Logo small

TAG: poddasza

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28
1.    domwpiance.com.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z propozycją firmy TOP PUR z siedzibą w Jedlinie Zdroju w województwie dolnośląskim. Specjalizujemy się w izolacji metodą natryskową przy pomocy pianki poliuretanowej. Swoje usługi świadczymy w domach, piwnicach jak i na poddaszach. Zajmujemy się także montażem regipsów i wieszaków jak też precyzyjną obróbką okien dachowych. Możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem, sztabem profesjonalnych pracowników oraz dostępem do nowoczesnych materiałów i technologii. Zapewniamy terminowość i atrakcyjne ceny. Więcej szczegółów znaleźć można na stronie internetowej.

  www.domwpiance.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 20968

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Ocieplanie poddasza Gdynia, Wejherowo, pomorskie

Ocieplanie poddasza Gdynia, Wejherowo, pomorskie to tylko jedna z usług firmy Ekodom, która świadczy swoje usługi w północnej części Polski. Termoizolacja pianką PUR, izolacja natryskowa czy ocieplanie poddasza Gdynia, Wejherowo, pomorskie to bardzo skuteczna forma ocieplenia budynku, dachu i poddasza - pianka PUR wykorzystana do izolacji dzięki swoim właściwości niweluje wszelkie mostki cieplne każdego budynku.

  ocieplenia-ekodom.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 19008

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


3.    szepelowska.pl

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych i apartamentów, realizacja formalności administracyjno-prawnych związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę, rozpoczęciem, przeprowadzeniem oraz zakończeniem robót budowlanych to wybrane usługi, jakie świadczy pracownia Projektowanie i aranżacja wnętrz SZEPELOWSKA w Dopniewie. Zapewniamy również nadzór autorski, inwestorski, kierowanie budową oraz współpracę z ekipami wykonawczymi. Zapewniamy wszechstronna obsługę. Zapraszamy do współpracy!

  www.szepelowska.pl

katalog >> Budownictwo >> projekty domów >> 20833

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Izolacja pianką Wejherowo, Kościerzyna, Kartuzy, Puck

Izolacja pianką Wejherowo, Kościerzyna, Kartuzy, Puck - skorzystaj z oferty firmy Eko Dom, które oferuje profesjonalne usługi budowlane w zakresie ocieplania budynków, ścian, poddaszy, fundamentów. Izolacja pianką Wejherowo, Kościerzyna, Kartuzy, Puck pozwoli Ci na mniejsze zużycie energii i tym samym mniejsze rachunki za ogrzewanie!

  izolacjapianka.com.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi remontowe >> 20332

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    maxpur.com.pl Pianka PUR Bielsko-Biała

Nowoczesne rozwiązania termiczne w zakresie izolacji oferuje firma Maxpur z Bielsko-Białej. Specjalizujemy się w ocieplaniu domów oraz innych budynków z zastosowaniem technologii natryskowej. Zajmujemy się ocieplaniem hal, ocieplaniem poddaszy i strychów, fundamentów. Posiadamy wysokiej klasy zapleczem sprzętowym, zapewniając skuteczne i ekonomiczne rozwiązania szybko i terminowo. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

  www.maxpur.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20285

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.thpur.pl izolacje natryskowe pianką stargard

Izolacja przeciwskropleniowa, izolacja natryskowa dachów płaskich, a poza tym ocieplanie przechowalni warzyw i owoców, komór chłodniczych i magazynów to oferta firmy THpur w Stargardzie. Specjalizujemy się w ociepleniach natryskowych pianką poliuretanową (PUR) i powłokami izolacyjnymi. Wykonujemy termoizolacje i hydroizolacje fundamentów, izolację podłogi na gruncie czy izolacja poddaszy domków jednorodzinnych. Pianką izolujemy także budynki inwentarskie, kurniki, chlewnie. Przeprowadzamy natrysk posadzek hal magazynowych i parkingów. Zapraszamy do współpracy!

  thpur.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18018

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Novopur - ocieplanie poddasza

Novopur to niewielka firma, która prężnie się rozwija. Wykonuje usługi budowlane związane z izolacjami – ocieplaniem poddasza, izolacjami fundamentów oraz izolacjami ścian i innych elementów budynku, które narażone są na utratę ciepła. Firma działa od roku, ale mimo krótkiego czasu wykonała kilkanaście dobrych projektów w Krakowie, Katowicach oraz Rzeszowie. Firma wykonuje izolacje tylko sprawdzonymi produktami – pianką pur, która jest w 100% bezpieczna oraz posiada bardzo duże własności ocieplające.

  www.novopur.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 11826

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.purekspert.pl

Chcesz obniżyć straty ciepła zimą w swoim domu? Odwiedź stronę firmy Purekspert W. Chmielewski K. Potocki Sp. j. w Kaczkach. Oferujemy nowe rozwiązania w postaci pianki poliuretanowej, które zapewniają zmniejszenie obciążenia konstrukcji dachów i ścian, są trwałe i idealnie tłumią dźwięki, stąd szerokie zastosowanie m. in. w studiach nagrań, kinach domowych, gabinetach lekarskich, salach wykładowych. Metoda gwarantuje właściwą jakość powietrza, są ekologiczne i bezpieczne. Zapraszamy na naszą stronę do zapoznania się z realizacjami.

  www.purekspert.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17383

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Izolacje natryskowe - Novopur.pl

Novopur to nowoczesna firma budowlana, która zajmuje się usługami wykończeniowymi oraz pracami związanymi z ociepleniem oraz izolacją budynków. Swoją podstawową usługę firma wykonuje głównie na poddaszach, ścianach bocznych oraz fundamentach. Usługą tą są izolacje natryskowe – wykonywane przez naniesienie na mur pianki poliuretanowej, co gwarantuje wysoką izolację cieplną.

  www.novopur.pl

katalog >> Budownictwo >> ocieplanie >> 11640

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.pianomax.pl

Marzysz o skutecznie ocieplonym domu? Ocieplanie natryskowe pianką poliuretanową oferuje firma budowlana PIANOMAX z Gowarzewa. Nasze izolacje termiczne to gwarancja energooszczędnego domu na długie lata. Oferujemy wykonanie izolacji budynków najnowocześniejszym i wielokrotnie nagradzanym materiałem izolacyjnym na rynku, zapewniając profesjonalną obsługę. Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu budynków, zarówno mieszkalnych, jak przemysłowych, gospodarczych lub użyteczności publicznej. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy realizacji i szczegóły techniczne.

  www.pianomax.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28