Logo small

TAG: podział

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 75
1.    Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Kubica

Kancelaria adwokacka z siedzibą w Bielsku Białej (osoba do kontaktu adwokat Mateusz Kubica). Kancelaria uczestniczy w rozwodach, a także w sprawach o podział majątku. Kancelaria ochrania dobra osobiste klientów na gruncie prawa cywilnego i doradza właścicielom działalności gospodarczych, niezależnie od branży. Kancelaria nadzoruje również sprawy karne wykonawcze.

  www.adwokatkubica.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15798

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    AZYMUT podziały działek

Azymut to biuro geodezyjne z Kozienic, działające w branży od wielu lat. Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną zarówno dla klientów prywatnych, jak i firm. Zakres świadczonych przez nas usług obejmuje: pomiary geodezyjne, podziały nieruchomości i działek, inwentaryzacje podwykonawcze, inwentaryzacje sieci, niestandardowe opracowania geodezyjne. Na zlecenie klientów przygotowujemy mapy geodezyjne do celów projektowych bądź prawnych. Realizując zamówienia, korzystamy z nowoczesnego sprzętu pomiarowego i technologii GPS. Dokładne informacje o świadczonych usługach są dostępne na stronie internetowej.

  geodeta-azymut.pl

katalog >> Budownictwo >> geodezja >> 14707

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    www.geo-sim.pl

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy GEO-SIM, która swoją siedzibę posiada w Poznaniu. Firma od wielu lat świadczy usługi geodezyjne dla biur projektowych, biur nieruchomości, firm budowlanych, deweloperów, instytucji jak i Klientów indywidualnych. Proponuje wykonanie map do celów projektowych, podział i łączenie działek i nieruchomości, inwentaryzacje podwykonawcze urządzeń podziemnych i budynków oraz weryfikację gruntów, pomiary i wiele innych. Korzysta z nowoczesnych urządzeń i doświadczenia swoich wykwalifikowanych specjalistów. Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową.

  geo-sim.pl

katalog >> Budownictwo >> geodezja >> 14170

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    NOVA mapy geodezyjne

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy NOVA Grzegorz Mazur z siedzibą w Bolesławcu. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem usług geodezyjno-kartograficznych a działalność w branży prowadzimy już od 1997 roku. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, nadzór mierniczo-geologiczny w zakładach górniczych, sporządzanie map, podział nieruchomości, tyczenie budynków i przyłączy jak też wiele innych. Zapewniamy precyzję, skuteczność i profesjonalizm. Aby dowiedzieć się więcej, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.novageodezja.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 13771

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Adwokat katowice

Zajmujemy się w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić prowadzenie spraw związanych z prawem rodzinnym, gdzie możemy zapewnić między innymi profesjonalne wsparcie przy realizowaniu spraw rozwodowych, alimentów. Oferujemy wsparcie przy prowadzeniu spraw o podział majątku. Jednocześnie w naszej kancelarii prawnej jesteśmy w stanie zapewnić indywidualne dopasowanie rozwiązań prawnych do konkretnej sprawy na każdym etapie jej prowadzenia.

  www.adwokatrodzinny.katowice.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 13051

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    ZENIT Pracownia Geodezyjna

Pracownia Geodezyjna ZENIT jest firmą działającą na rynku nieprzerwanie od 2010 roku. Przedmiotem naszej działalności jest geodezja inżynieryjno-gospodarcza. Wykonujemy wszelkie prace geodezyjne, z jakimi spotkać się może inwestor indywidualny lub instytucjonalny w całym cyklu przygotowania i prowadzenia inwestycji na terenie Śląska a przede wszystkim Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Chorzów, Bytom, Rybnik, Tarnowskie Góry. Jeśli potrzebny Ci geodeta, który wykona dla Ciebie np.: - Opracowanie mapy do celów projektowych, - Wytyczanie budynku, przewodów podziemnych i naziemnych, - Inwentaryzacje powykonawczą, - Rozgraniczenie, podział, wznowienie granic, zapraszamy Cię do współpracy.

  zenitzabrze.pl/

katalog >> Budownictwo >> geodezja >> 11116

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    www.geoekspert.com.pl

Biuro Usług Geodezyjnych „GEOEKSPERT” P. Warmiński sp.j. w Będzinie to profesjonalne usługi geodezyjne oraz obsługa dużych inwestycji w tym zakresie. Oferujemy Państwu przygotowanie terenowo-prawne inwestycji, mapy do celów projektowych, pomiary sytuacyjno-wysokościowe oraz inne specjalistyczne pomiary i opracowania geodezyjno-kartograficzne. Wieloletnie praktyka oraz kadra inżynierów i techników geodetów pozwalają nam na realizację usług na najwyższym poziomie - dokładnie i terminowo. Naszą pracę wspomaga nowoczesne baza technologiczne i sprzęt. Zapraszamy!

  www.geoekspert.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15911

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.geoprof.pl

Chcą Państwo wytyczyć działkę lub rozgraniczyć nieruchomości? A może przygotować mapy geodezyjne do celów prawnych i projektowych? Zapraszamy zatem do współpracy z Biurem geodezyjnym Geoprof w Krakowie. Oferujemy pomiary z zastosowaniem technologii GPS, a mapy numeryczne wykonujemy z zastosowaniem nowoczesnego oprogramowania AutoCad, Microstation czy EwMapa. Prowadzimy także prace związane z budową systemu IACS i LPIS. Pełną ofertę prezentujemy na stronie, a w przypadku pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego - jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie.

  www.geoprof.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15909

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    podzialymajatku.pl - Podział majątku po rozwodzie

Jesteśmy firmą zajmującą się mediacją pomiędzy stronami w przypadku podziału majątku przy rozwodzie, spadku czy separacji, dzięki czemu uniknąć można wkraczania na drogę sądową. Oferujemy kompleksowe konsultacje prawnicze, rzeczoznawcze, podatkowe oraz finansowe.

  podzialymajatku.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 9711

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Dział spadku - dominikfilip.pl

Usługi związane ze sprawami spadkowymi czy mobbingiem znajdują się w kancelarii adwokackiej mobbing.com.pl. Pomagamy rozwiązać wszelkie problemy prawne, a wieloletnie doświadczenie zdecydowanie nam to ułatwia. Posiadamy wykwalifikowany zespół prawników, którzy od spełnią wszelkie formalności od początku do końca. Ponadto kancelaria oferuje kompleksowe poradniki prawne w zakresie lobbingu, które znajdziesz na naszej stronie internetowej.

  dominikfilip.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 14739

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 75