Logo small

TAG: operacje

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27
1.    suliga.com.pl

Centrum Medyczne Suliga w Częstochowie to wielospecjalistyczna jednostka, która oferuje specjalistyczne usługi medyczne zarówno ambulatoryjne jak i szpitalne. W ramach naszej placówki, pacjenci mogą skorzystać z porad lekarzy specjalistów, być poddani zabiegom operacyjnym oraz skorzystać na miejscu z opieki lekarskiej i pielęgniarskiej. Świadczymy usługi w zakresie m. in. chirurgii plastycznej, otolaryngologii oraz onkologii. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie - zapraszamy.

  www.suliga.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia >> 21251

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Oftalmika.pl

Ponad 30 lat doświadczenia, 25 000 zabiegów okulistycznych, 6 gabinetów lekarskich i 4 pracownie diagnostyczne. A to wszystko w jednej klinice okulistycznej OFTALMIKA! Jesteśmy specjalistami od leczenia wad wzroku i problemów okulistycznych. Z najwyższą precyzją i troską zajmiemy się Twoimi dolegliwościami. Powiedz, czego potrzebujesz, a my zajmiemy się całą resztą. Co Ty na to?

  oftalmika.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> badania lekarskie kierowców >> 20726

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    twojeoko.com

Zlokalizowana w Przemyślu Klinika Okulistyczna dr Witkiewicza „Twoje oko” powstała w 2000 roku. Posiadamy nowoczesny sprzęt diagnostyczny i zabiegowy oraz zespół specjalistów z obszernymi kwalifikacjami, dzięki czemu naszym pacjentom możemy zaoferować usługi na światowym poziomie. Pacjentom oferujemykompletnie wyposażone gabinety diagnostyczne, oddział szpitalny oraz sale operacyjne z łóżkami bloku pooperacyjnego. Przeprowadzamy leczenie zaćmy, jaskry oraz leczenie wad powiek, a dodatkowo wykonujemy korekcję wad wzroku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.twojeoko.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 20434

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Laserowa korekcja wzroku

Zajmujemy się profesjonalnym leczeniem chorób narządu wzroku. W naszej nowoczesnej klinice w Częstochowie, realizujemy różne zabiegi. Przede wszystkim operacje zaćmy oraz laserowa korekcja wzroku. Zachęcamy do dokładnego przyjrzenia się oferowanym przez nas rozwiązaniom. Gwarantujemy skuteczne leczenie i pełne bezpieczeństwo podczas każdego zabiegu.

  www.lepiejzobacz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 12223

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Vident NZOZ Korekcja nosa Bydgoszcz

Znajdująca się w Bydgoszczy klinika Wident oferuje swoim Pacjentom kompleksową opiekę lekarską. Znajdują się tutaj gabinety lekarzy o wielu specjalizacjach, między innymi stomatologa, ginekologa, kardiologa, laryngologa, neurologa bądź ortopedy. Mogą tu Państwo skorzystać również z porady diabetologicznej, okulistycznej czy psychologicznej. Klinika wyposażona jest w wysokiej klasy, nowoczesny sprzęt, dzięki jakiemu mogą być tu przeprowadzane operacje z zakresu chirurgii ogólnej, dziecięcej, twarzowo-szczękowej i estetycznej. Na stronie internetowej umieszczony jest cały zakres usług Kliniki.

  www.wident.eu/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 10906

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Chirurgia plastyczna

Szpital chirurgii plastycznej dr Olender oferuje operacje plastyczne na najwyższym poziomie. W ofercie powiększanie piersi, korekta nosa, odsysanie tłuszczu, modelowanie ciała. Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej jakości co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Posiadamy wieloletnie doświadczeni w przeprowadzaniu zabiegów upiększających. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  www.chplast.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 6958

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Chirurgia naczyniowa - lineacorporis.pl

Marzysz o operacji nosa? A może Twoje okolice intymne, to Twoja udręka? Linea Corporis to klinika, w której pomożemy Ci z kompleksami. Uwolnimy Cię od nich i pomożemy w uzyskaniu wolności. Zajmujemy się od lat chirurgią estetyczną, która stale się rozwija. A my razem z nią, ponieważ stale się kształcimy i dbamy o to, by być coraz lepszymi w tym, co robimy!

  www.lineacorporis.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 12011

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    ChirurgiaplastycznaBydgoszcz.pl - operacja nosa

Nowoczesne Centrum Medyczne Bieńkowski to placówka, która powstała w 2003 r. Funkcjonujemy od tego czasu jako rzetelna klinika chirurgii plastycznej. Nasza specjalność to odmładzanie, ortopedia, chirurgia plastyczna oraz ginekologia estetyczna. Wykonujemy także zabiegi drobne. Centrum Chirurgiczne zatrudnia jedynie najwyższej klasy specjalistów, którzy są fachowcami ze swojej dziedziny, mają wiele lat doświadczenia oraz rzetelną wiedzę medyczną.

  www.chirurgiaplastycznabydgoszcz.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 9649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    GABINET GINEKOLOGICZNY DR N. MED. ANNA BARBARA KLUZ-KOWAL

W gabinecie oferowane są m.in. diagnostyka i leczenie chorób wirusowych i bakteryjnych, a także prowadzenie ciąży. Szczegółowe informacje na stronie.

  www.gabinetginekologicznybialystok.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> ginekologia estetyczna >> 7349

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Chirurgia plastyczna dr Olender

Szpital oferuje najwyższą jakość przeprowadzanych zabiegów chirurgii plastycznej. Oferujemy powiększanie piersi, korektę nosa oraz zabiegi medycyny estetycznej. Serdecznie zapraszamy na konsultacje: Katowice, Uniwersytecka 13, tel. 515 296 215.

  www.chplast.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 6327

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27