Logo small

TAG: placówek

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 40
1.    Odszkodowania - lexbridge.pl

Kancelaria prawna LEXBRIDGE świadczy usługi zarówno osobom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. W naszej ofercie znajduje się między innymi pomoc dla placówek niepublicznych w kwestii uporządkowania spraw formalno-prawnych oraz zapewnienia bieżącej opieki prawnej. Nasza kancelaria zajmuje się również wsparciem od strony formalnej i prawnej osób, które chcą uzyskać odszkodowanie powypadkowe czy zadośćuczynienie. Reprezentujemy poszkodowanych przed zakładami ubezpieczeń i sądami pierwszej oraz drugiej instancji, a także Sądem Najwyższym.

  lexbridge.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 21263

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Placówki Niepubliczne

Strona internetowa placowki-niepubliczne.pl przeznaczona jest dla dyrektorów niepublicznych przedszkoli oraz szkół. Jest to bardzo przydatna baza wiedzy zawierająca porady oraz aktualności związane z prowadzeniem placówki niepublicznej. Bardzo przydatną częścią opisywanej strony jest baza dokumentów potrzebnych do prowadzenia takich szkół. Dokumenty te są dostępne w wersji elektronicznej i można je bez problemu pobrać na dysk twardy komputera.

  www.placowki-niepubliczne.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 5339

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Urzad.info.pl | Twoje urzędy online | Urząd Kontakt

Serwis informacyjny instytucji publicznych w Polsce. Dostępny kontakt urzędów w każdym mieście: Urząd Skarbowy, Miasta, Stanu Cywilnego i godziny otwarcia placówek.

  urzad.info.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 22723

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Serwis informacyjny ZUS, PUE

Portal informacyjny zus-info.pl nie jest oficjalną stroną ZUS-u, a powstał po to, aby ułatwić swoim użytkownikom bezproblemowe załatwienie swojej sprawy w ZUS-ie. Na stronie znajdziesz mnóstwo informacji na temat funkcjonowania ZUS-u, najnowszych nowinek, lokalizacji placówek ZUS-u, a także informacje o składkach, ulgach dla przedsiębiorców, a emeryci i renciści znajdą ciekawe artykuły dotyczące zasiłków, czy np. trzynastej emerytury. Ponadto na stronie znajduje się zakładka z najpotrzebniejszymi wnioskami i formularzami do wypełnienia. Przy każdym wniosku, czy formularzu, znajduje się opis, instrukcja ich wypełnienia oraz odnośnik do ich pobrania.

  zus-info.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> ubezpieczenia >> 22708

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Bacalarus - Szkoła Języków Obcych

Szkoła językowa Bacalarus to jedna z najlepszych prywatnych placówek edukacyjnych w województwie lubelskim. Posiadamy ponad 25 lat doświadczenia, co jest dowodem skuteczności i zaufania wśród klientów. U nas nauka języka obcego to zdecydowanie coś więcej niż żmudne siedzenie w książkach. Przekonaj się, że uczenie się języków obcych może być fascynującą przygodą! Ofertę naszej szkoły kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. Prowadzimy kursy językowe dla maluchów, dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Organizujemy również obozy językowe i półkolonie. Nasza profesjonalna kadra lektorów i pasjonatów przeprowadzi Cię przez meandry języków obcych i pozwoli osiągnąć sukces. Znajomość języków obcych to podstawowy wymóg na obecnym rynku pracy. Z nami skutecznie nauczysz się języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, francuskiego, czy hiszpańskiego. Z naszą szkołą świat i kariera stoją przed Tobą otworem. Jeżeli poszukujesz szkoły językowej w Zamościu skontaktuj się z nami już dziś! Bacalarus - Szkoła Języków Obcych ul. Jutrzenki 3 22-400 Zamość woj. lubelskie tel. 846 391 516

  bacalarus.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 21893

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Nowe domy szeregowe - AION

AION RODZINNY to deweloper oferujący nowe domy szeregowe na sprzedaż. Nieruchomości zlokalizowane są na terenie Rumii. Miejsce to zapewnia szybki dostęp do placówek handlowo-usługowych oraz bardzo dobre połączenie komunikacyjne. Każdy z domków szeregowych posiada własny ogród oraz indywidualny garaż. W pobliżu znajduje się plac zabaw i wiele terenów zielonych.

  aionrodzinny.pl/

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 21794

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Pomiary PEM

Trzeba wiedzieć, że pomiary pola elektromagnetycznego pełnią ważne zadanie. Pozwalają sprawdzić czy jego poziom nie przekracza przyjętych norm. Dlatego też nie każda firma może wykonać pomiar promieniowania elektromagnetycznego. Tą pracą może zajmować się jedynie akredytowane laboratorium. Do popularnych placówek tego typu należy Kwant-Lab. Poza wiedzą i doświadczeniem dysponuje przydatną ofertą. Dostępne są w niej pomiary PEM prowadzone w środowisku naturalnym. To badanie rozkładu pola przy stacjach elektroenergetycznych albo liniach wysokiego napięcia. Kwant-Lab wykonuje także pomiary pola elektromagnetycznego w środowisku pracy. Pełną ofertę tego laboratorium znajdziesz pod adresem kwant-lab.pl. Nie czekaj, skorzystaj z niej już teraz.

  kwant-lab.pl

katalog >> Usługi >> przemysł >> 21750

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.cryogenshop.pl

Firma CRYOGEN ma swoją siedzibę w miejscowości Drogomyśl, na terenie Śląska Cieszyńskiego. Główną naszej działalności stanowi dystrybucja naczyń biologicznych, które służą do magazynowania w stanie zamrożonym materiałów biologicznych. Jest to niezmiernie istotne w przypadku laboratoriów badawczych i placówek medycznych. Zajmujemy się również sprzedażą specjalistycznych naczyń do transportu oraz przechowywania ciekłego azotu. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną ofertą, która jest dostępna na stronie internetowej. W przypadku chęci nawiązania współpracy zapraszamy do kontaktu telefonicznego albo mailowego.

  www.cryogenshop.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> sklepy internetowe >> 21117

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    impulsoficyna.pl

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją Oficyny Wydawniczej Impuls. Przedmiotem naszych działań są różnorodne publikacje z zakresu pedagogiki specjalnej, wczesnoszkolnej, przedszkolnej, psychologii, socjologii, muzyki oraz sztuki. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, szkół, uczelni, bibliotek, poradni i wielu innych placówek naukowych, a dodatkowo autorów publikacji. Proponujemy wiele dogodnych form płatności oraz form doręczenia na terenie kraju i za granicą. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia i konkurencyjne ceny. Zapraszamy na stronę internetową.

  www.impulsoficyna.pl

katalog >> Zakupy przez internet >> księgarnie >> 19779

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    pneumatron.pl masażer do masażu głębokiego

Firma Med&Care z siedzibą w Gdyni oferuje nowatorskie produkty medyczne o obszernym zastosowaniu. Pośród naszej oferty odnajdą Państwo produkty Pneumon, które łączą w sobie masaż refleksologiczny, drenaż limfatyczny oraz klasyczną metodę leczenia bańkami. Oferujemy także części do urządzeń, które rozszerzają ich zastosowanie jak np. bańki termiczne. Nasza ofertę adresujemy do gabinetów medycyny estetycznej, placówek zajmujących się rehabilitacją oraz fizjoterapią, a dodatkowo klientów indywidualnych. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  pneumatron.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 19449

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 40