Logo small

TAG: podatkowy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108
1.    podatkowakancelaria.pl

Kancelaria podatkowo-księgowa Dębek Andrzej w Warszawie zachęca do skorzystania ze swoich usług. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy profesjonalne porady podatkowe dla osób zakładających działalność gospodarczą. Gwarantujemy kompleksowe konsultacje podatkowe dla firm. Zajmujemy się identyfikacją problemów podatkowych i minimalizacją ryzyka zakwestionowania rozwiązań podatkowych. Klientom indywidualnym proponujemy doradztwo w obrębie podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatku od spadków i darowizn. Zachęcamy do współpracy.

  https://podatkowakancelaria.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 20284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    ap-prawoifinanse.pl doradca podatkowy Siedlce

Wszechstronną pomoc w zakresie doradztwa prawnego oraz doradztwa podatkowego dostarcza Kancelaria Prawna Andrzej Paprota w Warszawie i w Siedlcach. Specjalizujemy się m.in. w prawie spółek, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych i administracyjnych, prawie upadłościowym i restrukturyzacji, prawie pracy czy też prawie budowlanym. Zajmujemy się również planowaniem podatkowym, postępowaniami podatkowymi, audytami podatkowymi i wieloma innymi kwestiami w zakresie doradztwa podatkowego. Zapewniamy także pomoc w kwestiach związanych z ochroną środowiska i OZE. Zapraszamy na stronę internetową.

  www.ap-prawoifinanse.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19787

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    witkowski-partnerzy.pl doradca podatkowy Poznań

Prawo cywilne i gospodarcze, prawo obrotu nieruchomościami, prawo handlowe i prawo spółek oraz prawo administracyjne - to tylko niektóre z obszarów, w jakich działają adwokaci i radcy prawni Kancelarii adwokackiej Witkowski, Cabała & Partners Sp. K. w Poznaniu. Zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z pomocy w rejestracji przedsiębiorstwa, wsparcia w uzyskaniu zezwoleń i koncesji, a także doradztwa w zakresie inwestycji krajowych czy zagranicznych. Świadczymy szerokie spektrum usług prawnych.

  witkowski-partnerzy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19186

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.lidmar.com.pl audyt kadrowy Legionowo

ADF Lidmar to profesjonalne i posiadające liczne certyfikaty biuro rachunkowe. Siedziba firmy znajduje się w Legionowie w województwie mazowieckim i może się pochwalić długoletnim doświadczeniem w branży. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z obsługą księgowości, kadr i płac a ponadto audyt kadrowy i podatkowy, badanie sprawozdań finansowych czy też doradztwo finansowe i podatkowe. Zatrudnia jedynie doświadczonych ekspertów i używa nowoczesnego oprogramowania. Zapewnia współpracę na najwyższym poziomie i dyspozycyjność. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  https://lidmar.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Spółka offshore - www.admiraltax.pl

Nasza firma AdmiralTax to firma anglia, która specjalizuje się w realizowaniu usług księgowych, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić przenoszenie polskich firm do Anglii. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy możliwość założenia w firma w takich miejscach jak raj podatkowy. Oferujemy również porady jak założyć firmę w anglii. Zapewniamy również usługi, które dotyczą szeroko pojętego, międzynarodowego planowania podatkowego.

  www.admiraltax.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 17624

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Księgowość Pruszcz Gdański - jtoffice.pl

Potrzebne jest doradztwo przy zakładaniu własnej działalności? Biuro rachunkowe Pruszcz jest w stanie nam pomóc. Dowiemy się jak założyć małą działalność jak i dużą spółkę. Specjaliści powiedzą nam o tym, jakie jest ryzyko, jak należy taką firm prowadzić. Te wszystkie informacje są bardzo ważne dla osób, które są poczatkujące i ich wiedza w tym zakresie jest bardzo znikoma.

  jtoffice.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 20413

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.     Kancelaria adwokacka Wynimko - Białystok

Obsługa prawna firm. Zrozumienie i właściwa interpretacja przepisów to klucz do sukcesu Twojej firmy. Skorzystaj z usług prawniczych i doradczych Kancelarii radców prawnych Prawa Gospodarczego i Podatkowego Marek K. Wynimko z Białegostoku a zobaczysz o ile łatwiejsze może być prowadzenie firmy. Nad rozwiązaniem Twoich problemów pracować będą radca prawny, adwokat i doradca podatkowy w asyście licznych aplikantów. Taki zespół gwarantuje Ci sukces w każdej sprawie. Ale jak to mówią nie skorzystasz się nie przekonasz.

  wynimko.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 14603

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    Radca Prawny Rzeszów

Potrzebujesz pomocy w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych szkody powstałej na osobie lub mieniu? Poszukujesz renomowanej kancelarii prawnej w Rzeszowie, która zajęłaby się twoją sprawą? Pracujesz w branży handlowej i chcesz działać zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prawa handlowego? W tych kwestiach warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy zajmą się dla Ciebie wszelkimi formalnościami prawnymi. Bardzo pomocni okazać się mogą rzeszowscy radcowie prawni z Kancelarii prawnej Grębowski. To wykwalifikowany i doświadczony zespół prawników, radców prawnych, adwokatów i doradców podatkowych. Pracownicy izby prawej udzielą pomocy prawnej z zakresu szeroko rozumianego prawa handlowego, przy sądowym dochodzeniu roszczeń, kompleksowej obsługi prawnej w zakresie działalności gospodarczej, prawa budowlanego czy też sportowego. Co ważne prawnicy zajmują się sprawami windykacyjnymi. W celu zapoznania się z pełną ofertą usługową odwiedź dedykowaną stronę, a uzyskasz dodatkowe informacje. Jeśli szukasz radcy prawnego w Rzeszowie, to umów się na wizytę już dziś!

  radcowie.org.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 13976

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    tormot-biurorachunkowe.pl

Pełną księgowość i rachunkowość oferuje Biuro rachunkowe Tormot z Poznania. Prowadzimy podatkową księgę przychodów i rozchodów, ewidencje ryczałtowe, ewidencje dla potrzeb podatku od towarów i usług, ewidencje pracownicze - płace, ZUS, PFRON. Świadczymy także doradztwo podatkowe. Naszym klientom proponujemy prócz tradycyjną obsługą, także obsługę księgową w systemie on-line. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.tormot-biurorachunkowe.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 19318

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Biuro rachunkowe Eproco - Ostrów Wielkopolski

Eproco to biuro rachunkowe oraz kancelaria prawna z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim. Oferujemy m.in.: obsługę księgową oraz kadrową, doradztwo podatkowe i pomoc prawną a także windykację należności. Eproco obsługuje klientów z terenu całej Polski a także klientów zagranicznych w języku angielskim.

  www.eproco.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 18320

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 108