Logo small

TAG: opiekunek

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23
1.    Forum opiekunek - opiekunkardzi.pl

Forum poświęcone Opiekunom osób starszych, którzy znaleźć tu mogą oferty pracy, lokalizator, opinie, dyskusje, aktualności i blogi. Serwis udostępnił multiformularz, który pozwala aplikować do wielu agencji naraz i już w ciągu 1 dnia roboczego znaleźć pracę. Na stronach forum znajdują się także porady ekspertów i opiekunów.

  opiekunkaradzi.pl/

katalog >> Forum dyskusyjne >> forum dyskusyjne >> 14341

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Oferty pracy w Niemczech

Znasz język niemiecki w stopniu komunikatywnym? Masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi? Jesteśmy certyfikowaną agencją zatrudnienia i pracy tymczasowej oferującą najkorzystniejsze oferty pracy w Niemczech dla opiekunek osób starszych. Praca dla opiekunek to nasz priorytet. Zapewniamy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wysokie zarobki, odprowadzanie składek ZUS, które zaliczane są do emerytury oraz bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie. Każdy zatrudniony pracownik może liczyć na całodobową pomoc naszego wykwalifikowanego koordynatora.

  workexpress.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca za granicą >> 8521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Help Company Sp. z o.o.

HELP To agencja pośrednictwa pracy, zlokalizowana w centrum Bydgoszczy. Swoją ofertę kieruje do kobiet, pragnących podjąć pracę w charakterze opiekunki osób starszych. Firma deleguje kandydatki do seniorów zamieszkujących Niemcy i Luksemburg, na okres kilku miesięcy z możliwością podjęcia stałej współpracy. Oferuje jasne i korzystne warunki, obejmujące legalne zatrudnienie, atrakcyjne zarobki, zakwaterowanie i wyżywienie oraz pakiet szkoleń.

  www.help24.info

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13233

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Opieka Niemcy

Opiekunki osób starszych coraz częściej spędzają swój czas wolny na forach dyskusyjnych im poświęconych. Świadczy o tym coraz większa liczba użytkowników korzystających codziennie z forum Opiekunka Radzi (Forum opiekunek osób starszych). Użytkownicy forum przez cały czas korzystania z niego pozostają anonimowi (przyjmują fikcyjną nazwę, tzw. login). Fakt ten sprzyja „otwieraniu się” i zwierzaniu innym użytkownikom ze swoich problemów osobistych. Jest to popularny sposób opiekunek na rozerwania się i rozładowanie napięcia. W poszczególnych działach tematycznych forum, spotkać można dyskusje na temat codziennego życia w Niemczech, chorób wieku starczego czy agencji pośredniczących w wyjazdach opiekunek do Niemiec (Forum dla opiekunek osób starszych). W celu rozrywki, opiekunki mogą rywalizować między sobą w grach internetowych, dostępnych dla użytkowników forum w zakładce o nazwie „Rozrywka”.

  opiekunkaradzi.pl

katalog >> Forum dyskusyjne >> fora internetowe >> 6992

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


5.    Opieka Niemcy

Praca opiekunki osób starszych to niezwykle wymagające, ale i opłacalne zajęcie. Wśród warunków stawianym kobietom chcącym pracować w tym zawodzie w Niemczech są znajomość języka niemieckiego oraz doświadczenie w opiekowaniu się osobami starszymi lub chorymi. Oferowane zarobki sięgają natomiast nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie! O specyfice tej pracy zainteresowane osoby mogą przeczytać na forach dyskusyjnych, takich jak Forum Opieki (Forum opiekunek osób starszych). Doświadczone w swoim zawodzie opiekunki chętnie dzielą się zdobytym przez lata praktyki doświadczeniem, tworząc tym samym bogate źródło wiedzy. Te same opiekunki bardzo często wyrażają na forum swoją opinie o pracodawcach (Forum dla opiekunek osób starszych), z którymi podpisywały umowy. Różne agencje pośrednictwa pracy dostępne na rynku oferują różne warunki pracy. Kobiety chętnie opisują zarobki i świadczenia jakie gwarantowały im firmy oraz stosunek i podejście, jakie wykazywały wobec nich.

  forumopieki.pl

katalog >> Forum dyskusyjne >> fora internetowe >> 6991

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Opieka Niemcy

Opiekunka Radzi jest jednym z for dyskusyjnych, które stanowią przyjazne miejsce dla polskich opiekunek osób starszych pracujących w Niemczech (Forum opiekunek osób starszych). Na wspomnianym forum kobiety znajdą działy, w których mogą prowadzić dyskusje np. na tematy związane z ich pracą. Mogą doinformować się w kwestii chorób wieku starczego i ich charakterystycznych objawów, dowiedzieć się, gdzie najlepiej szukać pracy i do jakiej agencji pośrednictwa pracy najlepiej się zgłosić (Forum dla opiekunek osób starszych). Tego typu serwisy są także dla opiekunek pewną formą rozrywki. Spędzają na forach sporą część swojego wolnego czasu rozmawiając z koleżankami z branży o zdrowiu, urodzie, modzie, psychologii czy przygodach, jakie spotkały je podczas życia na obczyźnie. Użytkownicy forum mogą wypowiadać się na nim od razu, bez konieczności logowania. Ci, którzy chcą jednak stworzyć swoje prywatne konto na portalu, mają taką możliwość.

  opiekunkaradzi.pl

katalog >> Komputery i internet >> forum >> 6954

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


7.    Opieka Niemcy

Praca opiekunki osób starszych jest bardzo opłacalnym zajęciem, jeśli podejmie się go za granicami naszego kraju. Zarobki w tym zawodzie w Niemczech wynoszą nawet 5 tysięcy złotych miesięcznie. Aby jednak wiedzieć, z którą firmą warto nawiązać współpracę, warto najpierw zapoznać się z opiniami na ich temat w Internecie. Miejscem, w którym tych opinii jest najwięcej są fora dyskusyjne. Opiekunki chętnie opisują tam jakie warunki pracy oferowały im agencje, z którymi miały okazję współpracować oraz jakie było ich podejście do pracownika (Forum dla opiekunek osób starszych). Fora dyskusyjne to także miejsce na wymianę doświadczeń pomiędzy kobietami. Dzielą się ze sobą nie tylko zebraną przez lata pracy wiedzą na temat chorób wieku starczego (Forum opiekunek osób starszych), ale także swoimi sprawami rodzinnymi i osobistymi. Na forach znaleźć można sporo tematów związanych także z tematami takimi jak kulinaria, moda, zdrowie czy hobby opiekunek.

  forumopieki.pl

katalog >> Komputery i internet >> forum >> 6953

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Forum opiekunek

Zarobki rzędu 1300 euro, ubezpieczenie zdrowotne, zwrot kosztów podróży, bezpłatne mieszkanie i wyżywienie – to tylko niektóre ze świadczeń, na które mogą liczyć opiekunki osób starszych wyjeżdżające do pracy do Niemiec za pośrednictwem polskich agencji rekrutujących (Forum opiekunek osób starszych). Odpowiedź na pytanie, z którą z agencji obecnych na rynku warto podjąć współpracę, zainteresowane kobiety mogą znaleźć na poświęconych im forach internetowych. Opiekunki opisują jakie warunki i współpracę na jakim poziomie zapewniły im firmy, z którymi miały styczność (Forum dla opiekunek osób starszych). Na forum nie brakuje tematów zupełnie nie związanych z pracą w opiece, pozwalających opiekunkom ciekawie spędzić wolny czas. - Obejrzałam właśnie film przez Was polecany.. dziewczyny! Jest piękny! Podajcie tytuły podobnych, proszę! - napisała na jednym z for internetowych jednak z opiekunek.

  opiekunkaradzi.pl

katalog >> Forum dyskusyjne >> fora internetowe >> 6836

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Opiekunki forum

Sporą część swojego wolnego czasu opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech spędzają na forach dyskusyjnych im poświęconych, takich jak Forum Opieki. - Zawsze kiedy mam czas wolny wchodzę na forum i czytam co nowego u moich wirtualnych znajomych. Może to dziwne, ale przez te kilka miesięcy codziennego pisania z nimi zżyłam się bardzo z niektórymi! - twierdzi pani Aleksandra, opiekunka osób starszych z Kołobrzegu. Kobiety wspierają siebie nawzajem na forum i doradzają sobie w przeróżnych kwestiach. Wiedzą, że najtrafniejsze rady i wskazówki mogą otrzymać od osób, które pracują w tej samej branży co one (Forum opiekunek osób starszych). Przydatną częścią forum są działy, w których kobiety opisują swoje wrażenia ze współpracy z konkretnymi agencjami pośredniczącymi w ich wyjazdach do Niemiec. Oceniają ich profesjonalizm i oferowane warunki pracy (Forum dla opiekunek osób starszych).

  forumopieki.pl

katalog >> Komputery i internet >> fora dyskusyjne >> 6835

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Forum opiekunek

Opiekunki osób starszych czujące potrzebę zwierzenia się komuś z radosnych lub smutnych chwil, które spotykają je w pracy, z chęcią robią to na forach internetowych im poświęconych, takich jak Opiekunka Radzi. Kobiety wiedzą, że wśród wirtualnych znajomych znajdą zrozumienie, ponieważ największą empatię potrafią im okazać osoby, które pracują w taki sam sposób jak one. Opiekunki dzielą się ze sobą swoimi sukcesami w pracy i przygodami, które spotkały je na obczyźnie (Forum opiekunek osób starszych). Kobiety, które dopiero planują rozpoczęcie pracy w zawodzie opiekunki za zachodnią granicą naszego kraju, mogą na forach rozwiać swoje wątpliwości związane z językiem niemieckim, sposobami poszukiwania zatrudnienia i samej organizacji wyjazdu do Niemiec (Forum dla opiekunek osób starszych). W celu rozrywki i oderwania od codziennych obowiązków, kobiety chętnie udzielają się w działach poświęconych tematom muzyki, filmu czy podróży.

  opiekunkaradzi.pl

katalog >> Forum dyskusyjne >> fora internetowe >> 6829

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 23