Logo small

TAG: organizacja

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 165
1.    Lato w mieście Warszawa zone-paintball.pl

ZONE Paintball zaprasza klientów indywidualnych oraz biznesowych do zabawy podczas profesjonalnie organizowanych rozgrywek paintball. Oferta obejmuje też inne usługi, a zaliczyć do nich można takie, jak: organizacja eventów, organizacja imprez integracyjnych oraz organizacja wieczorów kawalerskich. Udogodnieniem dla klientów jest tu system rezerwacji online, który ułatwia umawianie spotkań i łączenie się w grupy.

  www.zone-paintball.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> paintball >> 16056

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    Organizacja imprez ślubnych w Krakowie - Twój Dzień

Aby studniówka, wesele czy inna impreza okolicznościowa była udana, należy o to zadbać już wcześniej. Warto zatem zwrócić uwagę na ofertę firmy Twój Dzień. Podstawowa jej propozycja to obsługa wesel, ale także innych tego rodzaju wydarzeń. Dużą popularnością cieszy się tu usługa dj wodzirej na studniówkę czy wesele. To on zwykle uatrakcyjnia zabawę uczestnikom w każdym wieku. Oferta usług jest skierowana do klientów z Krakowa i okolic.

  www.twojdzien.com/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 15807

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Organizacja imprez

Jak doświadczona marka eventowa organizujemy wydarzenia, które zawsze cechuje wyjątkowy charakter. Ta branża jest naszą pasją, a kreatywność naszego zespołu przekłada się na idealne rezultaty w pracy z naszymi klientami. Stawiamy na kreatywność, która naprawdę będzie się mogła przełożyć na bardzo dobre rezultaty. Sprawdź co sprawia, że nasze eventy to numer jeden!

  gambo-event.pl/

katalog >> Kultura i sztuka >> event, muzyka, impreza firmowa >> 15797

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Organizacja imprez plenerowych Warszawa, namioty wynajem

Kociołek oferuje organizację imprez plenerowych Warszawa i wynajem namiotów na imprezy. Firma organizuje imprezy namiotowe na terenie województwa mazowieckiego od wielu lat

  www.kociolek24.pl/

katalog >> Gastronomia >> inne >> 15182

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Organizacja imprez sportowych Addevent

ADD Event posiada profesjonalnego spikera z 16-letnim doświadczeniem, który na każdej prowadzonej imprezie jest najbardziej słyszalnym i rozpoznawalnym głosem. Wykwalifikowany konferansjer potrafi dostosować sposób swojej wypowiedzi do okoliczności i grupy odbiorców. Doskonale wie, kiedy podkręcić publiczność, a kiedy ją uspokoić. Oprócz spikera, ADD Event posiada również profesjonalnych DJ-ów.

  addevent.pl/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 14676

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Kompleksowa obsługa imprez - Twój Event - Kraków, Katowice

Jesteśmy organizatorami eventów - chodzi o bankiety, konferencje, koncerty, w ofercie także oczywiście organizacja imprez firmowych, którzy działają w południowej części kraju - Kraków, Katowice oraz okolice. Świadczymy pełen zakres obsługi technicznej eventów, posiadamy przez nas sprzęt nagłośnieniowy, oświetleniowy oraz multimedia cechują się naprawdę bardzo wysoką jakością wykonania.

  www.twojevent.com/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 13834

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Organizacja ślubów - True Event

Organizacja ślubów i wesel Bydgoszcz, Toruń, Trójmiasto, Poznań, Warszawa Łódź, Wrocław, Kraków. Wedding planner - organizujemy śluby oraz imprezy firmowe - True Event.

  true-event.pl

katalog >> Rozrywka i hobby >> inne >> 13588

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Blog ślubny Oczepinowo

1. Nasz blog ślubny związany jest z tematyką ślubu i wesela. Jeżeli stoisz na przeciw wyzwaniu, jakim jest organizacja ślubu, to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz potężna skarbnice wiedzy związaną właśnie z tą tematyką. Nasze artykuły w pełni wyczerpują tematy. Dodatkowym ich atutem jest to, iż pisane są przez osoby związane bezpośrednio z branżą i usługami weselnymi. Dzięki temu ich wiarygodność jest dużo wyższa. Jeżeli jesteś zainteresowanym po prostu wejdź do nas i zostań naszym subskrybentem. Serdecznie zapraszamy.

  www.oczepinowo.pl

katalog >> Blogi >> inne >> 13560

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.gospodapodkogutem.pl organizacja imprez

Do Zawoni w okolicach Wrocławia serdecznie Państwa zaprasza Gospoda Pod Kogutem. Serwujemy domowe, pyszne dania skomponowane ze zdrowych, ekologicznych produktów. Specjalizujemy się w organizacji uroczystości i przyjęć okolicznościowych, spotkań plenerowych jak i imprez firmowych. Dla naszych Gości przygotowaliśmy też miejsca noclegowe w domkach letniskowych, wyposażonych w dwie sypialnie, pokój dzienny, aneks ku-chenny i łazienkę. Zapewniamy fachową i kompleksową obsługę oraz wy-śmienite jedzenie. Zapraszamy do zajrzenia na stronę internetową, na której mogą się Państwo zapoznać z naszą pełną ofertą.

  gospodapodkogutem.pl

katalog >> Usługi >> gastronomia >> 13316

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Organizacja imprez - evtrad.pl

Od wielu lat działamy na rynku jako firma Evtrad Events i gwarantujemy pomoc w organizowaniu wyjazdów integracyjnych, imprez firmowych, czy wyjazdów szkoleniowych. Cechuje nas profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Nie czekaj, ale już teraz zobacz jeszcze więcej na naszej stronie www.

  www.evtrad.pl/

katalog >> Usługi >> organizacja imprez >> 13118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 165