Logo small

TAG: opieki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108
1.    Prywatny dom opieki dla osób starszych - fundacjaambrozja.pl

Fundacja Ambrozja to miejsce stworzone z myślą o seniorach oraz ich potrzebach. Dom Pomocy Społecznej został przeznaczony dla seniorów dotkniętych problemem zaburzeń psychicznych, a także osób z niepełnosprawnością. Ponadto w Fundacji Ambrozja pomoc otrzymają osoby chore, które wymagają stałej opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej. Fundacja oferuje pomoc także rodzinom chorych osób. 

  fundacjaambrozja.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 23129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Oprogramowanie dla firmy - atomerp.pl

Atom ERP to system do prowadzenia firmy, który ma zastosowanie w wielu branżach. Co istotne, Atom ERP dla agencji pracy czy opieki dostarcza szereg dedykowanych ich potrzebom rozwiązań. Opisywany program dla firmy posiada również specjalizowany moduł dla branży transportowo-spedycyjnej. Warto dodać, że system powstał z myślą o małych firmach, które chcą usprawnić pracę swojego zespołu.

  atomerp.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> komputery i internet >> 23045

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    domopiekimodrzew.pl

Godne warunki pobytu stałego lub czasowego zapewnia Dom Opieki Modrzew w Morągu. Zapewniamy biegłe zaplecze sprzętowe oraz infrastrukturę do odpowiedniej pielęgnacji i opieki rehabilitacyjnej, udostępniając nowoczesne sale do rehabilitacji oraz fizykoterapii. Pomagamy w realizacji recept, podajemy leki pierwszej pomocy, a opiekę lekarską świadczymy w ramach NFZ. Umożliwiamy wszechstronną i profesjonalną opiekę, także dla osób chorych i niepełnosprawnych, dbając o rodzinną atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  www.domopiekimodrzew.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21033

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    domopiekiseniora.com

Jeżeli poszukują Państwo biegłej opieki dla starszej osoby w rodzinie, zapraszamy do skorzystania z oferty Domu Seniora Jutrzenka w Nowym Dworze Mazowieckim. Pensjonariuszom zapewniamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe elegancko wyposażone (z łazienkami) oraz słoneczne i przestronne pokoje dzienne z TV. Gwarantujemy polskie opiekunki, profesjonalne i serdeczne oraz całodobową opiekę medyczną wraz z rehabilitacją i terapią ruchową. Do tego smaczne domowe posiłki z własnej kuchni. Więcej informacji przedstawiamy na naszej stronie - zapraszamy.

  www.domopiekiseniora.com

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 20557

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    dzis.eu

Dom Zdrowia i Spokoju w Szelejewie to dom opieki dla osób starszych, zarówno tych, którzy wymagają stałej opieki, jak i leczenia. W naszych strukturach Mamy Dom Seniora oraz Zakład Opiekuńczo-Leczniczy. Obydwie jednostki są w pełni dostosowane do przyjęcia 48 seniorów oraz 27 osób wymagających opieki lekarskiej. Działamy jako całodobowy dom opieki dla osób niepełnosprawnych, pomagamy zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Zapraszamy do zapoznania się pełną ofertą.

  dzis.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


7.    jadwinin.pl

Jest nam niezwykle miło móc zaprezentować Państwu ofertę Domu Opieki JADWIN z Pabianic w województwie łódzkim. Zajmujemy się całodobową opieką nad seniorami. Dysponujemy komfortowymi i wyposażonymi w niezbędny sprzęt pokojami a oprócz tego przestronną jadalnią, pięknym ogrodem ze ścieżkami spacerowymi jak i kapliczką. Organizujemy ciekawe zajęcia tematyczne a nad bezpieczeństwem zdrowiem podopiecznych czuwa wykwalifikowana kadra medyczna. Zapewniamy doskonałe warunki, sympatyczną atmosferę i konkurencyjne ceny. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  https://www.jadwinin.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 18765

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Dom seniora - domsenioralife.pl

Jeżeli poszukujecie Państwo przystani i spokoju na starość to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasz prywatny dom opieki to miejsce gdzie każdy poczuje się dobrze. Dom opieki dla seniora stworzony jest z myślą o państwa potrzebach i dostosowany, aby wygodnie i łatwo było żyć. Zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę.

  domsenioralife.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 18504

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Dom spokojnej starości Zielona Góra - lipowyzakatek.com

Dom spokojnej starości Lipowy Zakątek zapewnia całodobową opiekę starszym osobom. Żeby móc tam zamieszkać należy wypełnić umowę dla pensjonariuszy, podpisać zgody oraz oświadczenia. Ośrodek przygotował pakiety dla seniorów np. podstawowy, podstawowy plus, rozszerzony. Lipowy Zakątek oferuje umeblowane pokoje, wyżywienie, konsultacje lekarskie, terapie zajęciowe, pokój spotkań, parking.

  lipowyzakatek.com/

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21858

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    domsenioraawsercumaj.pl

W Domu Seniora „A w sercu maj” zapewniamy wszechstronną opiekę osobom starszym i niepełnosprawnym. Nasza placówka znajduje się w malowniczej miejscowości Wola Czołnowska niedaleko Puław. Każdego podopiecznego otaczamy troską oraz zapewniamy mu rodzinną atmosferę. Oferujemy fachową diagnostykę i rehabilitację oraz gwarantujemy stały dostęp do pomocy specjalistów. Gwarantujemy smaczne i pożywne wyżywienie, przyrządzone z najlepszych składników. Oferujemy także posługę duszpasterską i terapię zajęciową. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.domsenioraawsercumaj.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21323

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108