Logo small

TAG: podestów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14
1.    Wynajem podnośników

Jesteśmy firmą oferującą wynajem podestów ruchomych. Nasze podnośniki są bezpieczne i stabilne. Są to nowoczesne urządzenia, które zapewniają bezproblemową pracę na wysokościach. W ofercie wynajem podnośników nożycowych, teleskopowo przegubowych oraz podnośników koszowych na samochodach. W tym przypadku podnośnik wynajmowany jest z obsługą operatora. Gwarantujemy transport podestów we wskazane przez Państwa miejsce.

  www.wynajempodestow.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 7844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


2.    Wynajem sceny - podesty.sceniczne.pl

Potrzebujesz większej sceny? Możesz liczyć na pomoc od www.podesty.sceniczne.pl! To możliwość wykonania sceny na wydarzenia kulturalne i publicystyczne, a także konferencje, fora ekonomiczne i inne. Tu nie ma ograniczeń! Firma dopasowuje się do potrzeb klienta i przedstawia mu w pełni indywidualna ofertę.

  www.podesty.sceniczne.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> małe firmy >> 10384

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    pckz.poznan.pl

Chcesz nabyć nowe kwalifikacje i szukasz szkoleń? Poznańskie Centrum Kształcenia Zawodowego zaprasza na szkolenia i kursy zawodowe na operatora wózka widłowego, urządzeń podlegających pod UDT oraz szkolenie BHP okresowe. Realizujemy szkolenia przygotowujące do zawodów i kursy zawodowe oraz kursy przygotowujące do egzaminów na konserwatorów suwnic, cięgników, żurawi warsztatowych, dźwigów czy podestów. Pełną listę znajdą Państwo na naszej stronie, na którą zapraszamy.

  www.pckz.poznan.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 21451

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    podnosnikiostrow.pl

Jest nam bardzo miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy RAF-POL z Przygodzic w województwie wielkopolskim. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą oraz wynajmem podestów ruchomych. Proponujemy szeroki wybór maszyn pochodzących od najlepszych producentów. Mamy podesty nożycowe elektryczne i terenowe, podesty teleskopowe jak i teleskopowo- przegubowe. Naszymi odbiorcami są klienci indywidualni, firmy budowlane jak również przedsiębiorstwa przemysłowe. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy, doradztwo i duży wybór asortymentu. Po więcej informacji na temat oferty serdecznie zapraszamy na stronę internetową.

  https://podnosnikiostrow.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 19743

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.podnosnikikoszowe.com.pl

We Wrocławiu znajduje się firma Jan Gredel, która specjalizuje się w wynajmowaniu podnośników koszowych na samochodach oraz samojezdnych podestów roboczych. Istniejemy już od 1990 roku i możemy się pochwalić dużą ilością zrealizowanych zleceń. W naszej ofercie znajdą Państwo nowoczesne i solidne maszyny do pracy na wysokości od 8 do 70 metrów. Proponowane urządzenia wykorzystywane są w branży budowlanej, energetycznej, telekomunikacyjnej, ogrodniczej, filmowej i innych. Zapewniamy najwyższą jakość obsługi oraz korzystne warunki współpracy. Po więcej wiadomości na temat oferty gorąco zapraszamy na naszą stronę.

  www.podnosnikikoszowe.com.pl

katalog >> Budownictwo >> maszyny budowlane >> 19357

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Podesty Ruchome - bozer.pl

Szukasz łatwego i prostego wynajmu podestów ruchomych? W takim razie jako firma Bozer mamy dla Ciebie takie rozwiązanie, a prócz tego zapewniamy szkolenia operatorskie oraz pełny serwis podestów. Chcesz dowiedzieć się więcej szczegółów? Nie zwlekaj, tylko już teraz sprawdź informacje na naszej witrynie www lub zadzwoń.

  bozer.pl/

katalog >> Usługi >> wypożyczalnia >> 16675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    RAMIRENT

FirmaRamirent to znacznie więcej aniżeli zwykłe przedsiębiorstwo zajmujące się wynajmowaniem sprzętu budowlanego. To efekt pracy orazodważnej wizji osób mających nie tylko znakomite doświadczenie w branży, leczrównież kierujących się zasadą zrównoważonego rozwoju i stawiających na otwartość, zaangażowanie oraz postęp. Ramirent to jedno z wiodących w Europie oraz największych w Polsce przedsiębiorstw proponujących wynajęcie między innymi kontenerów, podnośników, rusztowań oraz podestów budowlanych. Swoim klientom oferujetakżetransport, serwis orazfachowe doradztwo techniczne. Więcej szczegółów na stronie internetowej.

  www.ramirent.pl

katalog >> Usługi >> remontowe >> 15649

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    JUGEMA Wycinanie laserem Wielkopolska

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu mieszczącą się w Środzie Wielkopolskiej firmę Jugema. Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji ze stali nierdzewnej według projektu Klienta. Oferujemy także skiełkowanie, cięcie laserem oraz obróbkę skrawaniem przy użyciu najnowocześniejszych maszyn. Można nam zlecić wykonanie podestów roboczych, obsługowych bądź technologicznych, przenośników taśmowych, rolkowych oraz transporterów jak również zbiorników ze stali nierdzewnej, linii technologicznych, konstrukcji, poręczy bądź odbojników przemysłowych. Więcej szczegółów na naszej stronie internetowej.

  jugema.pl

katalog >> Usługi >> obróbka metali >> 12502

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Policealne szkoły, szkoły zawodowe

SKK to szkoła z dwudziestoletnią działalnością na rynku edukacyjnym. Placówki edukacyjne rozmieszczone są na terenie całej Polski: w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Białymstoku, Katowicach, Szczecinie, Gdańsku, Włocławku, Poznaniu, Olsztynie, Wrocławiu i Krakowie. Instytucja to szeroki wachlarz usług związanych z branżą edukacyjną: w ofercie są między innymi kursy zawodowe (komputerowe, księgowo - kadrowe, medyczne, masażu, kosmetyczne); kursy specjalistyczne (np. kurs operatora podestów ruchomych, kurs operatora suwnic); kursy pedagogiczne dla nauczycieli (np. kurs wychowawców kolonijnych); szkoły policealne; technikum dla młodzieży; szkoły zawodowe.

  www.skk.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> szkoły >> 9710

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Kursy specjalistyczne, kwalifikacje zawodowe, szkolenia

Na rynku edukacyjnym funkcjonujemy od prawie 20 lat. Obecnie jesteśmy czołowym ośrodkiem edukacyjnym w kraju w zakresie kursów specjalistycznych. Do tej pory z naszych usług skorzystało ponad 10 tysięcy osób. Firma jest ceniona przez osoby, które chcą podnieść swoje kwalifikację i stawiają na profesjonalizm. W odpowiedzi na potrzeby rynku systematycznie rozszerza swoją ofertę kursów zawodowych. W chwili obecnej organizujemy szkolenia na operatorów: podestów ruchomych, wózków widłowych, sztaplarek, żurawi wszelkiego rodzaju (wieżowych, samojezdnych, HDS) oraz suwnic. Bogatą ofertę szkoleń dodatkowo uatrakcyjniają ceny poszczególnych kursów, dzięki czemu stają się one dostępne dla każdego. Centrum Kursów Specjalistycznych pozwala na zdobycie niezbędnych kwalifikacji na terenie całego kraju. Swoje placówki posiadamy w największych miastach Polski, takich jak: Warszawa, Łódź, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz czy Toruń. Swoim słuchaczom oferujemy zdobycie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w salach wykładowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt szkoleniowy. Współpracujemy z czołowymi firmami budowlanymi i nie tylko. Chcąc zapewnić naszym kursantom jak najwyższy poziom przekazywanych informacji zatrudniamy specjalistów w konkretnych dziedzinach szkolenia. Każdy kurs zakończony jest państwowym egzaminem. Zdobyte uprawnienia są dostosowane wymogom Urzędu Dozoru Technicznego i są akceptowane na terenie całego kraju.

  www.specjalistyczne.skk.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> edukacja nauka technika >> 9529

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 14