Logo small

TAG: ozdobny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 42
1.    www.kamien-luxmar.pl kamień ozdobny

Spory wybór płyt elewacyjnych z kamienia naturalnego posiada firma LUX-MAR w Radzyminie. Jesteśmy dostawcą elementów z kamienia naturalnego z różnych części świata. W ofercie posiadamy kamienie ogrodowe, grys, otoczaki, kamień nieregularny, marmur, andezyt, kwarcyt, granit, porfir oraz bazalt. Oferujemy też skały ozdobne do akwarium, terrarium, skalniaka i do ogrodu. Pełną ofertę prezentujemy na naszej stronie. Zapraszamy do kontaktu.

  www.kamien-luxmar.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20148

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Producent kostki brukowej - bruk-bet.pl

Polska marka bruk-bet.pl oferuje nam najlepszy bruk dostępny na rynku. Elementów zawartych w ofercie jest oczywiście o wiele więcej albowiem do naszej dyspozycji jest kamień ozdobny a także kamień dekoracyjny. Wszystkie produkty oczywiście są zawarte w bardzo atrakcyjnych cenach i pozwolą nam na uzyskanie najlepszego surowca w swojej kategorii.

  www.bruk-bet.pl/

katalog >> Budownictwo >> kamieniarstwo i brukarstwo >> 18572

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    WALECZEK BARBARA I KRZYSZTOF

Stale zapewniamy najlepszą jakość oraz szeroki wybór drzewek i krzewów ozdobnych a także drzewka owocowe i podkładki wegetatywne. Oferujemy atrakcyjne ceny, profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich gatunków i odmian, a też specjalistyczne doradztwo. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową przez cały rok! Zaopatrujemy między innymi centra ogrodnicze i sklepy. Nasza firma i szkółka znajduje się w miejscowości Mnich na Górnym Śląsku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony oraz współpracy z nami!

  www.drzewkawaleczek.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 16249

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    www.papercast.pl papier ozdobny Łódź

PaperCast z Łodzi od wielu lat prowadzi działalność handlową w branży papierniczej. Zajmujemy się zarówno produkcją, jak i przetwórstwem papieru, specjalizując w dystrybucji papierów nośnikowych do produkcji sztucznej skóry firmy Favini, której jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na rynku krajowym oraz ukraińskim i białoruskim. W naszej ofercie znajdują się także papiery ozdobne a specjalne, które swoją gramaturą i formatami mają zastosowanie w branży artystycznej, reklamowej i poligraficznej. Jeśli mają Państwo pytania, zapraszamy do kontaktu i zaznajomienia ze szczegółami oferty.

  papercast.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 15786

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    drzewkawaleczek.pl

Szkółka drzewek owocowych i krzewów ozdobnych Waleczek to przedsiębiorstwo, jakie od 1958 roku zajmuje się dostarczaniem klientom najwyższej jakości produktów - takich jak drzewka owocowe i ozdobne oraz podkładki wegetatywne. Firma prowadzona jest przez Barbarę i Krzysztofa Waleczków - specjalistów w zakresie drzewek. Obaj są członkami Stowarzyszenia Polskich Szkółkarzy. Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszej oferty usług. Pełen asortyment oraz więcej informacji o naszej firmie odnajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej, na jaką serdecznie zapraszamy!

  www.drzewkawaleczek.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 14775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    sklep.eurokarton.pl

Posiadająca swoją siedzibę w Jaraczewie województwie wielkopolskim firma EURO KARTON proponuje obszerny wybór opakowań o rozmaitym zastosowaniu. Nasze produkty są w pełni ekologiczne i nadają się do recyklingu. W naszym asortymencie znajdują się kartony mleczarskie, do ciast, kartony składane, klapowe oraz ozdobne. Ponadto posiadamy okazały wybór kartonów stosowanych w ogrodnictwie oraz gastronomii. Proponujemy także taśmy, przekładki i wypełniacze, które są doskonałym zamiennikiem folii bąbelkowej. W ofercie znajdują się też tuby tekturowe i tektura falista w rolkach. Zachęcamy do współpracy.

  www.sklep.eurokarton.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 19942

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.szkolka-rozyczka.pl gospodarstwo szkółkarskie Pleszew

Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą Gospodarstwa Ogrodniczo - Szkółkarskiego "Różyczka" z siedzibą w Pleszewie. Nasza firma ma bogate, długoletnie doświadczenie w hodowli roślin. Zajmujemy się profesjonalną produkcją oraz sprzedażą krzewów i drzew ozdobnych a oprócz tego krzewów i drzew owocowych. W naszej ofercie znajdą Państwo krzewy oraz drzewa liściaste i iglaste, roślin wrzosowate, róże i pnącza, ro-śliny sadownicze oraz krzewy owocowe środowisk kwaśnych. Jeśli chcą się Państwo z nami skontaktować albo dowiedzieć więcej na temat naszej oferty, zapraszamy na stronę interne-tową.

  szkolka-rozyczka.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 12852

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    www.patbet.pl

Produkcją i sprzedażą wyrobów betonowych tj. kostka brukowa i galanteria ogrodowa zajmuje się firma PAT-BET Tadeusiak Sp.j. w Łagiewnikach. Nasze wyroby posiadają certyfikat jakości, a w celu zapewnienia właściwego poziomu produkcji, posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne. Przywiązujemy ogromną wagę do estetyki i precyzji wykonania naszych produktów, które cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Za wysoką jakością naszych produktów stoją też kwalifikacje naszego zespołu. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy całą ofertę!

  www.patbet.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16835

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    ANDRZEJ KRZYSIAK sprzedaż ozdobnych krzewów iglastych

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją producenta drzew oraz krzewów iglastych i liściastych. Gospodarstwo Szkółkarskie Andrzeja Krzysiaka znajduje się w Spiczynie i zajmuje zakres przeszło 10 ha upraw gruntowych oraz 3 ha upraw w pojemnikach. W większości są to drzewa i krzewy iglaste, w tym tuje, jałowce, świerki, sosny. Obok 120 odmian iglaków pielęgnujemy również blisko 70 odmian roślin liściastych. Nasza oferta jest zróżnicowana pod względem odmianowym i regularnie rozbudowana o nowe gatunki przystosowane do warunków klimatycznych panujących we wschodniej Polsce. Więcej informacji odnajdziecie Państwo na stronie internetowej.

  iglaki.agro.pl

katalog >> Dom i Ogród >> ogród >> 9805

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    WALECZEK BARBARA I KRZYSZTOF

Stale gwarantujemy najlepszą jakość i rozległy wybór drzewek i krzewów ozdobnych a także drzewka owocowe oraz podkładki wegetatywne. Polecamy atrakcyjne ceny, profesjonalną pomoc w doborze odpowiednich gatunków i odmian, a także specjalistyczne doradztwo. Prowadzimy sprzedaż zarówno detaliczną, jak i hurtową przez cały rok! Zaopatrujemy między innymi centra ogrodnicze i sklepy. Nasza firma i szkółka znajduje się w miejscowości Mnich na Górnym Śląsku. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i współpracy z nami!

  www.drzewkawaleczek.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9777

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 42