Logo small

TAG: oddymiające

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    Producent klap dymowych, pasma świetlne, wyłaz, poliwęglan

Grupa Techplast Jarocin to producent klap dymowych, pasm świetlnych. W swojej ofercie posiada klapy dymowe elektryczne, klapy oddymiające pneumatyczne, pasma świetlne, wyłaz dachowe, kopułki akrylowe, świetliki dachowe punktowe uchylne i świetliki dachowe wentylujące. Pasmo świetlne możemy doposażyć w segment uchylny typu klapa dymowa lub klapa przewietrzająca. Wyłaz dachowy wykonany wraz z klamką z kluczykiem. Kopułka akrylowa dostępna w wielu wariantach. Dodatkowo firma jest dystrybutorem tworzyw sztucznych tj. poliwęglan lity i poliwęglan kanalikowy, pleksi, PMMA, akryl, HIPS i ABS, polietylen i inne tworzywa konstrukcyjne. A posiadając sieć ploterów CNC mamy możliwość cięcia i frezowania na dowolne kształty.

  grupatechplast.pl

katalog >> Budownictwo >> hale stalowe >> 23221

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    klimawent.com.pl

Chcesz poprawić jakość powietrza pomieszczeń, w których przebywają Twoi klienci lub pracownicy? Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Klimawent z Gdyni, która specjalizuje się w produkcji nowatroskich urządzeń filtrowentylacyjnych. Gwarantujemy perfekcyjne parametry produkowanych, jakość, trwałość i niezawodność. W ofercie Posiadamy przeszło 120 typów produktów, w tym oczyszczacze powietrza, wentylatory, odciągi stanowiskowe, odsysacze spalin, a także wysoko wyspecjalizowane systemy do obsługi uciążliwych procesów technologicznych. Zapraszamy!

  www.klimawent.com.pl

katalog >> Budownictwo >> wentylacja >> 20031

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    fabrykazabezpieczen.pl

Kompleksowa obsługa budynków i inwestycji budowlanych w zakresie ochrony przeciwpożarowej i systemów bezpieczeństwa jest głównym profilem działalności FABRYKI ZABEZPIECZEŃ Sp. z o.o. w Poznaniu. Zapraszamy do współpracy instytucje państwowe, biura architektoniczne, firmy budowlane oraz prywatnych właścicieli i administracje, jak również zarządców budynków. Zapewniamy pomoc i doradztwo w zakresie użytkowania, obsługę serwisową i konserwacyjną. Jakość naszych materiałów i urządzeń potwierdzają liczne certyfikaty. Zapraszamy!

  fabrykazabezpieczen.pl

katalog >> Dom i Ogród >> zabezpieczenia >> 19794

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    rewa.com.pl

Rewa to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji urządzeń oddymiających. Jej siedziba mieści się w Błędowie Tyczyńskiej w województwie podkarpackim a działalność w tej branży sięga 1995 roku. Z usług firmy korzystają zarówno krajowi jak również zagraniczni klienci. Przedsiębiorstwo proponuje klapy dymowe, świetliki, pasma świetlne a także wyłazy dachowe. Świadczy też usługi obróbki skrawaniem i obróbkę plastyczną blach. Zapewnia fachowe doradztwo, wykonanie projektu i obsługę serwisową. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej albo nawiązać współpracę, wystarczy wejść na stronę internetową.

  rewa.com.pl

katalog >> Usługi >> produkcja >> 19735

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Klapy oddymiające

Śląskie przedsiębiorstwo Gulajski oferuje różnego rodzaju produkty i usługi, które pośrednio dotyczą elementów takich jak: pasma świetlne, świetliki dachowe, klapy dymowe, wyłazy dachowe. Firma to nie tylko producent świetlików dachowych, ale i wykonawca różnego rodzaju usług: przeglądy klap dymowych, oddymianie, remonty dachów, remonty świetlików dachowych itd. W naszej pracy kierujemy się bezpieczeństwem, profesjonalizmem oraz rzetelnością.

  www.gulajski.pl

katalog >> Budownictwo >> okna i drzwi >> 8108

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Hydrant wewnętrzny

Jeżeli poszukujesz sklepu internetowego, który zajmuje się sprzedażą artykułów ppoż oraz bhp to koniecznie odwiedź naszą stronę internetową. Zajmujemy się sprzedażą, montażem oraz doradztwem. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą w podjęciu odpowiedniej decyzji, ponadto zajmujemy się opracowywaniem indywidualnych planów i napełnianiem butli gazowych.

  sklep-ppoz.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9436

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.profiline.com.pl

System profili bez izolacji termicznej do wykonywania przegród i konstrukcji do zabudowy wewnętrznej i zewnętrznej, stolarka okienno-drzwiowa z izolacją termiczną do budownictwa mieszkaniowego, a ponadto systemy fasadowe aluminiowe, to oferta firmy ProfiLine Ruben Skrzypiec w Szalejowie Górnym. Jesteśmy producentem stolarki ALU i PCV. W naszej ofercie znajdą Państwo poza tym systemy oddymiające i przeciwpożarowe spełniające klasy odporności ogniowej oraz gwarantujące właściwe warunki do ewakuacji osób. Dzięki użyciu najlepszych gatunkowo materiałów gwarantujemy europejskie standardy. Zapraszamy!

  www.profiline.com.pl

katalog >> Budownictwo >> okna i drzwi >> 16241

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    GAŁAT witryny sklepowe małopolskie

W propozycji przedsiębiorstwa Gałat z Nowego Sącza mieści się wiele usług powiązanych ze stolarką okienną i drzwiową. Znajdą tu Państwo najlepszej jakości okna aluminiowe, oddymiające i PCV, jak też drzwi antywłamaniowe czy przesuwne automatyczne. Jest to też ceniony producent konstrukcji aluminiowych, takich jak profile systemowe okienno-drzwiowe, fasadowe oraz przesuwne. Do tego, firma zajmuje się wyrobem takich elementów, jak bramy garażowe, rolety, żaluzje, daszki bądź gabloty. Jej bogatą ofertę dopełniają eleganckie ogrody zimowe. Na stronie internetowej opublikowany jest cały zakres usług przedsiębiorstwa i przykładowe realizacje.

  galat.pl

katalog >> Budownictwo >> okna i drzwi >> 11977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 8 z 8