Logo small

TAG: okresowe

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 83
1.    Usługi BHP Mateusz Błazik

Znajdująca się w Biłgoraju firma Usługi BHP i Ppoż Wózki Widłowe Mateusz Błazik świadczy usługi dla przedsiębiorców z całego kraju. Działając w branży szkoleniowo-doradczej od wielu lat, gwarantuje kompleksową obsługę i profesjonalne podejście. Wykonuje zarówno zlecenia jednorazowe, jak i w ramach outsourcingu. Prowadzi szkolenia bhp dla pracowników z branży przemysłowej i handlowo-usługowej. Szkolenie wstępne czy szkolenie okresowe bhp to tylko niewielka część oferty. W zakresie bhp firma sporządza instrukcje stanowiskowe, okresowe analizy i dokumentację powypadkową. Reprezentuje przedsiębiorców przed organami nadzoru i służy pomocą w opracowywaniu planów modernizacji zakładu pracy. Organizuje ponadto szkolenia ppoż i zajmuje się konserwacją sprzętu gaśniczego. Prowadzi badania wydajności hydrantów, a także zapewnia wsparcie w zakupie sprzętu przeciwpożarowego i znaków ewakuacyjnych. Oferuje kursy udzielania pierwszej pomocy i umożliwia zdobycie uprawnień do obsługi wózków jezdniowych i podnośnikowych. Usługi BHP Mateusz Błazik ul. Makowa 5 23-400 Biłgoraj 600 153 117

  www.bhpiww.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 22075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    www.hipokratescmp.pl centrum medycyny pracy Tychy

Badania lekarskie okresowe, wstępne i kontrolne, badania wysokościowe i psychotechniczne dla operatorów sprzętu oraz dla kierowców, jak również wszelkie świadczenia zakresu medycyny pracy oferuje Centrum Medycyny Pracy „Hipokrates” Sp z o.o. w Tychach. Zapewniamy dwa zespoły lekarzy medycyny pracy, psychologów i specjalistów. W ramach oferty przeprowadzamy również podstawowe badania diagnostyczne z analityką, USG, EKG i badaniami słuchu i płuc włącznie. Zapraszamy do kontaktu zarówno osoby indywidualne, jak i firmy.

  hipokratescmp.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18078

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    legis-olawa.pl

Usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową a szkolenia roczne i okresowe dla pracowników i pracodawców w zakresie BHP i ADR zapewnia BIURO PROMOCJI I DORADZTWA „LEGIS” Sp.j. BOŻENA PRYJDA, MAŁGORZATA PRYJDA-MIŁOSZ w Oławie. Naszą działalność prowadzimy od 20 lat, zdobywając w tym okresie rozległe doświadczenie w zakresie prowadzenie małych i średnich przedsiębiorstw oraz liczne uprawnienia, m. in. w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Więc jeśli prowadzą Państwo działalność gospodarczą i poszukujecie kompleksowej obsługi prawnej i podatkowej, zapraszamy do kontaktu!

  www.legis-olawa.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 16384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    rojam.eu

Malowanie, mycie i czyszczenie na wysokości oraz specjalistryczne prace budowlane w nietypowych warunkach oferuje Centrum Technik Wysokościowych ROJAM w Gdańsku. Świadczymy też usługi jako pogotowie ratownicze. Od 2015 r. jesteśmy akredytowanym centrum szkoleniowym IRATA. Naszym doświadczeniem i wiedzą dzielimy się podczas międzynarodowych, certyfikowanych szkoleń. Gwarantujemy doradztwo także w wyborze sprzętu do prac na wysokości, asortymentu alpinistycznego i turystycznego. Jesteśmy dystrybutorem marek Rock Exotica, English Braids. Zapraszamy do współpracy!

  www.rojam.eu

katalog >> Budownictwo >> prace wysokościowe >> 21446

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    SZACHMAT przeglądy okresowe budowlane budynków

Siedziba firmy SZACHMAT mieści się w Krakowie. Od 2005 roku działamy w branży budowlanej a dzięki funduszom unijnym udało nam się pozyskać środki na rozwój i modernizacje naszego przedsiębiorstwa. Zajmujemy się projektowaniem budowlanym, a w szczególności konstrukcyjnym. Firmie można powierzyć opracowanie projektów konstrukcyjnych, przeglądy okresowe budynków, opracowania świadectwa energetycznego, nadzór inwestorski, analizy zgodności z prawem budowlanym, badania wytrzymałościowe czy mikrobiologiczne budynku, audyty energetyczne oraz wiele innych. Więcej szczegółów znają Państwo na naszej witrynie.

  szachmat.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 15002

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    www.olbark.pl

Nadzory inwestorskie i budowlane w zakresie każdej budowy, wykonanie projektów budowlano-wykonawczych, kosztorysowanie robót budowlanych oraz konsultacje i porady w dziedzinie branży budowlanej to tylko niektóre usługi, jakie świadczy firma OLBARK z miejscowości Czerwionka-Leszczyny. Działamy w obszarze budownictwa drogowego oraz kubaturowego na terenach górniczych, gwarantując kompleksową obsługę procesu budowlanego. Więcej szczegółów prezentujemy na stronie, zapraszamy!

  olbark.pl

katalog >> Budownictwo >> projektowanie >> 19748

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Okresowe szkolenia bhp - i-szkoleniabhp.pl

Od kilku lat staramy się jak najlepiej rozwijać platformę i-szkolenia BHP, gdzie każda firma jest w stanie skorzystać z nowoczesnych szkoleń BHP online. Baza materiałów jest naprawdę szeroka i można w niej znaleźć szereg wartościowych informacji. Nie czekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz zapoznaj się z wszystkimi propozycjami na naszej witrynie www.

  www.i-szkoleniabhp.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 13331

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    szkolenia-bhp-krakow.pl

Firma BHP-Proper z Krakowa to kompleksowe wsparcie firm w zakresie szkoleń BHP dla pracowników, kadry kierowniczej oraz pracodawców. Oferujemy kompleksową i stabilną obsługę, która poza szkoleniami w firmie obejmuje też ocenę ryzyka zawodowego, badanie przyczyn wypadków przy pracy, a także pomiary środowiska pracy. Dostarczamy też fachowe doradztwo oraz nadzór nad wdrażaniem procedur BHP. Dbamy o wysokie standardy i atrakcyjność oferowanej wiedzy. Zapraszamy do kontaktu.

  https://szkolenia-bhp-krakow.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 18586

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Praktykabhp.pl - Szkolenia BHP

Doradztwo BHP? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jesteśmy obecni na rynku już od długiego czasu, a co za tym idzie mamy spore doświadczenie z zakresu usług BHP. Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie oraz satysfakcja naszego klienta z naszych usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, wówczas pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały czas.

  www.praktykabhp.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> bhp >> 18522

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kursy bhp Warszawa

Zobacz jak doskonale organizuje kursy i szkolenia firma Aktyw BHP. To właśnie w jej ofercie otrzymacie wszystko co najlepsze, to właśnie ona zagwarantuje okresowe szkolenia bhp, audyt bhp oraz nadzór bhp. To właśnie tutaj możecie mieć pewność, że traficie na znakomitej jakości szkolenia z bhp i opcje pod tytułem tanio bhp. Zapraszamy serdecznie już dzisiaj

  aktyw-bhp.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 11494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 83