Logo small

TAG: ozonowanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25
1.    revival.net.pl

Sprzątanie po zgonie oferuje firma Revival z Piaseczna. Świadczymy biegłe usługi sprzątające w miejscu każdego rodzaju zgonu, także wypadku i innych. Oferujemy wszechstronne usługi dezynfekcji. Poza tym przeprowadzamy specjalistyczne ozonowanie pomieszczeń i samochodów z darmowym dojazdem do klienta w obszarze Warszawy i okolic. Polecamy też dezynfekcję przy użyciu specjalistycznej chemii. Zapewniamy wysoki poziom usługi i bezpieczeństwa.

  www.revival.net.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 21125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Ecoclean pranie kanap Gdańsk

Sprzątanie mieszkań i biur to główna specjalizacja firmy EcoClean. Jak w pełni rzetalna firma oferujemy nie tylko tradycyjne sprzątanie, ale również dokładnie czyszczenie dywanów, wykładzin, mebli tapicerowanych oraz ozonowanie pomieszczeń. W naszej ofercie znajduje się także czyszczenie tapicerki samochodowej oraz wszystkich innych elementów wnętrza auta.

  ecoclean-gdansk.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 20910

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.facetoddywanow.pl

Kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia i prania oferuje firma Aquarius. Jakub Franczuk z Piaseczna. Nasza oferta obejmuje czyszczenie dywanów, mycie okien i ozonowanie pomieszczeń. Zajmujemy się dodatkowo profesjonalnym ciśnieniowym czyszczeniem elewacji, usuwaniem graffiti, myciem kostki brukowej, dachów i parkingów. Na rynku działamy od 7 lat, stopniowo rozwijając zakres usług wraz z poszerzaniem profesjonalnego zaplecza technicznego. Jesteśmy fachowcami i jesteśmy do Państwa dyspozycji. W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

  www.facetoddywanow.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 19395

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Fabryka Ozonu - ozonowanie Poznań

Fabryka ozonu to firma świadcząca usługi z zakresu ozonowania. To bardzo skuteczna, szybka i bezpieczna metoda przeprowadzania dezynfekcji oraz usuwania uporczywych zapachów. Używamy ozonu, który produkowany jest przez wydajne urządzenia firmy Trioxygen. Podczas całego procesu zlikwidowane zostaną wszelkie niechciane zapachy, jak po zadymieniu, pożarze, stęchliźnie, zwierzętach, po zmarłym, itp. Wyeliminowane zostaną także mikroorganizmy i drobnoustroje (bakterie, wirusy, zarodniki pleśni, alergeny) z powietrza i powierzchni. Jedynym produktem, jaki zostaje po skończonym zabiegu jest czyste, świeże i zdrowe powietrze.

  fabrykaozonu.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 17595

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.toxin.com.pl zwalczanie szkodników Jastrzębie-Zdrój

Przedstawiamy Państwu przedsiębiorstwo Toxin z siedzibą w Jastrzębiu-Zdroju. Na rynku istniejemy już od przeszło 20 lat. Specjalizujemy się w dwóch branżach: zwalczaniu szkodników i metaloplastyce. Proponujemy: dezynsekcję, ozonowanie, ochronę przed ptakami, sprzątanie i odgrzybianie pomieszczeń, mycie kurników oraz inne. Z zakresu metaloplastyki realizujemy ogrodzenia, bramy, balustrady, kraty, świeczniki, grille, karnisze, kwietniki, konstrukcje stalowe oraz wiele innych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, którą opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  toxin.com.pl

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 16120

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Osuszanie24

Wykonujemy osuszanie mieszkań po powodzi, awarii lub zalaniu. Świadczymy usługi osuszania technologicznego, ozonowania, dezynfekcji osuszania dokumentów. Nasza wykwalifikowana kadra posiada szerokie doświadczenie w usuwaniu szkód po klęskach żywiołowych, dzięki czemu wiemy jak skutecznie przywrócić pomieszczenia do poprzedniej użyteczności.

  osuszanie24.com

katalog >> Dom i Ogród >> uslugi >> 21264

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Ozonowanie mieszkania - www.ozoman.pl

Działająca na terenie całego Śląska firma OzoMan zajmuje się profesjonalnym ozonowaniem mieszkań i domów klientów prywatnych, a także pomieszczeń firmowych. Specjalistyczny sprzęt i jeden z najmocniejszych generatorów ozonu daje Ci gwarancję wysokiej skuteczności i jakości wykonywanych usług. Wejdź na stronę ozoman.pl i już dziś zarezerwuj termin wykonania dezynfekcji ozonem.

  www.ozoman.pl/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 15335

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    cursarius.pl

Posiadająca swoją siedzibę w Warszawie firma Cursarius zaprasza do skorzystania ze swoich usług. Zajmujemy się utrzymywaniem czystości w różnorodnych obiektach i na obszarach zewnętrznych. Przeprowadzamy kompleksowe usługi sprzątające w biurach, gabinetach stomatologicznych, sklepach czy też w pomieszczeniach uniwersyteckich, a także w budynkach mieszkalnych. Do realizacji usług stosujemy nowoczesne technologie oraz najwyższej klasy środki czystości. Osoby zainteresowane uzyskaniem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.cursarius.pl

katalog >> Usługi >> sprzątanie >> 20599

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Usuwanie pluskiew Łódź

Świadczymy zaawansowane usługi sprzątające przydatne często w krytycznych sytuacjach życiowych. Podejmujemy się czyszczenia nieruchomości po zgonach i jesteśmy w stanie doprowadzić obiekt do idealnego stanu, bez nieprzyjemnych zapachów. Dysponujemy nowoczesnymi technikami ozonowania mieszkań. Zwalczamy również skutecznie pluskwy i karaluchy.

  arsen-lodz.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20344

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 25