Logo small

TAG: ortezy

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 5 z 5
1.    Wsparcie medyczne dla pacjentów

Jeżeli jest Wam potrzebne profesjonalne wsparcie medyczne i chcecie wiedzieć, gdzie prowadzona jest dokładna i bardzo rzetelna rehabilitacja, to my Wam ją zapewnimy. Wszystkie zabiegi rehabilitacyjne prowadzone są pod okiem naszej najlepszej kadry, która zawsze skupia się na potrzebach naszego pacjenta. Dzięki temu powrót do sprawności zawsze jest o wiele łatwiejszy i co najważniejsze szybszy. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy po zapoznaniu się z Waszą kartoteką chorobową będą wiedzieli jak Wam pomóc. W naszym centrum medycznym wykonujemy również ortezy i protezy kończyn, dzięki czemu funkcjonowanie będzie o wiele łatwiejsze. Takie zapotrzebowanie na sprzęt ortopedyczny wykonujemy po przedstawieniu nam odpowiedniej dokumentacji i skierowania wystawionego przez lekarza.

  www.relax-med.pl/protezy-konczyn-dolnych-relax-med/

katalog >> Zdrowie i uroda >> rehabilitacja >> 19332

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.artus.klodzko.pl sklep medyczny o Kłodzko

Podstawowym profilem działalności firmy ARTUS jest prowadzenie całościowo wyposażonego sklepu medycznego. Jest to zarówno sklep, jak również wypożyczalnia sprzętu medycznego oraz rehabilitacyjnego. Proponujemy m.in. wysokiej klasy wózki inwalidzkie, ortezy oraz stabilizatory stawowe, np. na stopę lub kolano, a nawet balkoniki rehabilitacyjne, ułatwiające funkcjonowanie osobom niepełnosprawnym. Cenimy sobie dobre relacje z naszymi Klientami, a nasi Klienci docenili fachowość i rzetelność sklepu Artus. Co więcej u nas możesz otrzymać częściową bądź pełną (100%) refundację na zakupiony sprzęt medyczny. Zapraszamy.

  www.artus.klodzko.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15998

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    habilis.pl

Firma Habilis ma swoją siedzibę w Warszawie. Trudni się przede wszystkim rehabilitacją osób po udarze mózgu lub urazie czaszkowo-mózgowym. Poza tym, Habilis pomaga także osobom, które cierpią na stwardnienie rozsiane, chorobę Parkinsona czy też doznały urazu rdzenia kręgowego. W ofercie firmy znajduje się szereg ortez, które można kupić lub też wypożyczyć. Firma świadczy takie usługi, jak indywidualna terapia funkcjonalna i indywidualna terapia ręki z wykorzystaniem dynamicznej ortezy Saebo. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową firmy.

  habilis.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13492

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    zdrowa bielizna - medicalbroker.pl

Głównym przedmiotem naszej oferty są artykuły rehabilitacyjne. Na medicalbroker.pl znajdziesz różnorodny sprzęt ortopedyczny, poduszki ortopedyczne czy łóżka rehabilitacyjne. Działamy już od dłuższego czasu, jako medyczny sklep internetowy. Można u nas nabyć: sprzęt pomocniczy, ortezy, produkty masujące, stabilizatory, produkty przeciwodleżynowe. Dodatkowo proponujemy: pulsometry, komputery cyklu, alkomaty, stetoskopy, ciśnieniomierze itd. Naszym atutem jest bezpieczna i szybka przesyłka kurierska.

  medicalbroker.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 10238

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    4sport.pro - Sklep medyczny

4Sport Pro to profesjonalny internetowy sklep sportowy, jaki oferuje dla osób aktywnych wysokiej jakości sprzęt ortopedyczny i rehabilitacyjny. Produkty te są przeznaczone na czas rekonwalescencji po kontuzjach i urazach sportowych, a także dla osób, jakie chcą się zabezpieczyć przed kontuzjami. W ofercie znajdziesz ortezy, taśmy do ćwiczeń, specjalne poduszki, akcesoria. Wysoka jakość, atrakcyjne ceny oraz bogaty wybór.

  4sport.pro

katalog >> Sport i rekreacja >> sklepy sportowe >> 7530

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 5 z 5