Logo small

TAG: ortodontyczne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27
1.    famidental.pl

Twoje dziecko lub Ty borykacie sie z wada zgryzu? Sprawdź ofertę Gabinetu stomatologicznego FamiDental w Oławie. Zakładamy aparaty ortodontyczne stałe - ligaturowe oraz bezligaturowe, a także aparaty ortodontyczne ruchome. W naszej ofercie znajdziesz także transparentne nakładki prostujące zęby Invisalign®. Dorosłym i dzieciom oferujemy ponadto kompleksową opiekę dentystyczną w zakresie stomatologii zachowawczej z endodoncją w tym leczenie kanałowe pod mikroskopem. W przypadku sporych ubytków, odbudowujemy uśmiech, wszczepiając tytanowe implanty lub odtwarzając zęby na koronach. Zapraszamy do kontaktu!

  famidental.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 17207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Kursy ortodontyczne - ortofan.pl

Firma handlowa ORTO-FAN dostarcza produkty, materiały i narzędzia niezbędne w pracy specjalistów ortodoncji. Firma wychodzi do nich z szeroką gamą produktów: m.in. zamków ortodontycznych, tub i pierścieni ortodontycznych, łuków, drutów, aparatów ruchomych, elastomerów, klejów i cementów oraz wielu innych narzędzi ortodontycznych. Z pełną ofertą produktów można zapoznać się na stronie.

  www.ortofan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> sprzęt medyczny >> 14911

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    stomatologia-banino.pl aparat ortodontyczny gdańsk

W Baninie mieści się Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna, która prowadzi opiekę dentystyczną. Mamy nowoczesny sprzęt, pasję oraz wieloletnie doświadczenie. Dużą uwagę przykładamy do sterylizacji narzędzi, a niektórych używamy tylko jednorazowo. Przeprowadzamy: piaskowanie, saling, lakowanie bruzd, leczenie próchnicy, stomatologię estetyczną, ekstrakcję, dłutowanie, leczenie kanałowe, protezy osiadające, szkieletowe, elastyczne, bezklamrowe, korony i mosty. Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego w gabinecie dentystycznym. Wszystkie wiadomości oraz pełna oferta dostępne są na stronie internetowej.

  stomatologia-banino.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19511

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Implanty - klinikastomatologii.eu

Nasza klinika stomatologii ma przygotowaną ofertę na implanty, z której każdy będzie zadowolony. Mamy różne rodzaje implantów i w ich zakładaniu mamy bardzo duże doświadczenie. Możemy również zaoferować korony zębów. Pomagamy wszystkim naszym pacjentom wykorzystując do tego naszą wiedzę jak i doświadczenie. Mamy też bardzo nowoczesny specjalistyczny sprzęt.

  klinikastomatologii.eu

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 19444

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.ortodontalegnica.com

Gabinet ortodontyczny, prowadzony przez stomatologa-ortodontę Jacka Zbocha, ma swoją siedzibę w Legnicy. Trudni się leczeniem wad zgryzu, zarówno u dzieci, jak i dorosłych. Usługi są tu realizowane kompleksowo, poczynając od diagnostyki, po założenie aparatu oraz późniejsze usługi łączące się z utrzymaniem dobrego stanu uzębienia. Pacjentom oferowane są najwyższej jakości aparaty na zęby. Dostępne są aparaty ruchome, jednoszczękowe oraz dwuszczękowe, jak też aparaty stałe, wśród których znajdują się także te zawierające estetyczne zamki kryształowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową Gabinetu.

  www.ortodontalegnica.com

katalog >> Usługi >> inne >> 17000

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ORTOSTOM aparat ortodontyczny

W Tomaszowie Mazowieckim działa prywatny gabinet Ortostom, prowadzony przez Katarzynę Skorek-Stachnik. Świadczy on szereg usług ortodontycznych. Otrzymają tu Państwo pomoc przy leczeniu najczęstszych wad zgryzu, między innymi zgryzu prostego, otwartego, krzyżowego, głębokiego, tyło zgryzu czy przodozgryzu. Przed rozpoczęciem leczenia, stomatolog udzieli porad dotyczących użytkowania oraz zakładania aparatów ortodontycznych. Gabinet jest wyposażony w wysokiej jakości sprzęt, umożliwiający przeprowadzanie skomplikowanych operacji z dziedziny chirurgii twarzowo-szczękowej i stomatologicznej. Więcej informacji o usługach gabinetu dostępnych jest na stronie internetowej.

  ortodontatomaszowmazowiecki.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 16528

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    STĘPKOWSKA MARZENA ortodoncja Ząbkowice Śląskie

W gabinetach we Wrocławiu, Nowej Rudzie i Ząbkowicach Śląskich przyjmuje lekarz specjalista ortodonta Marzena Stępkowska. Zajmuje się leczeniem wad zgryzu u dzieci, młodzieży czy dorosłych. Często wykorzystywane są w tym celu aparaty ortodontyczne indywidualnie dopasowywane do szczęki danego pacjenta. Długość noszenia takiego aparatu zależy od rodzaju wady, wieku osoby i innych czynników. Po zakończeniu leczenia właściwego często stosuje się retainery, które mają zapobiec ponownemu przesuwaniu się zębów w nieodpowiednie miejsca. wiadomości na temat lokalizacji każdego z gabinetów znajdują się na stronie internetowej.

  ortodontawroclaw.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 9855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    ROJEK DENTAL gabinet dentystyczny olsztyn

Prezentujemy Państwu znajdującą się w Olsztynie pracownię stomatologiczną Rojek Dental. Gabinet ten proponuje swoim Pacjentom szereg usług powiązanych ze stomatologią estetyczną, endodoncją mikroskopową, implantologią oraz protetyką. Mogą tu Państwo skorzystać także z leczenia Invisalgin. Jest to bezinwazyjna i bezbolesna metoda korekty wad zgryzu. Wykorzystywanie w niej nakładki Clear Aligner są dyskretne, higieniczne oraz zapewniają szybkie efekty. Tok oraz koszty leczenia zawsze uzgadniane są wcześniej z Pacjentem. By lepiej zapoznać się z usługami pracowni stomatologicznej, zapraszamy na stronę internetową.

  clearaligner.olsztyn.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 15515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    DENTICA Aparaty na zęby Zawiercie

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę Kliniki Dentystycznej Dentica, która mieści się w Zawierciu. Jesteśmy nowoczesną, wysoko specjalistyczną placówką oferującą usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Zapewniamy leczenie z zakresu profilaktyki, stomatologii zachowawczej i estetycznej, wybielania zębów, endodoncji, periodontologii, protetyki, ortodoncji, implantologii, chirurgii, laseroterapii czy też ozonoterapii. Wykonujemy potrzebne zdjęcia i oferujemy pomoc doświadczonego i serdecznego personelu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  www.dentystazawiercie.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> stomatologia >> 14248

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Stomatolodzy i ortodonci w Bielsku-Białej – Truszel

W gabinetach Truszel Stomatologia zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne i ortodontyczne. Więcej o nas i naszej ofercie na stronie internetowej.

  www.truszel.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 7321

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 27