Logo small

TAG: podatkowy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 113
1.    Porady podatkowe - zostatniejchwili.pl

Serwis podatkowy, portal podatkowy gdzie artykuły są publikowane przez specjalistów, pracujących na co dzień w świecie księgowości? Taka strona internetowa jest prawdziwym skarbem, dzięki któremu zdobędziesz przydatną i darmową wiedzę. Nie wahaj się i już teraz zacznij lekturę, a będziesz stawał się coraz bardziej obeznany z tematem. Nie wahaj się i już teraz odwiedź serwis informacyjny, dzięki któremu będziesz wiedział wszystko!

  zostatniejchwili.pl

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 20818

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    Zmiany w przepisach prawnych - sklepdommart.pl

Jeżeli chcesz znać aktualną sytuację przepisów podatkowych i prawnych oraz dowiadywać się o zmianach w tych przepisach, śledź blog podatkowy, sklepdommart.pl. Na stronie portalu znajduje się wiele artykułów i tekstów o tej tematyce oraz ogłoszeń i ofert od właścicieli firm lub usługodawców. Dostępna na stronie wyszukiwarka umożliwia szybsze wyszukanie interesujących informacji i treści. Wypróbuj już dziś!

  sklepdommart.pl

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 20795

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Serwis podatkowy - 3ge.pl

Jeżeli interesują cię regulacje podatkowe lub szukasz informacji o nowościach w regulacjach prawnych, sprawdź serwis podatkowy i blog prawny, 3ge.pl. Na stronie portalu informacyjnego znajdziesz użyteczne informacje związane z podatkami, ale również zareklamujesz swój biznes lub usługi. Serwis informacyjny jest dostępny dla każdego, a swój wpis można dodać po wcześniejszym kontakcie z portalem. Spróbuj!

  3ge.pl

katalog >> Komputery i internet >> blogi >> 20772

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    doradca.gliwice.pl

Zlokalizowane w Gliwicach Biuro Księgowe Grażyny Jabłońskiej zajmuje się obsługą firm oraz klientów indywidualnych w zakresie księgowości i doradztwa podatkowego. Klientom indywidualnym proponujemy m.in. rozliczenia podatku dochodowego oraz podatków od spadku i darowizn, przygotowywanie bilansów i rocznych zeznań podatkowych, a także reprezentowanie klienta przed organami administracji państwowej i organami samorządowymi. Firmom oferujemy m.in. prowadzenie ksiąg rachunkowych, sporządzanie deklaracji i zeznań podatkowych rozliczanie podatków, prowadzenie spraw kadrowych i doradztwo podatkowe. Zapraszamy do współpracy.

  www.doradca.gliwice.pl

katalog >> Usługi >> biuro rachunkowe >> 20597

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    podatkowakancelaria.pl

Kancelaria podatkowo-księgowa Dębek Andrzej w Warszawie zachęca do skorzystania ze swoich usług. Posiadamy ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Proponujemy profesjonalne porady podatkowe dla osób zakładających działalność gospodarczą. Gwarantujemy kompleksowe konsultacje podatkowe dla firm. Zajmujemy się identyfikacją problemów podatkowych i minimalizacją ryzyka zakwestionowania rozwiązań podatkowych. Klientom indywidualnym proponujemy doradztwo w obrębie podatku dochodowego od osób fizycznych, podatku VAT, podatku od czynności cywilnoprawnych oraz podatku od spadków i darowizn. Zachęcamy do współpracy.

  https://podatkowakancelaria.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> podatki >> 20284

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ap-prawoifinanse.pl doradca podatkowy Siedlce

Wszechstronną pomoc w zakresie doradztwa prawnego oraz doradztwa podatkowego dostarcza Kancelaria Prawna Andrzej Paprota w Warszawie i w Siedlcach. Specjalizujemy się m.in. w prawie spółek, fuzjach i przejęciach, postępowaniach sądowych i administracyjnych, prawie upadłościowym i restrukturyzacji, prawie pracy czy też prawie budowlanym. Zajmujemy się również planowaniem podatkowym, postępowaniami podatkowymi, audytami podatkowymi i wieloma innymi kwestiami w zakresie doradztwa podatkowego. Zapewniamy także pomoc w kwestiach związanych z ochroną środowiska i OZE. Zapraszamy na stronę internetową.

  www.ap-prawoifinanse.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19787

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    witkowski-partnerzy.pl doradca podatkowy Poznań

Prawo cywilne i gospodarcze, prawo obrotu nieruchomościami, prawo handlowe i prawo spółek oraz prawo administracyjne - to tylko niektóre z obszarów, w jakich działają adwokaci i radcy prawni Kancelarii adwokackiej Witkowski, Cabała & Partners Sp. K. w Poznaniu. Zapraszamy osoby fizyczne i przedsiębiorców, którzy chcą skorzystać z pomocy w rejestracji przedsiębiorstwa, wsparcia w uzyskaniu zezwoleń i koncesji, a także doradztwa w zakresie inwestycji krajowych czy zagranicznych. Świadczymy szerokie spektrum usług prawnych.

  witkowski-partnerzy.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19186

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.lidmar.com.pl audyt kadrowy Legionowo

ADF Lidmar to profesjonalne i posiadające liczne certyfikaty biuro rachunkowe. Siedziba firmy znajduje się w Legionowie w województwie mazowieckim i może się pochwalić długoletnim doświadczeniem w branży. Firma oferuje szeroki zakres usług związanych z obsługą księgowości, kadr i płac a ponadto audyt kadrowy i podatkowy, badanie sprawozdań finansowych czy też doradztwo finansowe i podatkowe. Zatrudnia jedynie doświadczonych ekspertów i używa nowoczesnego oprogramowania. Zapewnia współpracę na najwyższym poziomie i dyspozycyjność. Szczegóły oferty i dane kontaktowe znaleźć można na stronie internetowej.

  https://lidmar.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19098

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Spółka offshore - www.admiraltax.pl

Nasza firma AdmiralTax to firma anglia, która specjalizuje się w realizowaniu usług księgowych, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić przenoszenie polskich firm do Anglii. Jednocześnie w naszej firmie zapewniamy możliwość założenia w firma w takich miejscach jak raj podatkowy. Oferujemy również porady jak założyć firmę w anglii. Zapewniamy również usługi, które dotyczą szeroko pojętego, międzynarodowego planowania podatkowego.

  www.admiraltax.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 17624

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    tax-us.pl

Jeśli szukasz rzetelnego biura rachunkowego w Katowicach, zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą Biura Rachunkowego Tax-US. Świadczymy usługi kadrowo-płacowe oraz księgowo-podatkowe. Realizowane przez nas usługi mają charakter kompleksowy. Współdziałamy z prawnikami, doradcami finansowymi, rzeczoznawcami i wieloma innymi ekspertami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Oferujemy profesjonalne doradztwo podatkowe, również w formie elektronicznej. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszego biura i oferty, zapraszamy do zaznajomienia się ze stroną internetową.

  www.tax-us.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 21441

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 113