Logo small

TAG: personalny

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 51
1.    Holistic Sport Clinic

Holistic Sport Clinic to miejsce, w którym kompleksowo popracujemy nad Twoją kondycją fizyczną i dobrym samopoczuciem. Szeroka oferta treningów personalnych, treningów EMS, wsparcie fizjoterapeutyczne i dietetyczne sprawi, że z nami osiągniesz każdy cel! Dodatkowo w naszym studio możesz skorzystać z profesjonalnych pomiarów masy i składu ciała na urządzeniu InBody, rollmasaży, drenażu limfatycznego i całej gamy usług fizjoterapeutycznych. Wyróżnia nas indywidualna relacja z każdym Klientem, a także dbałość o komfort odwiedzających nas osób. Z nami zadbasz o ciałokształt!

  holisticsportclinic.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> fitness >> 22407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Rafał Kiszło - Trener personalny Mokotów

Zapraszam na wspólne treningi na Mokotowie - Trener personalny Rafał Kiszło. Trening osobisty w Warszawie dostosowany do Twoich potrzeb. Stań się lepszą wersją siebie!

  trenerrafal.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> sport i rekreacja >> 22076

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Dietetyk i trener personalny online - Dieta Na Każdy Cel

Jeżeli masz jasno wyznaczony cel treningowy i chciałbyś osiągnąć go jak najszybciej, to koniecznie skorzystaj z pomocy trenera personalnego, który ułoży plan ćwiczeń dostosowany do Twoich możliwości, a także dietę, która pozwoli na osiąganie jak najlepszych rezultatów. Z usług trenera i dietetyka online możesz skorzystać już teraz na stronie internetowej dietanakazdycel.pl .

  dietanakazdycel.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 22065

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Trening personalny Wilanów - Rafał Kiszło

Jesteś początkujący na siłowni, nie wiesz od czego zacząć, masz wkrótce zawody i chciałbyś się dobrze przygotować, a może chciałbyś zgubić parę kilo i uatrakcyjnić swój wygląd? Trening personalny to to, co Ci pomoże. Trener osobisty Rafał Kiszło serdecznie zaprasza do współpracy wszystkich potrzebujących pomocy, amatorów, sportowców, hobbystów itd. Wzbudziliśmy twoje zainteresowanie? Jeżeli tak odwiedź stronę internetową podaną w kontakcie i zapoznaj się z ofertą.

  trenerpersonalnywilanow.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 21880

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    zestaw ćwiczeń - WYTWÓRNIA SYLWETKI

W sali treningowej Wytwórnia sylwetki pod okiem wykwalifikowanego trenera personalnego przebudujesz sylwetkę. Dzięki opracowaniu planu treningowemu zestaw ćwiczeń zostanie dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Brakuje Ci motywacji? Razem z treningami personalnymi Białystok wejdź w świat wygody i komfortu. Jeżeli nie możesz korzystać z sali treningowej, przekonaj się, że możemy opracować plan treningowy online. Ćwiczenia pod okiem specjalisty pozwolą na uniknięcie ewentualnych kontuzji. Zapraszamy również na treningi online.

  wytworniasylwetki.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 21521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Trener osobisty Łódź - feelgoodstudio.pl

Zapraszamy do współpracy z profesjonalnym trenerem z Łodzi, który dostępny jest pod adresem feelgoodstudio.pl. Dzięki współpracy będziemy mogli odmienić swój wygląd i zdrowie. Nasz trener personalny łódź zajmie się wszystkimi naszymi niuansami i skieruje nasze potrzeby w odpowiednią stronę treningu i zdrowego odżywiania.

  feelgoodstudio.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 21465

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Trener personalny Włochy - trenerpersonalny-warszawa.pl

Na stronie internetowej trenerpersonalny-warszawa.pl znajdziesz specjalistę, który pomoże Ci zbudować lepszą sylwetkę, zrzucić zbędne kilogramy, poprawić sprawność lub nawet przygotować się do zawodów sportowych! Doświadczony trener personalny z Warszawy oferuje kompleksową opiekę, skuteczne plany treningowe, dostosowane do Twoich wymagań, a także poprawę ogólnego zdrowia i samopoczucia.

  trenerpersonalny-warszawa.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> trener >> 21299

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Konsultacje dietetyczne - pawelgluchowski.pl

Prawdziwy trener personalny opiera się na naukowej wiedzy i wieloletnim doświadczeniu. Jeśli szukasz profesjonalisty i naprawdę chcesz efektów, zapoznaj się z moją ofertą! Nazywam się Paweł Głuchowski i od wielu lat zajmuję się konsultacjami żywieniowymi, planami treningowymi oraz holistyczną opieką trenerską. Pomagam osobom na każdym poziomie zaawansowania, rozwiązując ich problemy zdrowotne. Tym samym masz pewność, że moja opieka trenerska wykracza poza siłownię i kuchnię. Nauczę Cię zdrowego stylu życia, który pokochasz. Co Ty na to?

  www.pawelgluchowski.pl/

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 20364

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Trener personalny katowce

Rafał Zimnik – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego zaprasza na pierwszy darmowy trening personalny z konsultacją oraz analizą składu ciała. Specjalista odchudzania oraz uśmierzania bólu pleców poprzez trening czeka na Twój ruch.

  trenerzimnik.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 19784

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


10.    Body Time Studio treningu EMS

Body Time studio to kameralne miejsce gdzie możesz odbyć indywidualny trening personalny EMS. Dzięki technologii EMS, czyli dodatkowej elektrostymulacji ćwiczymy 20 minut tylko raz w tygodniu. EMS pozwala na odpowiednie dostosowanie intensywności do osoby trenującej co oznacza, że zarówno osoby początkujące jak i już trenujące znajdą w treningu EMS coś dla siebie.

  www.bodytime-ems.pl

katalog >> Sport i rekreacja >> inne >> 19400

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 51