Logo small

TAG: osób

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1672
1.    Prywatny dom opieki dla osób starszych - fundacjaambrozja.pl

Fundacja Ambrozja to miejsce stworzone z myślą o seniorach oraz ich potrzebach. Dom Pomocy Społecznej został przeznaczony dla seniorów dotkniętych problemem zaburzeń psychicznych, a także osób z niepełnosprawnością. Ponadto w Fundacji Ambrozja pomoc otrzymają osoby chore, które wymagają stałej opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej. Fundacja oferuje pomoc także rodzinom chorych osób. 

  fundacjaambrozja.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowy styl życia >> 23129

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Wyjazdy do Niemiec

Wyjazd za granicę dla wielu osób łączy się z pewną niepewnością i stresem. Nie musi tak być jeśli wybierzesz niezawodnego przewoźnika. Busy do Niemiec to wiele propozycji różnych firm transportowych, ale warto sugerować się opiniami innych podróżujących, aby wybrać właściwe przewozy do Niemiec i nie martwić się podróżą. Takie busy pomorskie to szansa na to, że podczas długiej drogi można się przespać, czy coś poczytać. Taka podróż w odróżnieniu od kierowania autem nie wymaga ciągłej koncentracji, ale można się zrelaksować.

  www.beatabus.pl

katalog >> Transport >> uslugi >> 23077

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Dom seniora to miejsce dla osób w podeszłym wieku

Dom pogodnej jesieni to dom opieki Warszawa. Opieka dla osób starszych jest w nim oferowana przez osoby z kwalifikacjami. Dom seniora to dobre miejsce. Taki dom spokojnej starości sprawdza się doskonale. Wysoka jakość jest tym, czego pragnie niejedna osoba i co daje jej najlepsze wsparcie. Na pewno warto wybrać wyjątkową opiekę w dobrej cenie. Można spokojnie skorzystać z takiego miejsca dla osoby po 60, 70, 80 roku życia. Opieka w domu seniora jest dobra, a każda starsza osoba jest zadbana najlepiej, jak to jest możliwe.

  zoloboklasu.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uslugi >> 23076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    Agencja detektywistyczna temida - agencjatemida.pl

Agencja Temida to agencja zrzeszająca doświadczonych prywatnych detektywów. Obszarem działania agencji są sprawy gospodarcze i cywilne, m.in. poszukiwanie osób, eksmisje lokatorskie, wywiady windykacyjne, wywiady gospodarcze, wykrywanie podsłuchów czy odzyskiwanie skradzionego mienia. Prywatni detektywi dysponują wszechstronnym wykształceniem i siecią zaufanych kontaktów w wielu branżach. Agencja zapewnia kompleksowe, dyskretne i efektywne działanie z wykorzystaniem wszystkich dostępnych legalnych środków.

  agencjatemida.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 23055

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    GREEN TRANSPORT - Przewóz osób Poznań i okolice

GreenTransport- przewozy pasażerskie w kraju i za granicą na najwyższym poziomie. Przewóz-transport osób Poznań, wynajem busów, autobusów w Poznaniu i okolicach przewóz pracowników Poznań

  www.green-transport.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Całodobowy ośrodek leczenia uzależnień - detoxmed.pl

Prywatny ośrodek leczenia uzależnień DetoxMed zajmuje się terapią nałogów alkoholowych, narkotykowych i lekowych. Zespół specjalistów opracowuje plan działania farmakologicznego, diagnozę psychiatryczną oraz sposób terapii. Placówka gwarantuje dyskrecję i poszanowanie prywatności pacjentów, a także całkowitą anonimowość. Oprócz tego oferuje bezpłatne konsultacje i terapie współuzależnionych.  

  detoxmed.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> uzależnienia >> 22789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Busy do Niemiec - bustom.pl

Zorganizowane przewozy osób fizycznych i pracowników do krajów UE z możliwością powrotu do Polski! Pojazdy firmy BusTom we wszystkie dni tygodnia, poza sobotą, kursują z przystankami we wcześniej ustalonej z klientem lokalizacji. Ceny za bilet są ustalane indywidualnie na podstawie obranej trasy. Dla stałych klientów przygotowany jest program atrakcyjnych rabatów na przejazdy.

  bustom.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 22480

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Transport busem - busydomonachium.pl

Specjalizujemy się w organizacji przewozów osób oraz paczek busem z Polski do Niemiec. Busy do Monachium od 350 złotych to jedna z naszych głównych propozycji. Zapewniamy transport od drzwi do drzwi, bez żadnych problemów organizacyjnych. Dzięki nam dojedziecie Państwo za granicę w bardzo wygodnych warunkach, z doświadczonymi kierowcami. Przygotowaliśmy przewozy nowoczesnymi, zadbanymi pod kątem technicznym busami na każdą kieszeń. Zapraszamy do rezerwacji biletu i do kontaktu z naszym zespołem.

  www.busydomonachium.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 21639

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    domopiekimodrzew.pl

Godne warunki pobytu stałego lub czasowego zapewnia Dom Opieki Modrzew w Morągu. Zapewniamy biegłe zaplecze sprzętowe oraz infrastrukturę do odpowiedniej pielęgnacji i opieki rehabilitacyjnej, udostępniając nowoczesne sale do rehabilitacji oraz fizykoterapii. Pomagamy w realizacji recept, podajemy leki pierwszej pomocy, a opiekę lekarską świadczymy w ramach NFZ. Umożliwiamy wszechstronną i profesjonalną opiekę, także dla osób chorych i niepełnosprawnych, dbając o rodzinną atmosferę. Zapraszamy do skorzystania z oferty.

  www.domopiekimodrzew.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> domy opieki >> 21033

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    taxi-komfort.pl

Serdecznie zapraszamy do korzystania z propozycji firmy Radio Taxi Komfort z Bydgoszczy. Oferujemy wygodne przejazdy na czas spędzone w przyjemnej atmosferze. Wszystkie taksówki zaopatrzone są w terminale płatnicze. W swojej propozycji posiadamy także opcję wynajmu auta z kierowcą. Co więcej obsługujemy różnego typu imprezy okolicznościowe. W naszej flocie pojazdów znajduje się wiele marek samochodów. Zdołają Państwo wynająć również siedmioosobowego minivana. Wszystkie usługi świadczone są w kompetentny sposób w atrakcyjnych cenach. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę internetową.

  www.taxi-komfort.pl

katalog >> Transport >> inne >> 20920

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1672