Logo small

TAG: opieki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 88
1.    Badania opieki farmaceutycznej - PPPRN

Sieć wspiera badania opieki farmaceutycznej w celu oceny, poprawy jakości usług farmaceutycznych a także stosowania leków i życia pacjentów.

  practiceresearchnetwork.org/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 23744

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Całodobowy dom opieki - husaria-dom.pl

Starsi ludzie potrzebują profesjonalnej opieki medycznej, usług fizjoterapeutycznych, pielęgniarskich, ale to nie wszystko. Potrzebują też jak każdy młody człowiek utrzymywania kontaktów towarzyskich, ciekawego spędzania czasu, korzystania z uroków otoczenia. To wszystko może zapewnić seniorom Dom Opieki Husaria, w który wysoko wykwalifikowany personel zapewnia możliwie jak najlepszą opiekę pod każdym względem.

  husaria-dom.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 13229

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Telemedycyna

Nasza firma działa na rynku informatycznym, na którym jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom systemy teleinformatyczne, które pozwalają na stałe monitorowanie osób starszych czy niepełnosprawnych, co ma na celu zapewnienie znacznie bardziej skutecznej oraz stałej opieki na podopiecznymi. Nasz system korzysta między innymi z innowacyjnych urządzeń, które pozwalają na zbieranie oraz stałe monitorowanie poszczególnych osób.

  teleopieka.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> zdrowie >> 13091

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    SeniorMed dom opieki szczecin

Gorąco zapraszamy do zaciekawienia się ofertą Domu opieki SeniorMed, który znajduje się w Wicku. Mamy wieloletnie doświadczenie w opiece nad osobami schorowanymi, starszymi i niesprawnymi ruchowo. Proponujemy profesjonalną opiekę pielęgniarską i rehabilitacyjną, nad którą czuwa wykwalifikowane grono specjalistów, usługi kosmetyczno-fryzjerskie, terapie zajęciowe, a także opiekę duszpasterską. Mamy wygodne pokoje 1 lub 2 osobowe z łazienkami, salon gościnny, salę telewizyjną, przestronną jadalnię, bibliotekę, pralnię i duży ogród. Zapewniamy rodzinną atmosferę, bezpieczeństwo i znakomitą organizację. Więcej informacji oraz dane kontaktowe odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  seniormed.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 11084

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    SENIOR RESIDENCE dom pomocy społecznej śląskie

Dom opieki SENIOR RESIDENCE mieszczący się w Katowicach, gorąco zaprasza do zapoznania się z przygotowaną propozycją. Świadczymy wszechstronne usługi opiekuńczo-pielęgnacyjne i rehabilitacyjne dla osób starszych i cierpiących na demencję. Naszym podopiecznym zapewniamy całodobową opiekę doświadczonych specjalistów. Mamy pojemną stołówkę, w której podajemy smakowite dania, komfortowe pokoje, salę spotkań towarzyskich, pralnię, przestronny ogród oraz nowocześnie wyposażone łazienki. Więcej danych i galerię zdjęć znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką już teraz zapraszamy.

  www.senior-residence.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 11022

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    PRYWATNY DOM OPIEKI rehabilitacja ruchowa Warszawa

Nasz Prywatny Dom Opieki znajduje się w Warszawie, ale z daleka od wielkomiejskiego hałasu i pośpiechu. Położony jest niedaleko lasów, co gwarantuje ciszę i spokój wszystkim pensjonariuszom. Przyjmujemy osoby starsze zarówno na pobyt długoterminowy, jak i krótkoterminowy. Oferujemy pokoje jedno-, dwu-, trzy- i pięcioosobowe z węzłami sanitarnymi, a również całodobową opiekę pielęgniarską. Zapewniamy pełne wyżywienie dla zdrowych podopiecznych oraz dla tych, jacy potrzebują indywidualnej diety. Szczegółowe wiadomości na temat naszego Prywatnego Domu Opieki dostępne są na witrynie internetowej.

  pomorska.domyopieki.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 10441

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Dom opieki dla osób starszych kraków

Zapraszamy do sprawdzenia oferty na usługi takie jak opieka osób starszych, zapraszamy do sprawdzenia co przygotowała dps i hospicjum im. Ojca Pio z Krakowa. To placówka która spełnia najwyższe standardy jeżeli rozchodzi się o usługi takie jak opieka nad osobami starszymi. To idealny dom opieki społecznej Kraków dla twoich bliskich

  domopiekicalodobowej.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 9957

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 88