Logo small

TAG: plastyczna

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19
1.    One Clinic - Chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna

One Clinic to jedna z najnowocześniejszych klinik tego typu w Warszawie i całej Polsce. To, co nas wyróżnia, to doświadczony zespół najlepszych specjalistów, którzy z pewnością dobiorą odpowiedni pakiet zabiegów, odpowiadających zarówno potrzebom, jak i oczekiwaniom Pacjenta. Wykonujemy między innymi zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej- modelowania sylwetki liposukcją, powiększania piersi, plastyki powiek górnych, dolnych i uszu, modelowania łydek lipotransferem lub implantami. One Clinic to jedyna klinika tego typu w Warszawie i Polsce, gdzie ujrzeć można nowoczesny wymiar zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych. Tworzymy przyjazne miejsce dla każdego, kto chce zadbać o siebie i na nowo poczuć się pięknie. Nowoczesne i estetyczne wnętrze naszej kliniki oraz wypełniająca je muzyka sprawiają, że u nas można się prawdziwie zrelaksować.

  oneclinic.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 22408

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.chirurgia-plastyczna.info.pl

Z wielką przyjemnoscią przedstawiamy Państwu ofertę Gabinetu Chirurgii Kosmetycznej. Nasza placówka mieści się we Wrocławiu. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu chirurgii kosmetycznej i medycyny estetycznej. Zatrudniamy fachowy personel z długoletnim doświadczeniem i dysponujemy innowacyjnym sprzętem. Zapraszamy do skorzystania z zabiegów korekcji nosa bądź biustu, korekcji blizn i znamion, plastyki powłok brzucha, botoxu, odsysania tłuszczu czy też odmładzania twarzy. Zapewniamy najwyższą jakość usług, konkurencyjne ceny. Żeby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.chirurgia-plastyczna.info.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18863

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna

Gabinet medycyny estetycznej Derm-Estetyka, działający na terenie Gdynii, daje szansę swoim pacjentom na uporanie się z trudnościami związanymi z ich wyglądem, dzięki czemu mogą ponownie nabrać pewności siebie. Specjalizacją gabinetu jest chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, trychologia oraz kosmetyka estetyczna. W związku z powyższym, jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z zabiegu usuwania zmarszczek, powiększania ust, jak i również poddać się leczeniu łysienia, to wszystkie te zabiegi mogą zostać wykonane na najwyższym poziomie przez sztab naszych specjalistów. Zatrudniani przez nas specjaliści na co dzień zajmują się różnorodnymi tematami związanymi z kwestiami medycyny estetycznej. Ponadto swoją praktykę zdobywali w warunkach klinicznych, dzięki czemu żadne zagadnienie nie jest dla nich obce. Swoją wiedzą dzielą się ze studentami podczas wykładów na Uniwersytetach Medycznych. W związku z czym przeprowadzane przez nich zabiegi są skuteczne i wykonane z należytą staranności i dokładnością. Zapraszamy do naszego gabinetu medycyny estetycznej. Derm-Estetyka Medycyna Estetyczna ul. Stefana Batorego 7/35 81-366 Gdynia Tel: 500 430 484 https://derm-estetyka.pl

  derm-estetyka.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 18474

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Medycyna estetyczna M-technology

Blog M-technology udostępnia ciekawe teksty i porady z zakresu medycyny estetycznej. Dziedzina ta jest bardzo szeroka i obejmuje wiele różnych zabiegów. Na blogu znajdziesz wpisy dotyczące nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu można wykonać między innymi takie zabiegi jak korekcja odstających uszu, operacja powiek górnych, problemy z wypadaniem włosów, z rozstępami i wiele innych. W naszych wpisach poruszamy także tematy odnośnie zawodów takich jak chirurg plastyczny, trycholog oraz wiele innych specjalistów mających wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Dodatkowo na naszej stronie zapewniamy wszystkie bardzo istotne informacje dotyczące zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Dbamy, aby współpraca z nami zawsze była uczciwa i każdemu pozwalała na zdobycie najpotrzebniejszych i informacji w zakresie poprawienia swojego wyglądu. Dzięki naszej stronie dowiesz się więcej na temat korekty wyglądu i być może zdecydujesz się na zabieg medycyny estetycznej!

  www.m-technology.info/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 22282

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Gabinet Urologii i Chirurgii Estetycznej w Trójmieście

Nie od dzisiaj wiadomo, że bardzo wiele kobiet ma duży problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu. Spędza to sen z powiek, a także powoduje, że pewność siebie zostaje zdecydowanie zmniejszona. Na szczęście obecny poziom medycyny wchodzący w zakres takich dziedzin jak chirurgia estetyczna pozwala niemal całkowicie zlikwidować drażliwe mankamenty urody. Z pomocą chirurgii estetycznej każda osoba może pozbyć się problemu opadających powiek, które powodują, że twarz wydaje się bardziej zmęczona i starsza niż jest w rzeczywistości. Plastyka powiek w Gdyni pozwoli na całkowite zlikwidowanie tego problemu. Nie inaczej sprawa ma się z niekorzystnym wyglądem warg sromowych, które bardzo często powodują wiele kompleksów. Labioplastyka w Gdyni, to rozwiązanie dla każdej kobiety, której wygląd warg sromowych jest na tyle dużym kompleksem, że znacznie zaburza życie seksualne. Kompleksy z tego tytułu bowiem zaburzają nie tylko samoocenę, ale także nie pozwalają na pełne zadowolenie ze stosunku. Jest to więc nie tylko problem samego wyglądu, ale także taki, który jest zaliczany do tego z natury psychologicznej. Specjalistyczna Poradnia Chirurgii Estetycznej Armii Krajowej 38-42 81-366 Gdynia woj. pomorskie Tel: 500 430 484 https://www.chirurg-gdynia.pl

  www.chirurg-gdynia.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 18796

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Chirurgia plastyczna Warszawa - klinikapromedion.pl

Klinika Chirurgii Plastycznej i Medycyny Estetycznej ProMediOn zaprasza osoby, które zainteresowane są w upiększeniu ciała poprzez zabiegi medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. W naszej placówce mają Państwo gwarancję, że oddają się w ręce profesjonalnych chirurgów. Medycyna estetyczna oraz ortognatyka nie mają dla nas tajemnic. Wykonujemy nie tylko zabiegi dla pań, ale także zabiegi dla mężczyzn. Nasi specjaliści wykonają zabiegi małoinwazyjne w kwadrans. Strona kliniki: www.klinikapromedion.pl.

  klinikapromedion.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 10679

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Chęciński Jerzy Warszawa

Dr J. Chęciński. Profesjonalna chirurgia plastyczna Warszawa. Zabiegi medycyny estetycznej takie jak powiększanie piersi, odsysanie tłuszczu (liposukcja), plastyka brzucha, macrolane, botox.

  www.drchecinski.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna chińska >> 7350

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Chirurg plastyczny dr Joanna Jędrys Kraków

Specjalizujemy się w naszej placówce medycznej w zakresie realizowania szerokiego zakresu zabiegów zarówno chirurgii plastycznej a także wykonujemy również zabiegi medycyny estetycznej na terenie Krakowa. Wykonujemy między innymi usługi liftingu twarzy czy też plastyki zarówno dolnych jak też górnych powiek. Jednocześnie w naszym centrum medycznym gwarantujemy komfortowe warunki dla pacjentów a także szeroki zakres wykonywanych zabiegów.

  chirurgplastyczny-krakow.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 13204

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    Chirurgia plastyczna

Szpital chirurgii plastycznej dr Olender oferuje operacje plastyczne na najwyższym poziomie. W ofercie powiększanie piersi, korekta nosa, odsysanie tłuszczu, modelowanie ciała. Posiadamy nowoczesny sprzęt najwyższej jakości co gwarantuje bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Posiadamy wieloletnie doświadczeni w przeprowadzaniu zabiegów upiększających. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  www.chplast.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> chirurgia plastyczna >> 6958

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Chirurgia plastyczna Śląsk

Zapraszamy na naszą stronę www.operacje-plastyczne.com.pl. Jeśli szukasz sensownego rozwiązania w zakresie chirurgii plastycznej i estetycznej - odwiedzisz właściwy adres. Chirurgia plastyczna Śląsk to my. Jesteśmy właśnie po to, aby rozwiązać wszystkie Twoje problemy. Wykwalifikowany zespół medyczny profesjonalnie świadczy usługi z zakresu medycyny plastycznej, rekonstrukcyjnej oraz estetycznej, zapewniając zarazem troskliwą opiekę i dyskrecję. Wykonywane przez nas operacje plastyczne Katowice są przeprowadzane zawsze na najwyższym poziomie. Oferujemy między innymi powiększanie biustu, plastykę brzucha, korekcję nosa, operację powiek.

  www.operacje-plastyczne.com.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 6942

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 19