Logo small

TAG: odszkodowania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 97
1.    Firma odszkodowawcza - helper-cpp.pl

Centrum Pomocy Prawnej Helper uzyskuje odszkodowania dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych. Ofertę przygotowali dla właścicieli zakładów blacharsko-lakierniczych, firm transportowych, rolników. Oprócz tego pomagają otrzymać samochód zastępczy z OC sprawcy oraz zwrot kosztów za parking z OC sprawcy. Zapewniają także bezpłatne porady prawne, konsultacje w wybranym przez klienta miejscu, proste warunki współpracy.

  www.helper-cpp.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 22806

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Obsługa Prawna Firm, Odszkodowania Białystok - Adwokat

Kancelaria Elizy Korsak od 2013 roku oferuje pomoc merytoryczno-prawną z zakresu obsługi prawnej firm, dochodzenia odszkodowań oraz postępowań związanych z prawem gospodarczym, rodzinnym, egzekucyjnym, karnym oraz cywilnym. Specjalizujemy się w zagadnieniach związanych z dochodzeniem zadośćuczynień za doznaną krzywdę i cierpienia spowodowane różnymi wypadkami losowymi. Zapewniamy kompleksowe wsparcie w procesie, przeprowadzamy negocjacje, reprezentujemy Klientów przed sądami, towarzystwami ubezpieczeniowymi i innymi organami prawnymi oraz sporządzamy niezbędne oświadczenia i dokumenty. Siedziba kancelarii mieści się Białymstoku, a nasza działalność obejmuje terytorium całego kraju, ze szczególnym uwzględnieniem województw: podlaskiego, mazowieckiego i warmińsko-mazurskiego. Gwarantujemy stały kontakt osobisty, telefoniczny i za pośrednictwem poczty elektronicznej. Każde prowadzone przez nas postępowanie traktujemy priorytetowo. W pracy z Klientem mamy na uwadze jego dobro i oczekiwania. Do spraw podchodzimy indywidualnie, z należną sumiennością i rzetelnością. Dokładamy wszelkich starań, by uzyskany wynik procesu był możliwie najkorzystniejszy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, uczciwość oraz profesjonalne podejście. Nasze wsparcie i doświadczenie to Twój spokój. Jeśli szukasz pomocy merytoryczno-prawnej, uprzejmie zapraszamy do kontaktu! Pomożemy rozwiązać nurtujący Cię problem.

  elizakorsak.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22122

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Odszkodowania powypadkowe - auxilia.pl

Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymasz należne odszkodowanie w związku z uszczerbkiem na zdrowiu odniesionym w wyniku wypadku komunikacyjnego, sprawdź, co oferuje ofiarom wypadków drogowych firma Auxilia. Proponujemy kompleksową pomoc prawną w trakcie całego przebiegu sprawy, bezpieczeństwo finansowe, a także indywidualne podejście. Specjalizujemy się w uzyskiwaniu odszkodowań z OC sprawcy. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, już teraz poznaj jej wszystkie szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej lub skontaktuj się z jednym z naszych oddziałów.

  auxilia.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 21985

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Rzeczoznawca samochodowy TTK

Rzeczoznawca samochodowy, którego przysłał ubezpieczyciel zbyt nisko wycenił szkodę? Zgłoś się do totwojakasa.pl. Z nami możesz otrzymać wyższe odszkodowanie z OC sprawcy lub Twojego autocasco. Wystarczy, że dostarczysz decyzję o przyznaniu odszkodowania oraz kosztorys naprawy pojazdu. Nasi eksperci za darmo przeanalizują Twoją sprawę i sprawdzą w jakiej wysokości należy ci się dopłata do odszkodowania. Dodatkową kasę możesz otrzymać nawet w kilka dni od podpisania umowy

  totwojakasa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ekonomia >> 21951

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Dopłaty Do Odszkodowań OC

Odszkodowanie z OC, które otrzymałeś od ubezpieczyciela sprawcy nie pokryło kosztów poniesionych związanych z przywróceniem pojazdu do stanu sprzed wypadku? Zgłoś się do Avista Polska o dopłatę do odszkodowania. Wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy oraz przesłać do całkowicie bezpłatnej analizy kosztorys naprawy samochodu. O wynikach analizy kosztorysu zostaniesz poinformowany w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. Na ich podstawie Avista zaproponuje ci możliwie najwyższą dopłatę.

  avistapolska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 21587

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Odszkodowania za uciążliwości i uszkodzenia budynków

Generalna Dyrekcja Odszkodowań z siedzibą w Warszawie, to firma specjalizująca się w odszkodowaniach za wywłaszczenie, odszkodowaniach za uciążliwości i uszkodzenia budynków, oraz w spadkach wartości nieruchomości. Doświadczony zespół prawników (adwokatów i radców pranych), rzeczoznawców majątkowych, budowlanych i środowiskowych oraz doradców podatkowych zapewnia profesjonalną obsługę.

  gdo.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 21334

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Odszkodowania - lexbridge.pl

Kancelaria prawna LEXBRIDGE świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się między innymi pomoc dla placówek niepublicznych w kwestii uporządkowania spraw formalno-prawnych oraz zapewnienia bieżącej opieki prawnej. Nasza kancelaria zajmuje się również wsparciem od strony formalnej i prawnej osób, które chcą uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami pierwszej oraz drugiej instancji, a także Sądem Najwyższym.

  lexbridge.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    adwokat-kalisz.com.pl

W Kaliszu znajduje się kancelaria adwokacka prowadzona przez adwokata Tomasza Kowalskiego. Zajmuje się ona prawem cywilnym, karnym, rodzinnym, administracyjnym, prawem budowlanym i nieruchomości. Kancelaria specjalizuje się także w odszkodowaniach komunikacyjnych i medycznych i kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorców. Można jej powierzyć reprezentowanie klienta przed sądami, instytucjami oraz organami państwowymi, sporządzanie wniosków, opinii i pism oraz doradztwo. Więcej informacji na temat działalności jak też potrzebne dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  www.adwokat-kalisz.com.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 21202

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Adwokat Szczecin

Kancelaria adwokacka w Szczecinie Ernest Karkosza świadczy pomoc prawną osobom posiadającym kredyt we frankach szwajcarskich CHF. Kancelaria prowadzi ponadto szereg spraw z takich dziedzin jak prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, zachowek, alimenty, odszkodowania.

  adwokat-karkosza.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 19124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Osoby, które zostały poszkodowane w wyniku wypadku komunikacyjnego mają prawo ubiegać się o odszkodowania za szkody majątkowe oraz osobowe. Helpfind.pl pomaga takim osobom w uzyskaniu jak najwyższych świadczeń z oc sprawcy wypadku czy kolizji. Ponadto portal pomaga także Frankowiczom oraz osobom, które ucierpiały w wyniku wypadku przy pracy. Można tutaj znaleźć także szereg przydatnych informacji dla osób poszkodowanych i starających się o należnie wysokie odszkodowania.

  helpfind.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 18877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 97