Logo small

TAG: odwyk

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39
1.    odwyk alkoholowy gdańsk - stopacukrzycowa.com.pl

Prezentujemy Państwu ofertę Wyjazdowej pomocy lekarskiej Achilles z siedzibą w Gdańsku. Oferujemy kompleksową pomoc osobom zmagającym się z uzależnieniem alkoholowym. Specjalizujemy się w stosowaniu farmakoterapii w nadużywaniu alkoholu. Realizujemy terapię odwykową. Gwarantujemy wizyty domowe lekarza internisty o każdej porze dnia oraz nocy. Wykonujemy badanie diagnostyczne EKG w domu chorego. Zajmujemy się również leczeniem stopy cukrzycowej. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat przedstawionej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.stopacukrzycowa.com.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 22527

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Insieme

Insieme, czyli prywatny ośrodek terapii uzależnień od narkotyków i alkoholu zaprasza! Zapoznaj się z ofertą na odwyk alkoholowy, narkotykowy - wejdź na stronę www prywatnego ośrodka Insieme z Magdalenki, blisko Warszawa, woj. mazowieckie. Terapia i odwyk dla osób uzależnionych - zapraszamy serdecznie!

  www.osrodek-insieme.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 21755

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    OŚRODEK NOWE ŻYCIE - leczenie indywidualne uzależnień Kraków

Ośrodek Nowe Życie to prywatny ośrodek leczenia uzależnień zlokalizowany w województwie małopolskim w spokojnej okolicy Krakowa. Nasi specjaliści podchodzą do każdego pacjenta indywidualnie. Pomagają ludziom mającym problemy z różnymi nałogami. Prowadzimy między innymi terapie leczenia uzależnień od alkoholu, narkotyków, gier hazardowych. Oferujemy indywidualne i grupowe terapie odwykowe.  

  osrodeknowezycie.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 21721

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ośrodek Leczenia Uzależnień

Odtruwanie – tylko pod okiem profesjonalisty. Uzależnienie od alkoholu bywa czymś uporczywym, z którą nie możemy sobie poradzić. Bardzo często osoby uzależnione nie widzą powodów, dla których mieliby rozpocząć leczenie. Pierwszym krokiem jest odtruwanie. Pamiętajmy, że decydując się na ten krok, należy być pod bacznym okiem profesjonalisty. Sprawdź jakie masz możliwości i czym prędzej umów się na konsultację. Im wcześniej zrobimy pierwszy krok, tym szybciej powrócimy do normalności.

  www.osrodek-leczenia.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 22286

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.osrodektrzezwosc.pl

Przedstawiamy Państwu Ośrodek Terapii Uzależnień Trzeźwość, który mieści się w Łomży. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów terapii uzależnień. Oferujemy bezpłatne konsultacje, na które zapraszamy wszelkie osoby, mające problemy z uzależnieniami. Zapraszamy do skorzystania z całościowej terapii, podczas której zdiagnozujemy problem, zaproponujemy niezbędne zmiany do wdrożenia w życiu naszych pacjentów a dodatkowo przygotujemy plan działania po ukończeniu terapii. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących Ośrodka Terapii Uzależnień Trzeźwość, zapraszamy do kontaktu.

  www.osrodektrzezwosc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 20784

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Ośrodek Terapii Uzależnień Medjol Warszawa

W naszym ośrodku terapii uzależnień dbamy głównie o dobro naszych pacjentów. Oferujemy odwyk alkoholowy, odwyk narkotykowy, odwyk lekowy. Dbamy w zapewnienie dobrych warunków bytowych dla wszystkich pacjentów. Posiadamy szeroką kadrę specjalizującą się w detoksie chorego organizmu. Zaufaj lekarzom, oszczędź swoje zdrowie.

  detoks24h.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 13953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    www.szansanawolnosc.pl

W Beskidzie Śląskim znajduje się profesjonalny Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień Szansa na wolność. Zgłaszają się tu pacjenci, którzy wysoko sobie cenią skuteczną terapię, kadrę wykwalifikowanych specjalistów jak i kameralne, dyskretne warunki. Zajmujemy się leczeniem uzależnienia od alkoholu, narkotyków, leków czy też hazardów a oprócz tego pomagamy osobom współuzależnionym. Oferujemy codzienną terapię indywidualną bądź grupową, opiekę lekarską, dodatkowe zajęcia a także dostęp do siłowni czy pięknego ogrodu. Zapewniamy doskonałe warunki i wsparcie po zakończonej terapii. Więcej informacji znaleźć można na stronie.

  www.szansanawolnosc.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 19052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Ośrodek leczenia i terapii uzależnień

Podjęcie decyzji o rozpoczęciu terapii jest pierwszym, ale najważniejszym krokiem na drodze do zwiększenia komfortu swojego życia oraz powrotu do pełnej aktywności zarówno na gruncie osobistym, jak i zawodowym. W naszym ośrodku dla każdego z podopiecznych starannie dobieramy najlepsze metody terapeutyczne, gwarantując jednocześnie zrozumienie i kompleksową pomoc na poszczególnych etapach leczenia.

  terapianadstruga.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 17485

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    drogadodomu.info

Wrocławski Ośrodek Terapii Uzależnień „Droga Do Domu” jest prywatną kliniką leczenia uzależnień, który utrzymuje klimat rodzinnego ciepła i tworzy optymalne warunki leczenia w zakresie przytulnych pokoi z łazienkami, terapii grupowej w kameralnych, max. 10 osobowych zespołach. Zapewniamy domową kuchnię oraz całodobową opiekę medyczną i terapeutyczną. Współpracujemy z lekarzem psychiatrą, psychologiem, internistą. W ramach oferty przeprowadzamy detoks, terapię podstawową oraz warsztaty rozwoju osobistego i zajęcia rekreacyjne. Skontaktuj się z nami - wskażemy Ci słuszną drogę.

  drogadodomu.info/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 16614

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 39