Logo small

TAG: osób

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1267
1.    www.trans-lech.pl agencja turystyczna Suwałki

Agencja Turystyczna Trans-Lech w Suwałkach prowadzi sprzedaż ofert turystycznych tj. wczasy, wycieczki, obozy. Organizujemy stałe przejazdy na trasie Suwałki - Frankfurt - Mannheim, jakie dotyczą grup oraz osób indywidualnych. Po spełnieniu konkretnych warunków zawartych w ofercie, zajmiemy się także zorganizowaniem wizy do Rosji. Ponadto realizujemy sprzedaż wysyłkową biletów w komunikacji krajowej i międzynarodowej, jakie obejmują autokary, promy i linie lotnicze. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy na naszą stronę!

  trans-lech.pl

katalog >> Usługi >> turystyka >> 16117

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.olimpiakock.pl sala weselna kock

Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca w Kocku i okolicach, na organizację przyjęcia weselnego, zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą Domu Weselnego ‚OLIMPIA’. Dysponujemy w pełni wyposażoną salą taneczną o kolistym kształcie oraz częścią restauracyjną, mieszcząc w sumie do 300 osób. Do dyspozycji naszych gości oddajemy uroczy ogród nad malowniczą kaskadą i bardzo przestronny parking znajdujący się przed obiektem. Co więcej dla naszych Gości, w trosce o ich komfort po zakończonej imprezie, możemy zaoferować 30 miejsc noclegowych w pobliskim hotelu. Zapraszamy do skorzystania z oferty Domu Weselnego ‚OLIMPIA’.

  olimpiakock.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15805

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Taxi Katowice Lider Taxi

Lider Taxi transfer na lotnisko, przewóz osób i drobnych przesyłek. Firma świadcząca usługi taksówkarskie oferuje między innymi dowóz i odbiór dzieci ze szkoły, pomoc w uruchamianiu samochodu, czy odprowadzanie samochodów i zakupy. Firma posiada komfortowe i sprawne samochody, a ponadto zatrudnia kompetentnych i doświadczonych kierowców. Ma siedzibę w Katowicach, Bielsku-Białej i Gliwicach.

  lider-taxi.pl/

katalog >> Usługi >> taxi >> 15633

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    VERVE OUTLET przeprowadzki zagraniczne lębork

Firma transportowa Verveoutlet zaprasza Państwa do skorzystania ze swoich profesjonalnych usług krajowych i zagranicznych. Nasza siedziba znajduje się w Trójmieście. Zajmujemy się transportem towarów każdego rodzaju (także wielkogabarytowych, nietypowych bądź niebezpiecznych), transportem osób indywidualnych, grup zorganizowanych i wycieczek a także przeprowadzkami łącznie z załadunkiem, rozładunkiem i odpowiednim zabezpieczeniem przedmiotów. Gwarantujemy bezpieczeństwo oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej, gdzie umieściliśmy szczegóły oferty oraz dane kontaktowe firmy.

  verveoutlet.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 15464

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    www.angielczyk.com.pl pomoc drogowa olsztyn

Świadczeniem usług z zakresu pomocy drogowej na obszarze Warmii oraz Mazur, trudni się firma P.P.H.U. Pomoc Drogowa M. Angielczyk z Olsztyna. Pomoże w takich sprawach, jak konieczność holowania uszkodzonego samochodu, naprawy w warsztacie, transportu osób po awarii samochodu. Firma współpracuje z Policją, jeśli chodzi o likwidację skutków wypadków drogowych na obszarze województwa Warmińsko-Mazurskiego. Szczegółowe informacje na temat oferty, jak też galerię przedstawiająca posiadane pojazdy oraz wypadki, przy których pomogła Pomoc Drogowa M. Angielczyk, można zobaczyć na witrynie internetowej firmy.

  angielczyk.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15124

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Przewóz osób - alejade.pl

Polecamy kontakt z zielonogórską firmą przewozową Alejade.pl wszystkim tym, których interesuje w tym momencie legalny przewóz osób. Wszystko jest u nas legalne, bezpieczne, profesjonalne - bardzo dbamy o to, aby obsługa imprez okolicznościowych, konferencji, wycieczek czy transfery lotniskowe, zawsze odbywały się w nienaganny sposób. W razie pytań o usługi przewozowe, prosimy o kontakt.

  www.alejade.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> transport krajowy >> 14675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    busydoniemiec-podkarpackie.pl

Przewozy osobowe i usługi kurierskie na trasie Polska-Niemcy-Polska świadczy firma EUROTRANS z Padwi Narodowej (pow. mielecki). Zapewniamy biegłą obsługę i transport osób z miejsca zamieszkania pod wskazany adres. Wieloletnie doświadczenie, jakie zdobywamy od 1997 r. w transporcie, wysoki poziom obsługi, wygoda i bezpieczeństwo podczas podróży, pozwoliły nam na uzyskanie zaufania klientów i wielu pozytywnych rekomendacji. Potwierdzeniem standardu naszych usług jest Międzynarodowa Licencja Przewozu Osób Nr 0001653. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, dlatego zachęcamy do kontaktu.

  busydoniemiec-podkarpackie.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 14495

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    KOPEĆ GRZEGORZ wynajem autobusów w katowicach

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy Grzegorza Kopcia, która świadczy profesjonalne usługi transportowe. Nasza siedziba znajduje się w Katowicach a specjalizujemy się w krajowym oraz międzynarodowym przewozie osób. Zapewniamy bezpieczne, komfortowe i punktualne transporty a zatrudniani przez nas kierowcy mogą się pochwalić ogromnym doświadczeniem i kulturą. Współpracujemy również z przewodnikami i pilotami turystycznymi. Gwarantujemy elastyczność, konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość świadczonych usług. Szczegóły oferty dostępne są na naszej stronie internetowej.

  autokary-katowice.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14357

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    RafTrans Chojnice Przewozy osób

Jest nam niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy RafTrans Chojnice. Jest to profesjonalne oraz doświadczone, działające od 2006 roku przedsiębiorstwo, które oferuje krajowy oraz zagraniczny transport osób i towaru. Działamy w północnych województwach Polski a zapewniamy transport do Niemiec, Belgii i Holandii. Zapewniamy bezpieczne i komfortowe warunki przejazdu oraz ubezpieczenie na czas podróży. Zatrudniamy tylko doświadczonych i rozważnych kierowców, co gwarantuje terminowy i bezpieczny transport. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub zamówić busa, zapraszamy na naszą witrynę.

  raftranschojnice.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13975

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1267