Logo small

TAG: płatnicze

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14
1.    Kasy fiskalne online Warszawa

Kasy fiskalne online - prosta sprawa. Rozwiązujemy wszystkie problemy. KasFisk od lat jest specjalistyczną firmą sprzedającą i serwisującą kasy fiskalne. KasFisk oferuje tylko profesjonalne i najnowocześniejsze kasy i drukarki fiskalne, oferta zawiera kasy online, terminale płatnicze, skanery kodów kreskowych, wagi elektroniczne, metkownice. Oferta cenowa jest kompletna, nie zawiera ukrytych dopłat, jest więc bardzo atrakcyjna dla kupującego. Produkt składa się ze sprzedaży, szkolenia, montażu, instalacji i programowania urządzenia. Naszymi partnerami są najlepsi producenci kas fiskalnych w kraju.

  www.kasfisk.com

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 20059

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    terminale płatnicze pos

Marka CardPoint należy do spółki akcyjnej Card Terminal Expert. Spółka poprzez markę wdraża na rynek możliwość akceptacji kart płatniczych dla wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców w całym kraju. Oferuje również usługi powiązane takie jak doładowania telefonów komórkowych, cashback, przewalutowanie i inne.

  cardpoint.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biuroserwis >> 6791

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    terminale płatnicze

Card Terminal Expert to spółka akcyjna oferująca usługi z zakresu terminali płatniczych, akceptacji kart i aplikacji powiązanych. Usługi świadczy na terenie całego kraju.

  card-expert.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 6790

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    terminale płatnicze pos

Firma oferuje nowoczesne terminale płatnicze pos do akceptacji kart płatniczych dla wszystkich branż oraz punktów handlowych i usługowych w całym kraju. Oprócz akceptacji można liczyć na udostępnienie doładowań i cashback.

  terminale-broker.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 6789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    terminale płatnicze

Broker płatniczy oferuje wśród swoich usług bezpłatne doradztwo w zakresie wyboru agenta rozliczającego transakcje dla sklepów chcących wyposażyć się w terminale płatnicze. Posiadamy możliwość bezpośredniego porównania warunków finansowych różnych firm.

  terminalekartowe.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> finase >> 6788

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Airport transfers Gdańsk

Rezerwacja taxi online z portu lotniczego w Gdańsku. Oferta firmy Lider Taxi Gdańsk Lotnisko to super opcja dla osób poszukujących alternatywnego rozwiązania w zakresie usług przewozu osób taxi. Zapraszamy na nasz cennik transferów z lotniska. Po zatwierdzeniu zlecenia nasz kierowca odbierze cię na lotnisku. Akceptujemy karty płatnicze. Pracujemy całodobowo. Posiadamy mini busy i taxi busy. Proponujemy również wynajem samochodów z kierowcą, negocjujemy ceny. Zapraszamy do współpracy biura turystyczne i apartamenty.

  www.taxigdanskairport.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 18564

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Zabezpieczenie przed kradzieżą

Jeśli nie chcesz stracić cennych rzeczy, pomyśl wcześniej o ich oznakowaniu. Dzięki nam możesz umieścić na portfelu czy kluczach nalepkę hologramową, która pozwoli zwrócić je właścicielowi. To doskonała ochrona na wypadek zgubienia, ale także zabezpieczenie przed kradzieżą, bo odstrasza przynajmniej część potencjalnych złodziei. To także ochrona kluczy przed zgubieniem i szansa, że uczciwy znalazca odda je i nie będziemy musieli zmieniać zamków. W ofercie także ochrona zwierząt domowych, dzięki specjalnym aplikacjom nie zostaną oddane do schroniska, ale szybko wrócą do właściciela nawet w przypadku, gdy jakimś cudem zawędrują nawet na drugi koniec miasta. Pomyśl już teraz o karcie z hologramem, do której można również przypisać wszystkie noszone w portfel karty płatnicze czy dokumenty. Po zgubieniu lub kradzieży jednym telefonem zastrzeżesz je wszystkie bez żadnego problemu. mySafety ochrona rzeczy osobistych ul. Jana Ostroroga 24A 01-163 Warszawa Tel: 22 539 49 00

  sklep.mysafety.pl

katalog >> Usługi >> dom i ogrod >> 17607

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    mySafety - ochrona na wypadek zgubienia

Nasi czworonożni przyjaciele są często oczkiem w głowie całej rodziny. Niestety, z różnych przyczyn zdarza się, że uciekają i się gubią. Jak sprawić, by pies nie trafił do schroniska? Rozwiązaniem może być oferowany przez firmę mySafety identyfikator dla psa z podstawowymi informacjami na temat zwierzaka oraz danymi kontaktowymi właściciela. Ważna jest również ochrona portfela, w którym nosimy nie tylko gotówkę, ale również sporo ważniejsze rzeczy: dokumenty oraz karty płatnicze. Dzięki naklejce z hologramem nie tylko odstraszymy ewentualnego złodzieja. Zadziała też w przypadku znalezienia zguby przez uczciwą osobę, która będzie mogła oddać ją prawowitemu właścicielowi. Przyporządkowując do jednego numeru ID wszystkie karty i dokumenty, możemy też zastrzec je za pomocą jednego telefonu, bez niepotrzebnego stresu. Profesjonalna ochrona rzeczy osobistych nie tylko w Warszawie. Załatw wszystko w jednym miejscu: mySafety Ochrona na wypadek zgubienia ul. Jana Ostroroga 24A 01-163 Warszawa Tel: 22 539 49 00

  www.mysafety.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> inne >> 17606

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    www.ddserwis.eu

Fachowa sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych we Wrocławiu, Legnicy i Lubinie zapewnia firma D&D SERWIS. Oferujemy całościowy zakres usług, które obejmują instalację, naprawę dodatkowo serwis kas, terminali i drukarek fiskalnych, a także programy magazynowo-sprzedażowe dla firm. Zapewniamy terminale płatnicze, wagi elektroniczne oraz rolki do kas fiskalnych. Obsługujemy m. in. lekarzy, prawników, biura rachunkowe, fryzjerów oraz gastronomię. Nasz fachowy serwis obejmuje naprawę, instalację oraz renowację kas, drukarek, terminali fiskalnych oraz czytników kodów kreskowych. Zachęcamy do współpracy!

  www.ddserwis.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 17065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    www.medipak.pl

Firma Medipak ma swoja siedzibę w Elblągu, w województwie warmińsko-mazurskim. Firma prowadzi swoją działalność ponad 20 lat, co sprawia, że potrafi nawet najbardziej wymagających klientów. Właścicielem przedsiębiorstwa jest Justyna Morawska. Firma specjalizuje się w wytwórczości opakowań takich jak: etui na receptę, kasetki, torby, opaski silikonowe, etui na telefony komórkowe, etui na karty płatnicze, torby na insulinę, siatki ekologiczne, etui na recepty proste, torby termiczne. Nasi klienci dzięki fachowym nadrukom na w/w produktach w tani oraz prosty sposób mogą reklamować swoje produkty i usługi.

  www.medipak.pl

katalog >> Usługi >> opakowania >> 15484

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14