Logo small

TAG: ochrona

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 117
1.    elitestudio.com.pl

Przyciemnianie szyb, zmiana koloru auta, ochrona folią bezbarwną oraz reklama na pojazdach to oferta, którą realizuje Elite Studio we Wrocławiu. Zajmujemy się oklejaniem samochodów oraz świadczymy usługi w zakresie car detailing. Poza wszechstronnym zabezpieczeniem swojego samochodu, wykonujemy korekty lakieru i aplikację powłok ochronnych, korzystając z najwyższej jakości folii. Zajmujemy się też czyszczeniem i konserwacją skór oraz ich zabezpieczeniem, kończąc na kompletnej zmianie koloru i aplikacji folii ochronnych. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy całą ofertę.

  www.elitestudio.com.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 21067

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Ochrona - hombre.pl

Jeśli martwisz się utratą życia, zdrowia lub majątku, skorzystaj z pomocy agencji ochrony HOMBRE. Od 2001 roku specjalizujemy się w ochronie mienia, ochronie osobistej oraz sprzątaniu budynków wielkopowierzchniowych. Zapewniamy profesjonalizm, solidność oraz rzetelność. Wybierając HOMBRE, zyskujesz spokój, bezpieczeństwo i pewność, że nikt i nic nie jest w stanie Ci zagrozić.

  hombre.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20859

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    ochrona-partner.pl

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy, która zapewni całodobowy monitoring wraz z ochroną osób, mienia i wierzytelności, zapraszamy do kontaktu z Grupą Ochrony PARTNER w Kielcach. Świadczymy usługi ochrony, jakie realizujemy na podstawie koncesji MSWiA Nr L-0239/12. Naszych pracowników wyróżnia wysoki poziom profesjonalizmu oraz etyki. W ramach zleceń gwarantujemy odpowiedni dress code oraz pełne wyposażenie w środki łączności radiowej i inny sprzęt techniczny. Oferujemy też montaż i zabezpieczanie systemów alarmowych z użyciem grup interwencyjnych. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.ochrona-partner.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20294

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    ochronaglok.pl agencja ochrony warszawa

Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją Agencji Ochrony Glok. W ramach naszych usług przeprowadzamy ochronę osób oraz mienia, a również ochronę przeróżnych imprez masowych. Wszelkie przeprowadzane przez nas zlecenie poprzedzają sumienne przygotowania. Nasze usługi realizujemy na obszarze Warszawy, a nawet poza nim poprzez nasze biura regionalne. Świadczymy fachowe doradztwo w zakresie organizacji ochrony oraz zakupu sprzętu ochrony technicznej lub osobistej. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i propozycji, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  ochronaglok.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Astrea Agencja Ochrony Osób i Mienia - Astrea Ochrona

Oferujemy naszą pomoc podejmując się kompleksowych zadań z zakresu ochrony osób i mienia, utrzymujemy stały kontakt z Klientem, reagujemy na wszelkiego rodzaju przestępstwa, przyjmujemy uwagi co do pracy ochrony, utrzymujemy wysoką jakość świadczonych usług poprzez ciągłe szkolenia stanowiskowe i zawodowe. Wiemy jak ważne w dzisiejszych czasach jest bezpieczeństwo. Oferujemy kompleksowe usługi z zakresu ochrony osób i mienia. Zajmujemy się również ochroną wszelkiego rodzaju imprez w tym imprez masowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową, znajdziecie tam ofertę naszej firmy.

  www.astrea-ochrona.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.ochronadrewna.eu

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Mr Service z Gdańska. Zajmujemy się zwalczaniem szkodników i możemy się pochwalić wieloletnim, sięgającym 2007 roku doświadczeniem w branży. W zakres świadczonych usług wchodzi dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja a także fumigacja i likwidacja szkodników drewna. Można nam także zlecić zabezpieczenie obiektów przed ptakami, kretami, kleszczami czy też komarami. Współpracujemy z każdej wielkości firmami, gospodarstwami rolnymi czy produkcyjnymi jak również klientami indywidualnymi. Zapewniamy profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Więcej szczegółów na stronie.

  www.ochronadrewna.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 19967

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Dezynfekcja Dalmyt Sp. z o.o.

W obecnych czasach ochrona przed szkodnikami jest bardzo ważna. Warto jest zainwestować w usługi takie jak deratyzacja czy tez dezynfekcja. Nasza firma od wielu lat oferuje skuteczne Zwalczanie szkodników. Pełna oferta oraz nasze szkolenia dostępne są na naszej stronie internetowej. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

  dalmyt.com.pl/

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 19608

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Usługi IT - securitypartners.pl

W Security Partners specjalizujemy się w bezpieczeństwie informacji. Posiadamy 12 letnie doświadczenie na rynku w zakresie świadczenia usług związanych z bezpieczeństwem IT. W naszej firmie realizowana jest również usługa ochrona danych osobowych z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie nasza firma wykonuje kompleksowe usługi w ramach outsourcingu usługi IT. W tym względzie outsourcing IT jest realizowany na najwyższym poziomie dostępności oraz w zoptymalizowany sposób.

  securitypartners.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bezpieczeństwo informacji >> 19320

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Ochrona Danych | Soczko & Partnerzy

Soczko & Partnerzy - Ochrona Danych pomoże twojej firmie wdrożyć wymagania RODO oraz przygotować systemy zarządzania bezpieczeństwem informacji. Oferta wdrożenia RODO obejmuje analizę ryzyka przetwarzania danych, audyt ochrony danych, stworzenie dokumentacji ochrony danych osobowych, a także szkolenia dla pracowników. Ponadto firmy, które muszą powołać Inspektora Ochrony Danych, mogą skorzystać z outsourcingu IOD, czyli pełnienia funkcji Inspektora Danych Osobowych przez eksperta z naszej firmy. Oferta związana z bezpieczeństwem informacji obejmuje m.in. analizę bezpieczeństwa informacji, szkolenia, oraz audyt zgodności z ISO 27001. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z konsultingiem, polegającym na wsparciu merytorycznym Państwa pracowników w zakresie poprawnego przetwarzania danych osobowych oraz właściwego zabezpieczenie informacji znajdujących się w Państwa firmie. Nasza oferta ochrony danych i bezpieczeństwa informacji dotyczy nie tylko Warszawy, ale również innych miast w całej Polsce. Dzięki pracy naszych ekspertów, Państwa dane będą odpowiednio chronione, a działalność Państwa firmy będzie zgodna z aktualnymi wymaganiami prawa w tym zakresie. Polecamy.

  www.soczko.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 18645

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Zabezpieczenie przed kradzieżą

Jeśli nie chcesz stracić cennych rzeczy, pomyśl wcześniej o ich oznakowaniu. Dzięki nam możesz umieścić na portfelu czy kluczach nalepkę hologramową, która pozwoli zwrócić je właścicielowi. To doskonała ochrona na wypadek zgubienia, ale także zabezpieczenie przed kradzieżą, bo odstrasza przynajmniej część potencjalnych złodziei. To także ochrona kluczy przed zgubieniem i szansa, że uczciwy znalazca odda je i nie będziemy musieli zmieniać zamków. W ofercie także ochrona zwierząt domowych, dzięki specjalnym aplikacjom nie zostaną oddane do schroniska, ale szybko wrócą do właściciela nawet w przypadku, gdy jakimś cudem zawędrują nawet na drugi koniec miasta. Pomyśl już teraz o karcie z hologramem, do której można również przypisać wszystkie noszone w portfel karty płatnicze czy dokumenty. Po zgubieniu lub kradzieży jednym telefonem zastrzeżesz je wszystkie bez żadnego problemu. mySafety ochrona rzeczy osobistych ul. Jana Ostroroga 24A 01-163 Warszawa Tel: 22 539 49 00

  sklep.mysafety.pl

katalog >> Usługi >> dom i ogrod >> 17607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 117