Logo small

TAG: opiekunka

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31
1.    Forum opiekunek - opiekunkardzi.pl

Forum poświęcone Opiekunom osób starszych, którzy znaleźć tu mogą oferty pracy, lokalizator, opinie, dyskusje, aktualności i blogi. Serwis udostępnił multiformularz, który pozwala aplikować do wielu agencji naraz i już w ciągu 1 dnia roboczego znaleźć pracę. Na stronach forum znajdują się także porady ekspertów i opiekunów.

  opiekunkaradzi.pl/

katalog >> Forum dyskusyjne >> forum dyskusyjne >> 14341

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Legalna praca w opiece

Dzięki Work Express możesz odnaleźć najlepiej płatne oferty pracy w opiece w wielu popularnych krajach europejskich. Legalna praca w opiece w Niemczech, Francji i Belgi to jeden z priorytetów naszej działalności. Wszystkim osobą poszukującym pracy w opiece oferujemy zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę z gwarancją atrakcyjnego wynagrodzenia i doskonałych warunków pracy. W miejscu pracy do dyspozycji naszych pracowników pozostają nasi wykwalifikowani i doświadczeni koordynatorzy, którzy w razie konieczności służą swoją całodobową pomocą.

  opiekunkawniemczech.eu

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 9637

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.ega-babysitter.pl Opieka do dziecka

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Agencji Pośrednictwa Ega Babysitter w Lublinie. Nasza agencja jest zarejestrowana w krajowym rejestrze agencji. Oferujemy Państwu pomoc w znalezieniu odpowiedniego opiekuna czy niani dla Państwa dzieci. Analizujemy kompetencje, zbieramy opinie od poprzednich pracodawców osoby która ma zostać opiekunem Państwa dziecka. Znajdziemy także dla Państwa osobę, która odbierze dzieci po szkole oraz pomoże w odrobieniu lekcji. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych wiadomości dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  ega-babysitter.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    WZSP nauka darmowa gdynia

Przedstawiamy Państwu Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Gdyni. Nasza placówka ma ponad 50 letnią tradycję. Nasze kierunki to: opiekunka środowiskowa, opiekunka dziecięca, opiekun medyczny, opiekun w domu pomocy społecznej, technik masażysta, technik usług kosmetycznych, asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna i technik sterylizacji medycznej. Prowadzimy system dzienny, zaoczny i wieczorowy. Nasza szkoła posiada też bardzo dobrze wyposażone pracownie, bibliotekę i siłownię. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego albo osobistego. Pełna oferta znajduje się także na naszej stronie internetowej.

  wzspgdynia.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 7232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Opieka Niemcy

- Nigdy więcej nie zdecydowałabym się na prace w Niemczech na czarno! Rachunek od lekarza, który dostała moja koleżanka skutecznie wyleczył mnie z podejmowania tego ryzyka – mówi pani Agnieszka, opiekunka osób starszych współpracująca z agencją Hilfeneo (praca w Niemczech). Rzeczywiście koszty leczenia na własny rachunek potrafią być bardzo wysokie. Na tego typu nieprzyjemności nie są narażone opiekunki podejmujące prace za pośrednictwem polskich agencji (opieka Niemcy). Te, zapewniają kobietom nie tylko kartę EKUZ, dzięki której mogą bezpłatnie leczyć się podczas trwania oferty, ale także opiekę koordynatora i pomoc w wypełnieniu formalności. Pracując za pośrednictwem agencji mam zapewniony komfort psychiczny, bezpieczeństwo i – co bardzo ważne – pełen pakiet socjalny. W dodatku zarobki są bardzo zadowalające – moje miesięczne wynagrodzenie razem z premiami sięga nawet 1300 euro... - dodaje. Premie i bonusy są przyznawane opiekunkom za długotrwałe oferty lub wyjazdy obejmujące miesiące świąteczne i wakacyjne.

  hilfeneo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 6834

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Opiekunka osób starszych Niemcy

Helper 24 oferuje pracę na terenie Niemiec dla opiekunek osób starszych ze znajomością języka niemieckiego. Helper 24 Sp. z o.o. zajmuje się organizacją pracy na terenie całych Niemiec. Praca opiekunki polega na opiece nad podopiecznymi o różnym stopniu niepełnosprawności. Spółka gwarantuje pełną dowolność przy wyborze ofert. Wynagrodzenie miesięcznie uzależnione jest od poziomu znajomości języka, posiadanych kwalifikacji i doświadczenia (w tym we własnej rodzinie) oraz obowiązków wynikających z oferty. Helper 24 oferuje sprawdzone oferty legalnej pracy w opiece w Niemczech, dokument A1, kartę EKUZ oraz wysokie zarobki.

  helper24h.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4334

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Opiekunka osób starszych Niemcy

Favoris zapewnia pomoc w podjęciu pracy w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Spółka gwarantuje całodobowe wsparcie osobistego koordynatora, legalne zatrudnienie, dokument A1, kartę EKUZ oraz wysokie zarobki. Praca opiekunki polega na opiece nad seniorami. Oferty pracy obejmują towarzystwo, drobne prace domowe lub inne obowiązki wynikającą z niepełnosprawności lub ułomności podopiecznego. Opinia: „Byłam z Favorisem na kilku wyjazdach i nigdy się nie zawiodłam. Zarabiałam z premiami w 2012 roku blisko pięć tysięcy złotych na rękę miesięcznie. Do tej pory o takiej pensji mogłam jako pielęgniarka tylko pomarzyć.”

  favoris.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4333

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Opiekunka osób starszych Niemcy

Szukasz pracy jako opiekunka osób starszych w Niemczech lub w Polsce? Pronobel oferuje legalną i sprawdzoną pracę w opiece od zaraz! Oferujemy wysokie wynagrodzenie (euro) , legalną pracę, opłacony ZUS, pełne ubezpieczenie w Polsce i za granicą, terminowe wypłaty wynagrodzenia, kartę EKUZ oraz dokument A1. Opinia: Chciałbym zapewnić Państwa przyszłych pracowników o dobrych warunkach pracy w firmie Pronobel oraz odpowiednim podejściu do spraw zatrudnienia. Dla mnie to była istotna sprawa przy rekrutacji, iż cały proces przebiegł szybko i zawsze byłem informowany o wszelkich formalnościach. Obecnie jestem pracownikiem Pronobel, gdzie zawsze mogę liczyć na szybki kontakt z pracodawcą. Cieszą też premie okolicznościowe!”

  pronobel.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4321

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Opiekunka osób starszych Niemcy

Znasz język niemiecki i mieszkasz na terenie Polski? Dołącz do grona naszych Opiekunów i wyjedź do pracy w Niemczech. Zajmujemy się organizacją pracy na terenie całych Niemiec. Pracujemy dla podopiecznych o różnym stopniu niepełnosprawności. Gwarantujemy pełną dowolność przy wyborze oferty. Zarobki miesięczne uzależnione są od poziomu znajomości języka, zdobytego doświadczenia (także we własnej rodzinie) oraz obowiązków. Opiekunka osób starszych? Tylko z Helper 24! Helper 24 gwarantuje sprawdzone oferty pracy w opiece w Niemczech, wysokie zarobki, premie, ubezpieczenie, dokument A1 oraz kartę EKUZ. Helper 24 jest firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy w Polsce i Niemczech.

  helper24h.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 4320

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Opiekunka osób starszych Niemcy

Opiekunka osób starszych – praca w opiece na terenie Niemiec z Favoris Polska. Favoris oferuje profesjonalną pomoc w podjęciu pracy w Polsce i Niemczech (opiekunka osób starszych Niemcy) w opiece nad osobami starszymi. Zapewnia przy tym bezpłatną pomoc oraz całodobowe wsparcie koordynatora. Favoris gwarantuje legalne zatrudnienie, kartę EKUZ, dokument A1, wysokie zarobki oraz premie i bonusy. Losowa opinia: „Miła i konkretna współpraca, Pani przedstawicielka Favoris bardzo cierpliwie podchodzi do poszukujących pracy. Wszelkie informacje są wyjaśniane na starcie tak, że nie ma żadnych wątpliwości odnośnie ofert i warunków...” Na czym polega praca opiekunki osób starszych w Niemczech? Na opiece nad seniorami. Oferty obejmują towarzystwo, drobne prace domowe lub opiekę wynikającą z niepełnosprawności podopiecznego.

  favoris.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradztwo personalne >> 4319

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 31