Logo small

TAG: patent

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37
1.    motorowodny.fun - kursy motorowodne & rejsy po Wiśle

Motorowodny.fun to centrum motorowodne, które zajmuje się szerokopojętym promowanie sportów motorowodnych jak i również żeglarstwa. Należymy do Polskiego Związku Motorowodnego i Narciarstwa Wodnego pod którego auspicjami organizujemy kursy i szkolenia motorowodne na patent sternika motorowodnego oraz holowanie narciarza wodnego. Prowadzimy wynajem łodzi motorowych oraz skuterów wodnych. Przygotujemy dla Twojej firmy eventy na wodzie z wykorzystaniem sprzętu pływającego. Zorganizujemy rejs po Wiśle rodzinnie lub z przyjaciółmi. Marzysz o spędzeniu czasu na motorówce, zapraszamy!

  www.motorowodny.fun/kurs-patent-sternika-motorowodnego

katalog >> Sport i rekreacja >> żeglarstwo >> 20589

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    dsc-advisory.pl wycena spółki wielkopolskie

Posiadająca siedzibę w Poznaniu firma DCS ADVISORY serdecznie zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w usługach konstultingowo-iwestycyjnych. Zajmujemy się wyceną przedsiębiorstwa, marki, patentów, instrumentów opcyjnych, doradztwie w procesie fuzji jak i przejęć, tworzeniem biznesplanu, modelowaniem finansowym, szacowaniem korzyści utraconych przez firmę, jak i controllingiem. Zapewniamy korzystne warunki współpracy i najwyższą jakość usług. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  dsc-advisory.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20515

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Żeglarstwo Wind Hunter

Chcesz szybko i profesjonalnie nauczyć się żeglowania? Jeśli tak, to zapisz się na kurs żeglarski w firmie Wind Hunter. Szkoła ta nauczy Cię przede wszystkim na czym polega żeglowanie i jak zdobyć patent żeglarski. Sprawi że żeglowanie będzie Twoim ulubionym sportem wodnym, bez którego nie będziesz mógł normalnie funkcjonować. Firma ta przykuwa swoją uwagę przede wszystkim profesjonalizmem oraz dbałością o klienta. Do każdego kursanta podchodzi indywidualnie, dlatego też liczba osób uczestniczących jednorazowo w zajęciach jest niewielka, aby instruktor mógł skupić swoją uwagę na pojedynczych osobach. Wszyscy instruktorzy są doświadczeni oraz posiadają niezwykłą wiedzę w temacie żeglowania. Znają wiele technik i potrafią swoją ogromną pasją zarazić każdego ucznia. Zajęcia oczywiście odbywają się w Gdańsku, również w weekendy. Kurs żeglarski w tej szkole pozwoli w szybki i łatwy sposób nauczyć się żeglowania, które jest bardzo interesującym i pasjonującym sportem. Wind Hunter to z pewnością najlepszy wybór na kurs i patent żeglarski.

  www.wind-hunter.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 18477

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    BORAWSKA

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania oferty Biura Patentowego Hanny Borawskiej, zlokalizowanego w Milanówku. W ramach naszej aktywności zajmujemy się przewodzeniem spraw związanych z ochroną wzorów przemysłowych i znaków towarowych. Nasze działania dotyczą krajów, w których jest uznawana ochrona własności przemysłowej. Kierujemy wszelkie postępowania przed Urzędem Patentowym RP, Urzędem Harmonizacji Rynku Wewnętrznego oraz przed polskimi sądami administracyjnymi. Do każdej sprawy staramy się podejść osobiście, ale spełnić oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Więcej informacji odnajdą Państwo na stronie internetowej.

  www.borawska.com/

katalog >> Usługi >> inne >> 17247

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    bellepat.pl

Kancelaria Prawno-Patentowa „BELLEPAT” ma swoją siedzibę w Przemyślu. Trudni się świadczeniem usług z zakresu ochrony własności przemysłowej i intelektualnej. Z oferty firmy mogą skorzystać klienci indywidualni, jak też firmy. Kancelaria może m.in. przeprowadzić badania patentowe, opracować dokumenty patentowe dla zgłaszanych do ochrony wynalazków, prowadzić w imieniu klienta postępowanie sporne przed Urzędem Patentowym RP, tłumaczyć teksty prawne, przygotować opinie i ekspertyzy w zakresie ochrony własności intelektualnej oraz przemysłowej. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.

  www.bellepat.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17218

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    www.rzecznicypatentowi.eu

Doradztwo w sprawach własności przemysłowej, zgłaszanie, badania i postępowanie, to zakres działalności, jaką w Warszawie prowadzi Katarzyna Żeromska Rzecznik Patentowy. Zajmujemy się przygotowywaniem zgłoszeń wynalazków, wzorów i znaków towarowych. Prowadzimy badania, jakie definiują zdolności ochrony, a także zapewniamy pełną obsługę w zakresie prowadzenia postępowania przed Urzędem Patentowym RP. Jako RP dysponuję wieloletnie praktyka w zakresie problematyki własności przemysłowej, świadcząc swoje usługi od 1994 r. Zapraszam serdecznie!

  www.rzecznicypatentowi.eu

katalog >> Usługi >> inne >> 16046

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    www.flowczarter.pl

Czarterem jachtów motorowych na Mazurach zajmuje się firma Flowczarter. Jest to profesjonalne przedsiębiorstwo oferujące nowoczesne, bezpieczne i doskonale wyposażone jachty nie wymagające uprawnień. W zależności od modelu łodzie posiadają strefę kuchenną z wyposażeniem, stół z siedziskami, oddzielne sypialnie jak i niezbędne wyposażenie – butlę z gazem, akumulatory, zbiornik z wodę pitną, toaletę oraz zbiornik z paliwem. Firma poddaje swoje jachty regularnym przeglądom oraz naprawom, co zapewnia pełne bezpieczeństwo użytkowania. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

  www.flowczarter.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19734

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    PORAJ

Kancelaria Prawno-Patentowa PORAJ, prowadzona przez rzecznika patentowego Jerzego Chrzanowskiego, zaistniała w 1991 roku, a jej siedziba znajduje się w Poznaniu. Świadczymy usługi z zakresu ochrony własności intelektualnej - od przeprowadzania różnego rodzaju badań patentowych, poprzez wycenę dóbr niematerialnych i doradztwo, aż po reprezentowanie klientów w postępowaniach spornych dotyczących ochrony własności intelektualnej. Zakres działalności naszej kancelarii obejmuje również pakiet usług dodatkowych, w tym obróbkę grafiki wg standardów urzędów patentowych. Dokładne wiadomości dostępne są na stronie internetowej.

  poraj.com

katalog >> Usługi >> prawo >> 8429

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Szkolenia żeglarskie nad jeziorem czorsztyńskim

Działamy w okolicach miejscowości Czorsztyn nad Zalewem Czorsztyńskim, gdzie w naszej pięknie położonej a także doskonale wykończonej tawernie możemy zapewnić zarówno wyjątkowe warunki do spędzenia wolnego czasu a także smaczne potrawy dla naszych gości. W naszej tawernie zapewniamy naszym gościom doskonałe warunki zarówno do spędzenia wolnego czasu z rodziną a jednocześnie w towarzystwie znajomych, czy na spotkaniu firmowym.

  www.tawernavito.pl

katalog >> Usługi >> restauracje >> 11451

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    panqube.pl Kanapa do poczekalni

PanQube to nowa marka firmy Janex MB Małgorzaty Buczek, która oferuje oryginalne meble piankowe, których asortyment obejmuje pufy, fotele, sofy i moduły. Nasze produkty zostały wykonane w opracowaniu o autorskie rozwiązania, które opatentowaliśmy z myślą o dowolnej aranżacji domu, przestrzeni biurowej czy rekreacyjnej. Możliwością ich wykończenia są wysokiej jakości hafty, które podkreślą indywidualność każdego modułu. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

  panqube.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20113

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 37