Logo small

TAG: oprogramowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 147
1.    optima-demo.com.pl

Szukasz profesjonalnego oprogramowania, które pomoże Ci efektywnie zarządzać Twoim przedsiębiorstwem? Poznaj i wybierz Comarch ERP Optima czyli program służący to efektywnej obsługi praktycznie wszystkich procesów biznesowych. Począwszy od tych najprostszych i najważniejszych jak fakturowanie oraz rozliczenia kasowo-bankowe po kwestie księgowości, spraw kadrowo-płacowych i obsługi sprzedaży, handlu i magazynu. To nie wszystko! To oprogramowanie pozwala także na obsługę relacji z klientami, serwis, elektroniczny obieg dokumentów. Dodatkowo producent stworzył także wiele różnych, innowacyjnych technologicznie aplikacji zewnętrznych w pełni zintegrowanych z tym oprogramowaniem. Sprzedaż wspiera e-sklep oraz aplikacja mobile sprzedaż. Analizę danych biznesowych moduł Business Intelligence lub BI Point. Obszary kadrowo-płacowe Comarch HRM i PPK. Tak więc jak widzisz Comarch ERP Optima to coś znacznie więcej niż normalny program dla firm. Jest na bieżąco dostosowywane do przepisów prawa polskiego oraz Unii Europejskiej. Do aplikacji na które również warto zwrócić uwagę należy włączyć z pewnością Comarch OCR oraz DMS. Pierwsze z nich pozwala łatwo i szybko zamieniać dokumenty papierowe na elektroniczne a drugie efektywnie zarządzać elektronicznym obiegiem dokumentów. Wszystkie te możliwości możecie łatwo testować w wersji demo oprogramowania Comarch ERP Optima oraz każdej z wymienionych aplikacji. Zapraszamy Was na stronę optima-demo.com.pl gdzie znajdziecie znacznie więcej informacji na ten temat.

  optima-demo.com.pl/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 23122

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Program ERP - oprogramowanie dla firm

Pogram-erp to blog tematyczny o systemach ERP, umożliwiających rozwój firmy dzięki nowym technologiom IT. Systemy ERP przydatne są zarówno w organizacji średnich, jak i dużych przedsiębiorstw. Program ERP to przede wszystkim oprogramowanie dla firm przeznaczone do kierowania przedsiębiorstwem. Jego największe zalety to wsparcie automatyzacji wielu procesów oraz sprzedaży. Mimo że wdrożenie systemu ERP może trwać dosyć długo, proces ten jest warty oczekiwania ze względu na swoje zalety, zyski płynące z tego rozwiązania, a nawet możliwość otrzymania dofinansowania na ten cel. Zdajemy sobie sprawę z tego, że systemy te są, na razie dosyć abstrakcyjne i wielu osobom wydają się trudne w obsłudze i wdrażaniu. Nasz blog ma na celu rozwiać wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania tak, aby system ERP stał się jasnym i praktycznym narzędziem pracy, które nie jest elementem komplikującym, ale ułatwiającym liczne procesy. Dzięki nam oprogramowanie ERP dla firm nie będzie miało przed Tobą już więcej tajemnic.

  www.program-erp.pl

katalog >> Komputery i internet >> inne >> 23109

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


3.    Oprogramowanie dla firmy - atomerp.pl

Atom ERP to system do prowadzenia firmy, który ma zastosowanie w wielu branżach. Co istotne, Atom ERP dla agencji pracy czy opieki dostarcza szereg dedykowanych ich potrzebom rozwiązań. Opisywany program dla firmy posiada również specjalizowany moduł dla branży transportowo-spedycyjnej. Warto dodać, że system powstał z myślą o małych firmach, które chcą usprawnić pracę swojego zespołu.

  atomerp.pl/

katalog >> Zakupy przez internet >> komputery i internet >> 23045

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania, sklep z programami

Prowadzimy sprzedaż oprogramowania komputerowego w sklepie internetowym. W ofercie programy dla programistów oraz dla administratorów sieci, licencje na oprogramowanie do zarządzania bazami danych, zdalnego dostępu do komputera, m.in. Anydesk, TeamViewerlicencje, Real VNC, Jetbrains IntelliJ Idea, PL/SQL Developer, Developer Express, Telerik, GitLab, Devart. Zapraszamy do zakupów online oraz do zapytań o cenę oprogramowania.

  www.dreamsoft.com.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> inne >> 23006

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Oprogramowanie gastro POS - gopos.pl

Oprogramowanie gastronomiczne GoPOS dedykowane jest restauratorom, właścicielom kawiarni, pizzerii, klubów. System wykorzystywać można do: redukcji błędów przy obsłudze zamówień, kontroli stanu magazynowego, wprowadzania rabatów i systemów lojalnościowych. Program sprawdza się do zwiększania sprzedaży, obsługi lokalu i poprawy komunikacji pomiędzy pracownikami.

  gopos.pl

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22804

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    mPolka - aplikacja mobilna zintegrowana z systemem ERP

Systemy ERP to powszechnie stosowane narzędzie w wielu firmach, które pomaga w zarządzaniu procesami biznesowymi i przyspieszają obsługę klientów. Dostęp do programu bywa czasami ograniczony. Z tego powodu informatycy z firmy ODL stworzyli aplikację mPolka. Jest to aplikacja mobilna, zintegrowana z systemem ERP. System ułatwi pracę głównie tym przedsiębiorcom, którzy działają w handlu detaliczny, ale nie tylko. Aplikacja może być uzytkowana przez wszystkich pracowników firmy, gdzie funkcjonuje system ERP. Aplikacja działa na wszystkich urządzeniach o systemie operacyjnym Android. Jeśli nie boisz się wprowadzać do swojego biznesu nowych innowacji, to ta aplikacja jest właśnie dla Ciebie! Stwórz nowoczesną firmę, w której zarządzanie najważniejszymi zasobami i procesami w każdym obszarze biznesowym firmy wspomagane jest innowacyjnym oprogramowaniem. Wejdź na stronę mpolka.pl i sprawdź szczegóły aplikacji mobilnej zintegrowanej z systemem ERP.

  www.mpolka.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 22603

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Blog o systemach ERP - jkorion.pl

Interesujesz się światem biznesu i najnowszymi technologiami? Jeśli tak to zapraszam do prowadzonego przeze mnie bloga. Przede wszystkim tutaj staramy się poruszać oprogramowanie ERP, jego wybór oraz oprogramowanie dla firm, które może pomóc w jej prowadzeniu. Tego rodzaju programy dla firm ułatwiają nie tylko księgowość, jak również prowadzenie ogólnej działalności w firmie. Dzięki naszemu blogowi można dowiedzieć się, w jaki sposób najłatwiej wdrożyć program ERP w swojej firmie, jak wybrać odpowiedni program ERP i w jaki sposób powinien on działać w firmie. Wszystkie publikowane przez nas artykuły są ciekawe, interesujące oraz naprawdę rzetelne i dlatego też zapoznanie się z nimi jest doskonałym sposobem, aby poszerzyć swoją wiedzę. Dodatkową zaletą naszego bloga jest regularne publikowanie ciekawych i interesujących postów, które pozwalają na zdobycie wiedzy na temat CRP i ERP. Zapraszamy bardzo serdecznie do pełnego zaznajomienia się z publikowanymi przez nas informacjami. Zapraszamy.

  www.jkorion.pl/

katalog >> Blogi >> inne >> 22600

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    ODL Oprogramowanie Dla Firm - System ERP dla biznesu

System ERP jest to narzędzie, które jest pomocne w zarządzaniu przedsiębiorstwa, poprzez gromadzenie, przetwarzanie i udostępnianie danych transakcyjnych. Dlatego też program ERP idealnie sprawdza się w branży jubilerskie, spożywczej, odzieżowej, dla sieci sklepów detalicznych i hurtowych, a także dla różnego rodzaju salonów sprzedaży. Opracowane przez nas systemy charakteryzują się dużą stabilnością, niezawodnością, a także dużą ergonomią. Dodatkowo nasze systemy wyróżniają się dużą elastycznością przy dostosowaniu się do wszelakich potrzeb przedsiębiorstwa. Zastosowanie naszego oprogramowania dla firm umożliwia utworzenie sprawnie funkcjonalnego centrum dowodzenia sieci sprzedaży i obsługi klienta oraz zautomatyzować powtarzalne czynności. Posiadamy już na rynku ponad 28 lat, dzięki czemu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wiedzę w naszej branży. Możemy również pochwalić się zerową wartością awarii krytycznych oraz stuprocentową wiarygodnością danych. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do współpracy. ODL Sp. z o.o. System ERP ul. Cokołowa 41 01-384 Warszawa tel. (22) 664 07 51 NIP:5242125736

  odl.com.pl/

katalog >> Komputery i internet >> komputery i internet >> 22289

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    OnePower - Zarządzanie Projektami | Przemysł 4.0

Przemysł 4.0 to zdecydowany krok stanowiący o wysokiej konkurencyjności i innowacyjności firmy na rynku. Kluczową rolę odgrywa w nim analityka big data oraz sztuczna inteligencja. Analiza zbieranych danych jest zdecydowanie łatwiejsza do przeprowadzenia, kiedy wszystkie procesy zachodzące w fabryce znajdują się pod kontrolą systemów informatycznych. Na podstawie tak wykorzystanych danych można wyciągnąć wiele wniosków dotyczących działania firmy, automatyzacji procesów i budowania strategii rozwojowej w celu optymalizacji działań. Zaimplementowane oprogramowanie ułatwi realizację i zarządzanie projektami, poprzez dokładną kontrolę nad zasobami firmy i wsparcie kierownictwa w podejmowaniu ważnych decyzji biznesowych.

  onepower.app/

katalog >> Komputery i internet >> oprogramowanie >> 22245

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Usługi programistyczne (oprogramowanie na zamówienie)

WEB developer, C# developer, programista JAVA, NET developer, to my - firma Do It Global. Szerokie spektrum tworzących firmę specjalistów, gotowych jest zakasać rękawy i rozpocząć realizację danego projektu zaraz po ustaleniu szczegółów. Tworzymy oprogramowanie dedykowane, projekty aplikacji, oferujemy również outsourcing pracowników IT i konsultacje. Więcej dowiesz się na stronie doitglobal.eu.

  doitglobal.eu/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 19827

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 147