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 420