Logo small

TAG: odszkodowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49
1.    Odszkodowanie Wrocław - Kancelaria Odszkodowawcza

Jeżeli ty lub Twój bliski miał wypadek, to możesz dochodzić odszkodowania z OC sprawcy nawet do 20 lat wstecz. Co więcej, można dochodzić wyższego odszkodowania z polisy OC sprawcy. Najlepiej skorzystać z kogoś takiego jak Kancelaria Odszkodowawcza z Wrocławia - KDRO.pl Dlaczego firma odszkodowawcza z Wrocławia? Dlatego, że ma wybitne doświadczenie w uzyskiwaniu wysokiego odszkodowania za wypadek, w tym odszkodowania za śmierć ojca, czy odszkodowania za śmierć syna.

  www.kdro.pl

katalog >> Usługi >> ubezpieczenia >> 19619

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    AirCompensa.com - odszkodowania za loty

AirCompensa.com - opóźniony lot, odwołany lot, odszkodowanie za opóźniony lot, odszkodowanie za odwołany lot, odszkodowanie za lot, rekompensata za lot, odszkodowania od linii lotniczych

  aircompensa.com

katalog >> Usługi >> inne >> 19533

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    Odszkodowanie po wypadku komunikacyjnym

Osoby, które zostały poszkodowane w wyniku wypadku komunikacyjnego mają prawo ubiegać się o odszkodowania za szkody majątkowe oraz osobowe. Helpfind.pl pomaga takim osobom w uzyskaniu jak najwyższych świadczeń z oc sprawcy wypadku czy kolizji. Ponadto portal pomaga także Frankowiczom oraz osobom, które ucierpiały w wyniku wypadku przy pracy. Można tutaj znaleźć także szereg przydatnych informacji dla osób poszkodowanych i starających się o należnie wysokie odszkodowania.

  helpfind.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 18877

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Kancelaria prawna Łódź

Kancelaria prawna Łódź, KDK adwokat, pomaga ludziom rozwiązywać trudne problemy prawne. Do zadań prawnika z kancelarii KDK należy pomaganie podczas spraw o spadek, rozwód, odszkodowanie w Łodzi.

  kdkadwokat.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 16112

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Odwołany lot - prawopasazera.pl

Nasz serwis internetowy prawopasazera.pl oferuje między innymi doradztwo prawne dla osób korzystających z usług linii lotniczych. Za pośrednictwem strony internetowej można bardzo wygodnie uzyskać dostęp do takich informacji jak między innymi odszkodowanie za odwołany lot. Na stronie można znaleźć wiele cennych i rzetelnych informacji, które prezentowane są przez doświadczonych prawników z dziedziny prawa lotniczego. Jednocześnie zapewniamy również wsparcie dla klientów zarówno internetowo jak też stacjonarnie.

  prawopasazera.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 15532

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.      Aneta Sośnicka

ADWOKAT dr Aneta Sośnicka KANCELARIA ADWOKACKA Lublin. Nieruchomości, rozwód, alimenty, rodzinne, cywilne, karne, podział majątku, zasiedzenie, odszkodowania, spadek. tel. 605 675 875

  www.anetasosnicka.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 20258

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    pwar.pl

Chcesz skutecznie odzyskać pieniądze z odszkodowań z wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, uszkodzenia mienia i wielu innych spraw? Zapraszamy do kontaktu z firmą PWAR z Wrocławia, która zajmuje się odzyskiwaniem dopłat i odszkodowań. Posiadamy aktualną wiedzę, a nasz zespół to profesjonaliści, których reprezentuje Kancelaria Radcy Prawnego Marty Babiuch. Zajmujemy się także sprawami także sprzed kilku lat. Zapraszamy do kontaktu!

  https://www.pwar.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 19736

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Odszkodowanie za odwołany lot - flyrefund.pl

Czy korzystając z usług linii lotniczych, wiesz wystarczająco dużo o przysługujących Ci prawach? Jeśli nie, a Twój lot został opóźniony czy odwołany bądź też nie wpuszczono Cię na pokład samolotu, zapraszamy do nas. Jako firma Fly Refund z siedzibą w Gdyni swoim klientom pomagamy w ubieganiu się o odszkodowania lotnicze, których wysokość wynieść może nawet 600 euro.

  flyrefund.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 14084

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Najwyższe odszkodowanie

Oferta, która przygotowałem dla moich klientów to usługi związane z walką o odszkodowania. W tym zakresie posiadam już znaczące doświadczenie obsługiwałem ponad 1500 osób i dzięki temu będę w stanie to doświadczenie wykorzystywać w każdej kolejnej sprawie. Współpracując ze mną możecie oczekiwać, że w miarę możliwości będzie się dało powalczyć o wysokie odszkodowanie, a na tym wlasnie najbardziej powinno Wam zależeć.

  najwyzszeodszkodowanie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> odszkodowania >> 13933

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kancelaria Adwokacka Adrian Nowicki

Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego z Częstochowy posiada duże doświadczenie w reprezentowaniu swoich Klientów przed sądami powszechnymi oraz organami. Kancelaria Adwokacka Adriana Nowickiego prowadzi zarówno sprawy cywilne jak i karne. Kancelaria skutecznie prowadzi sprawy rozwodowe, alimentacyjne, odszkodowawcze. Każdy Klient ma bezpośredni kontakt z adwokatem Adrianem Nowickim.

  adriannowicki.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 19197

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 49