Logo small

TAG: odszkodowania

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 101
1.    wbdo.pl odszkodowania za wypadki komunikacyjne Poznań

Wielkopolskie Biuro Dochodzenia Odszkodowań w Poznaniu funkcjonuje w branży od 2006 roku. Świadczymy wszechstronną pomoc z zakresu pomocy w osiągnięciu odszkodowań pracowniczych, wynikających z błędów medycznych albo związanych z posiadaniem nieruchomości. W trosce o jakość naszych usług współpracujemy z wieloma ekspertami z różnorodnych dziedzin. Naszymi partnerami są m.in. lekarze specjaliści, notariusze, różnorodni rzeczoznawcy, geodeci lub też prawnicy. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  wbdo.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19682

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    AirCompensa.com - odszkodowania za loty

AirCompensa.com - opóźniony lot, odwołany lot, odszkodowanie za opóźniony lot, odszkodowanie za odwołany lot, odszkodowanie za lot, rekompensata za lot, odszkodowania od linii lotniczych

  aircompensa.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19533

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Adwokat Szczecin

Kancelaria adwokacka w Szczecinie Ernest Karkosza świadczy pomoc prawną osobom posiadającym kredyt we frankach szwajcarskich CHF. Kancelaria prowadzi ponadto szereg spraw z takich dziedzin jak prawo karne, prawo cywilne, prawo rodzinne, zachowek, alimenty, odszkodowania.

  adwokat-karkosza.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 19124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Osoby, które zostały poszkodowane w wyniku wypadku komunikacyjnego mają prawo ubiegać się o odszkodowania za szkody majątkowe oraz osobowe. Helpfind.pl pomaga takim osobom w uzyskaniu jak najwyższych świadczeń z oc sprawcy wypadku czy kolizji. Ponadto portal pomaga także Frankowiczom oraz osobom, które ucierpiały w wyniku wypadku przy pracy. Można tutaj znaleźć także szereg przydatnych informacji dla osób poszkodowanych i starających się o należnie wysokie odszkodowania.

  helpfind.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 18877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.nikoniuk.com

Odszkodowania, prawo spółek i gospodarcze, windykacja, a także wsparcie w nawiązaniu, zmianie i rozwiązaniu umów o pracę oferuje Kancelaria Radcy Prawnego Mariusz Nikoniuk w Lublinie. W naszej ofercie znajduje się również prawo spadkowe, prawo pracy, prawo rodzinne oraz spory sądowe. Świadczymy kompleksową pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych. Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach, zarówno w procesach cywilnych jak i karnych. Każdą sprawę prowadzimy z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb oraz przypadku. Zapraszamy do skorzystania z usług.

  nikoniuk.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 17514

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    kancelariaadwokackazgierz.pl

Sprawy cywilne tj. współwłasność, darowizny, odszkodowania, poza tym sprawy rozwodowe, alimenty i przyznanie władzy rodzicielskiej to wyłącznie niektóre wątki, jakimi zajmuje się Kancelaria adwokacka Rafała Gorzechowskiego w Zgierzu. Na rynku istniejemy od 2015 r. i mam doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego oraz prawa cywilnego. Kancelaria podejmuje się spraw o alimenty, władzę rodzicielską, rozwód, separację i adopcję. Wspieram też w sprawach z zakresu prawa spadkowego, własności nieruchomości, odszkodowań za naruszenie dóbr osobistych lub spraw o roszczenia wynikające z umów. Zapraszamy do kontaktu!

  www.kancelariaadwokackazgierz.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 17023

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    KOŚLA DOROTA odszkodowania

Kancelaria Radców Prawnych Dorota i Sylwester Kośla świadczy kompleksowe usługi prawne z zakresu prawa pracy, cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego. Klientami firmy są zarówno podmioty gospodarcze jak również osoby prywatne czy przedsiębiorstwa. Kancelaria zajmuje się pomocą stałą jak i doraźną czy doradztwem. Oferuje sporządzanie pism procesowych, umów oraz reprezentowanie Klienta w procesach, składanie wniosków i skarg i wiele innych. Proponuje kilka dogodnych form płatności i zapewnia zgodność usług ze standardami usług prawniczych. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na stronę.

  radcaprawnyostrowiec.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16741

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Kancelaria Prawnicza LEX - odszkodowania za błędy medyczne

Działalność naszej kancelarii LEX to obsługa zarówno klientów indywidualnych jak też firm. Zapewniamy prowadzenie spraw z takich dziedzin jak prawo medyczne, prawo własności intelektualnej, prawo nieruchomości, prawo spółek handlowych. Nasza kancelaria prawnicza warszawa oferuje realizowanie poszczególnych spraw w sposób skuteczny. Jednocześnie w naszej kancelarii zapewniamy specjalną ofertę obsługi prawnej firm.

  www.lexkancelaria.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 15764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    E-Prawnicy - odszkodowania za wypadek w pracy UK

Kancelaria Prawna E-Prawnicy działa na terenie Wielkiej Brytanii. Jeżeli kogoś interesują odszkodowania w UK, niech najzwyczajniej w świecie zajrzy na stronę internetową www.E-Prawnicy.co.uk, na której zostały umieszczone wszelkie informacje na temat naszej codziennej działalności. Gwarantujemy bardzo profesjonalną pomoc prawną, dzięki nam można bardzo dużo zyskać.

  www.e-prawnicy.co.uk/

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 15076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Kancelaria prawna - adwokatroguski.pl

Miałeś wypadek samochodowy i uważasz, że odszkodowanie jest zaniżone? Że powinno być znacznie wyższe? Bardzo możliwe! W takiej sytuacji należy walczyć o swoje. Jako adwokat prowadzę sprawy o odszkodowanie. Więcej informacji o mnie, kancelarii, doświadczeniu i prowadzonych sprawach znajdziecie państwo na mojej stronie internetowej.

  adwokatroguski.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 20106

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 101