Logo small

TAG: ocena

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38
1.    Ocena ryzyka zawodowego - METRO

Firma Metro Szkolenia BHP Bydgoszcz serdecznie zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą. Tworzymy zespół doświadczonych specjalistów, a oferowane przez nas usługi plasują się na bardzo wysokim poziomie. W zakresie naszej działalności leżą między innymi ocena ryzyka zawodowego, szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej, a także szkolenie BHP, P.POŻ. Zapraszamy do naszego biura przy ul. M. Focha 18 w Bydgoszczy oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową: www.szkoleniabhp-bydgoszcz.pl.

  szkoleniabhp-bydgoszcz.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> bhp >> 12993

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.ekspertyzy.waw.pl

Jestem doświadczonym rzeczoznawcą majątkowym oraz budowlanym. Prowadzę firmę J.P. Praxis z siedzibą w Warszawie i realizuję zlecenia na obszarze całego województwa mazowieckiego. Przyjmuję je zarówno od osób indywidualnych, jak i podmiotów gospodarczych m.in. od banków, instytucji, urzędów i organów prawniczych. W mojej ofercie znajdą Państwo m.in. wyceny domów, mieszkań, działek połączone z analizą rynku, a ponadto oceny techniczne i analizy techniczno-ekonomiczne budynków oraz operaty szacunkowe. Zapewniam, że wszystkie usługi realizowane są zgodnie z bieżącym prawem. Pozostaję do Państwa dyspozycji. Więcej danych na stronie internetowej.

  www.ekspertyzy.waw.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18445

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Corona

Zapoznaj się z ofertą firmy Corona. Od 1991 roku zajmujemy się produkcją nowoczesnych systemów zabezpieczeń dla przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości detektory płomieni i gazu, płytki bezpieczeństwa, czy też zawory oddechowe. Oferujemy profesjonalną ocenę zagrożenia wybuchem. Gwarantujemy usługi i produkty na najwyższym poziomie.

  corona.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> zabezpieczenia >> 18298

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Szkolenia managerskie - solution.pl

Chciałbyś wdrożyć nowoczesne systemy zarządzania personelem w swojej firmie? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy konsultingowej Solution. Od 20 lat specjalizujemy się w profesjonalnym doradztwie zawodowym. Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów do spraw biznesu. Oferujemy szkolenia managerskie na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy.

  solution.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 18024

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    RADZKI MAREK leczenie infekcji układu oddechowego

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę prywatnej praktyki lekarskiej lekarza pediatry Marka Radzkiego. Świadczy on swoje usługi na terenie Warszawy już od 1993 roku. Oferuje wizyty domowe u dzieci chorych i zdrowych, konsultacje oraz porady na najwyższym poziomie. Dokonuje oceny noworodka i ustala kalendarz wizyt u pediatry i szczepień ochronnych. Diagnozuje i leczy choroby dziecięce, w tym zakaźne czy pasożytnicze. Zajmuje się też alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o działalności, wystarczy odwiedzić stronę internetową.

  wizytydomowepediatrawarszawa.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16973

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    CosmetoSAFE | Ocena bezpieczeństwa kosmetyku

CosmetoSAFE to firma o stabilnej pozycji na rynku. Nasz zespół tworzą specjaliści kosmetolodzy, inżynierowie i naukowcy. Na zamówienie tworzymy dla firm różnego rodzaju raporty bezpieczeństwa kosmetyków oraz dokonujemy ich rejestracji, dzięki czemu nowy produkt może pojawić się na rynku w sprzedaży. Dzięki posiadanym certyfikatom przygotowujemy raporty obowiązujące nie tylko w Polsce ale również w Europie.

  www.cosmetosafe.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10398

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.elokon.com

Szukacie firmy, która zajmuje się fachową optymalizacją bezpieczeństwa w przemyśle? Zapraszamy do zaznajomienia z ofertą i działalnością ELOKON Polska Sp. z o. o. w Warszawie - firmy, która od przeszło 30 lat polepsza bezpieczeństwo maszyn i procesów przemysłowych. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze rozwiązania techniki. Wspieramy w badaniach i prowadzimy rozległą działalność edukacyjną jako wykładowcy w Akademii Elkon. Praktyka naszej kadry, w tym 50 inżynierów - praktyków jest gwarancją niezawodności systemów produkcyjnych oraz wysokiej jakości. Zachęcamy do współpracy!

  www.elokon.com

katalog >> Usługi >> inne >> 15931

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.akint.pl

Firma Akint z Warszawy, jako międzynarodowa marka to najwyższej jakości usługi potwierdzone jedynym na świecie kodeksem wartości. Działamy na rynku nieruchomości od 2009 roku, oferując właścicielom, zarządcom i administratorom obiektów fachowe przeglądy, audyty i ekspertyzy techniczne, przeglądy kominiarskie, gazowe i pomiary elektryczne. Zapewniamy nadzory budowlane i obsługę inwestycji, ocenę efektywności energetycznej i termowizję, inwentaryzacje oraz kosztorysowanie. Jesteśmy profesjonalistami. Zapraszamy do współpracy.

  akint.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 15795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Ochrona ppoż - FUMO

Czy wiesz, jak ważna jest fachowa instrukcja bezpieczeństwa pożarowego? Jeśli prowadzisz biznes i odpowiadasz za swoich pracowników musisz wiedzieć, że w kryzysowych chwilach twoja wiedza z tego zakresu może okazać się bezcenna! Firma FUMO przeprowadza ekspertyzy techniczne warunków bezpieczeństwa pożarowego w Łodzi i całym województwie. Jeśli zależy Państwu nie tylko na otrzymaniu dokumentacji, ale i wiedzy - nie można było trafić lepiej. Wiemy, że znalezienie zaufanego wykonawcy spędza sen z powiek, dlatego odpowiadamy na wszelkie pytania i wątpliwości. Nasz rzeczoznawca ppoz z Łodzi doskonale orientuje się w najnowszych regulacjach prawnych i dzięki temu może przekazywać najbardziej aktualną wiedzę, dostosowaną do wymogów przepisów. Zajmujemy się profesjonalną oceną zagrożenia wybuchem i przygotowujemy koncepcje oddymiania. Prowadzimy także nieprzerwanie doradztwo techniczne w zakresie ochrony przeciwpożarowej, dlatego możecie Państwo zadawać nam pytania z tego zakresu. Na zamówienie przygotowujemy także plany ewakuacji z budynków, a jeśli zachodzi taka potrzeba - przeprowadzamy próbne ewakuacje w Łodzi i na terenie województwa łódzkiego. Jeśli mają Państwo nurtujące pytania z zakresu ppoż i bhp - zachęcamy do kontaktu. Z chęcią przedstawimy Państwu zakres oferowanych przez nas usług.

  fumopoz.pl/

katalog >> Usługi >> bhp >> 15282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Certyfikaty - obac.com.pl

Oferta firmy OBAC skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Prowadzimy szkolenia uzupełniające z zakresu wprowadzania wyrobów na rynek, wymogów certyfikacji oraz wymagań bezpieczeństwa. OBAC od 1997 roku zajmuje się badaniami, inspekcjami oraz certyfikacjami różnego rodzaju wyrobów. Zapraszamy.

  obac.com.pl

katalog >> Budownictwo >> certyfikaty energetyczne >> 14309

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 38