Logo small

TAG: osobiste

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 111
1.    imf.pl

Wszystkich zainteresowanych tematyką zintegrowanych metod zdrowienia, zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją Instytutu Medycyny Funkcjonalnej, który mieści się w Warszawie. Sporządzamy półroczne oraz roczne plany zdrowienia, a dodatkowo oferujemy wszechstronną pomoc w zakresie ich wdrożenia. Prowadzimy wykłady, szkolenia oraz konferencje na terenie całego kraju, w oparciu o autorski program stworzony na bazie nabytego przez nas doświadczenia. Nasza oferta skierowana jest dla klientów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.imf.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 20875

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Program do oszczędzania - fin4family.com

Szukasz aplikacji do oszczędzania, która pomoże Ci w zarządzaniu finansami osobistymi? Oto Fin4Family! Pierwsza aplikacja z tak rozbudowanym interfejsem i całodobowym wsparciem ekspertów. Oferujemy kontrolę wydatków, zarządzania finansami, kalkulator wydatków oraz liczne funkcje, wspomagające oszczędzanie. Przekonaj się, ile zyskasz w ciągu miesiącu na aplikacji Fin4Family.

  www.fin4family.com/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20316

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Podatki - urzadskarbowy.eu

Na naszym portalu zawarte są informacje podatkowe. Zainteresowani przedsiębiorcy są proszeni o zapoznanie się z artykułami. Oferujemy zawsze najnowsze i najbardziej sprawdzone informacje, dlatego z nami rozliczenia podatkowa będą o wiele łatwiejsze. Wreszcie podatki nie będą miały dla Was żadnych tajemnic. Sami się przekonajcie o tym odwiedzając nasz portal. Czekamy.

  urzadskarbowy.eu/

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 20232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    MojeMiejsca.pl – Miejsca, które chcę pokazać innym

Moje całe życie to podróże, dlatego na Blogu Moje Miejsca pisze o ciekawych destynacjach z całego świata. W wielu z nich byłem sam, o innych słyszałem od znajomych. Myślę, że może być to przydatne dla czytelników mojego bloga. Lubię dodawać ciekawostki z rożnych krajów np czy wiedzieliście, że kostki cukru wynalezione zostały właśnie w Czechach, a miało to miejsce w roku 1843 :)

  mojemiejsca.pl/

katalog >> Strony prywatne >> inne >> 18372

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl trener biznesu katowice

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy szkoleniowej Wojciecha Brzeziny, który świadczy swoje usługi w Zabrzu. Prowadzi on profesjonalne i ciekawe szkolenia z zakresu sprzedaży, budowania zespołów, komunikacji i negocjacji. Wykładowca może się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, doskonałą znajomością branży oraz licznymi certyfikatami i rekomendacjami. Zapewnia najwyższą jakość usług, ciekawą formę szkoleń, profesjonalizm i konkurencyjne ceny. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.wojciechbrzezina-szkolenia.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17509

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.vivisto.pl

Vivisto Training Center Sylwia Wodzień w Bydgoszczy to firma z branży szkoleniowej, która korzystając z wieloletniej praktyki i pracy z ludźmi, zajmuje się doradztwem, szkoleniami, jakie dedykuje małym i średnim firmom w zakresie ich rozwoju, wyjściu z kryzysu oraz przełamywania blokad. Wykorzystujemy z narzędzi tj. coaching kryzysowy MBTI i elementy NLP. Uczymy jak uformować silną organizację opartą na wspólnym działaniu, umiejętności słuchania i zrozumienia świata klienta, analizujemy też modele zarządzania, aby firma mogła realizować swoje cele i się rozwijać. Zapraszamy do konatktu!

  www.vivisto.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 15689

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Trener Motywacyjny - jakubbbaczek.pl

Jakub B. Bączek człowiek, który pokazuje dobitnie, że marzenia się nie spełniają. Marzenia SIĘ SPEŁNIA! Szkolenia motywacyjne prowadzone przez Jakuba to absolutna gwarancja pełnej mocy. Sprawdź koniecznie, bo takich szkoleń jeszcze na skalę Polski nie było. To naprawdę będzie świetna decyzja, sprawdź i poczuj na własnej skórze.

  www.jakubbbaczek.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> szkolenia >> 15298

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    OPTIMA folia stretch do palet

Gorąco zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą hurtowni chemii gospodarczej OPTIMA, która znajduje się w Siedlcach. W ofercie mamy ponad 2500 produktów z różnych kategorii. Sprzedajemy między innymi akcesoria do prania czy też sprzątania, produkty do kuchni, toalet, worki na śmieci, opakowania, artykuły papierowe, rękawice, znicze i lampiony, artykuły higieniczne jak również techniczne. Proponujemy produkty znanych i cenionych producentów. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie oraz atrakcyjne ceny. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  optima-siedlce.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> sklepy i hurtownie >> 14734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    AKADEMIA ROZWOJU Porady psychologiczne Wrocław

Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z ofertą firmy Akademia Rozwoju Natalia Konarkowska z Wrocławia. Jesteśmy profesjonalną placówką oferującą interesujące szkolenia, warsztaty czy też wsparcie dla wszystkich osób dążących do rozwoju. Zajmujemy się indywidualnym doradztwem zawodowym, poradnictwem psychologicznym oraz szkoleniami dla firm. Pracujemy z zagadnieniami takimi jak komunikacja, motywacja, sprzedaż i obsługa klienta, zarządzanie sobą w czasie czy też efektywna rekrutacja. Więcej szczegółów dotyczących oferty i działalności akademii znajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.akademiarozwoju.wroclaw.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 14230

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 111