Logo small

TAG: onkologia

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 4 z 4
1.    One Clinic - Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

One Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik tego typu w Warszawie i całej Polsce. To, co nas wyróżnia, to doświadczony zespół najlepszych specjalistów, którzy z pewnością dobiorą odpowiedni pakiet zabiegów, odpowiadających zarówno potrzebom, jak i oczekiwaniom Pacjenta. Wykonujemy między innymi zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej- modelowania sylwetki liposukcją, powiększania piersi, plastyki powiek górnych, dolnych i uszu, modelowania łydek lipotransferem lub implantami. One Clinic to jedyna klinika tego typu w Warszawie i Polsce, gdzie ujrzeć można nowoczesny wymiar zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Tworzymy przyjazne miejsce dla każdego, kto chce zadbać o siebie i na nowo poczuć się pięknie. Nowoczesne i estetyczne wnętrze naszej kliniki oraz wypełniająca je muzyka sprawiają, że u nas można się prawdziwie zrelaksować.

  oneclinic.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 22408

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Onko-Med Małopolska

W Onko-Med specjaliści onkolodzy z dużym doświadczeniem zdobywanym za granicą zajmują się diagnostyką raka skóry, raka żołądka i innych nowotworów. W ofercie są konsultacje oraz badania diagnostyczne. Placówka jest nowocześnie wyposażona. Dokładamy starań, by pacjenci byli przyjmowani w komfortowych warunkach i trafiali pod opiekę najlepszych specjalistów. Nasza siedziba znajduje się w centrum Krakowa, zapraszamy.

  onko-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11075

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Ginekologia onkologiczna dr Ewa Surynt

Witam na stronie! Jestem lekarzem od ponad dwudziestu lat (2001 Uniwersytet Medyczny w Warszawie). Po obronieniu pracy doktorskiej oddałam się już całkowicie pacjentom. leczę takie schorzenia jak: mięśniaki, polipy, nowotwory i stany przed nowotworowe, bezpłodność. W swojej terapii staram się używać metod bezinwazyjnych ale również wykonuję pełen zakres leczenia operacyjnego. Serdecznie zapraszam pacjentów na stronę internetową i do kontaktu ze mną.

  ginekolog-onkolog.cliniccentre.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 10953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Pakiet onkologiczny

Zachęcamy do odwiedzenia portalu www poświęconego pakietowi onkologicznemu i innym zmianom mającym ułatwić dostęp do lekarzy specjalistów i odpowiedniej opieki. Praktycznie każdy zainteresowany odnajdzie tu informacje w temacie nowych przepisów, które wchodzą w życie z 2015 r. Począwszy od informacji o wszystkich innowacjach na konsekwencjach skończywszy. Jeśli chcesz się dowiedzieć, co to jest pakiet onkologiczny, jak będzie funkcjonował pakiet kolejkowy, jak znaleźć się w nowych realiach i czy zmiany mogą pomóc chorym, już dziś wejdź na powyższą stronę i zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami.

  www.pakiet-onkologiczny.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 7506

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 4 z 4