Logo small

TAG: pogrzebowy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 61
1.    www.uslugipogrzebowe.lubin.pl całodobowe usługi pogrzebowe

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy FENIX z Lubina. Jesteśmy profesjonalnym zakładem pogrzebowym z wieloletnim, sięgającym 1997 roku doświadczeniem w branży. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z transportem zmarłych na terenie kraju i za granicą a ponadto organizacją pochówku lub kremacji. Prowadzimy także sprzedaż trumien, wykonujemy nagrobki i oferujemy odzież żałobną damską i męską. Umożliwiamy rozliczenia bezgotówkowe i pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności. Działamy sprawnie, rzetelnie i z należytym szacunkiem. Szczegóły oferty znaleźć można na stronie.

  uslugipogrzebowe.lubin.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20080

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    zakladpogrzebowysroda.pl

Zakład Pogrzebowy Arkadio w Środzie Wielkopolskiej proponuje usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Zapewniamy transport zwłok, także z innych części kraju i ich profesjonalne przygotowanie do pogrzebu. Zajmujemy się organizacją uroczystości pogrzebowych, także pogrzebów urnowych i dopełnieniem wszystkich formalności. Mamy szeroki wybór trumien sosnowych, jesionowych, dębowych, bukowych i ekologicznych. Współdziałamy z profesjonalną kwiaciarnią specjalizującą się we florystyce pogrzebowej. Szczegółowe informacje na temat naszej oferty znajdują się na stronie internetowej.

  www.zakladpogrzebowysroda.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 19883

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.marcinkiewicz-pogrzeby.pl

W Wilamowicach i Kozach w województwie śląskim funkcjonuje zakład pogrzebowy Marcinkiewicz. Jesteśmy profesjonalną firmą z długoletnim, sięgającym 2002 roku doświadczeniem w branży funeralnej. Zajmujemy się transportem zmarłego, tanatokosmetyką, dysponujemy własną chłodnią, organizujemy pochówki tradycyjne, kremacyjne, religijne i bezwyznaniowe a także prowadzimy sprzedaż trumien, urn, krzyży, wieńców, kwiatów czy nagrobków. Pomagamy w umieszczeniu nekrologów w prasie, w załatwieniu wszystkich formalności oraz uzyskaniu odszkodowania powypadkowego oraz renty. Szczegóły oferty dostępne są na stronie.

  www.marcinkiewicz-pogrzeby.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19690

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    gasowski.info

Szukasz profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który funkcjonuje w Białymstoku? Zależy Ci na fachowej obsłudze, doradztwie i szerokim zakresie świadczonych usług? Zapoznaj się koniecznie z Domem Pogrzebowym Gąsowski. Firma istnieje od wielu lat i oferuje kompleksową pomoc w organizacji i prowadzeniu ceremonii. Oferuje krajowy i międzynarodowy przewóz zmarłego, przygotowanie do pochówku w każdym obrządku religijnym, oprawę ceremonii, karawany, sprzedaż wieńców, odzieży żałobnej, krzyży lub trumien i urn, kremacje, ekshumacje, organizację styp, przewóz gości tudzież załatwianie formalności. Detale oferty na stronie.

  www.gasowski.info

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 19152

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.pogrzeby.nowaruda.pl

Organizacją ceremonii pogrzebowych, transportem zmarłego a także tanatokosmetyką zajmuje się firma Usługi Pogrzebowe J.Z. Kiełbaska z Nowej Rudy. Zakład działa zgodnie ze standardami i poszanowaniem godności zmarłego oraz rodziny. Proponuje pomoc w kredytowaniu pogrzebu, organizację pochówku katolickiego, urnowego a oprócz tego zgodnego z innymi wyznaniami. Oferuje też wykonanie grobowców, prace kamieniarskie jak i sprzedaż wieńców i stroików. Firma działa całodobowo i zapewnia profesjonalizm na każdym etapie współpracy. Więcej informacji o ofercie umieściliśmy na naszej witrynie internetowej.

  www.pogrzeby.nowaruda.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 18976

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Zakład pogrzebowy Białystok - Dom pogrzebowy Raszczuk

Kiedy nasz bliski wybiera się w ostatnią samotną podróż, w naszym obowiązku jest pomóc mu pożegnać się ze światem. Decydując się na wybór zakładu musimy dobrze zagłębić się w usługi pogrzebowe, które różne firmy mają do zaoferowania. Nasze usługi pogrzebowe oferują Państwu najwyższy poziom wyrozumiałości, a przy tym minimalną ilość formalności tak, aby Państwa ostatnie pożegnanie przebiegło w atmosferze intymności i spokoju. Kompleksowo przygotowany pogrzeb jest gwarancją udanej ceremonii. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ rozumiemy, co oznacza strata i gwarantujemy bezproblemową współpracę pełną zrozumienia.

  www.raszczuk-pogrzeby.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18681

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    VEKTOR pogrzeby urnalne Wrocław

Przedstawiamy Państwu zakład pogrzebowy Vektor z Wrocławia. Oferujemy szeroki wachlarz usług związanych z organizacją pogrzebu. Zapewniamy załatwienie formalności pogrzebowych w miejscu zamieszkania na obszarze całego kraju. Gwarantujemy przewóz zwłok ze szpitala do chłodni (posiadamy własną), nekrologi w prasie, klepsydry, odzież pogrzebową, nagrobki, pomniki, trumny, urny, oprawę muzyczna i kwiatową, krzyże, tabliczki, ekshumacje zwłok. Zajmujemy się także opieką nad grobami. Myjemy i sprzątamy nagrobki. Przynosimy świeże kwiaty i zapalamy znicze. Pełna propozycja oraz więcej wiadomości opublikowanych jest na naszej stronie internetowej.

  www.pogrzeby-vektor.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17687

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    LEMAŃCZYK & LEMAŃCZYK wieńce i wiązanki pogrzebowe

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Domu Pogrzebowego Lemańczyk - Lemańczyk, który mieści się w Świdwinie w województwie zachodniopomorskim. Od 1991 roku świadczymy kompleksowe usługi pogrzebowe. Działamy całą dobę oferując profesjonalną i fachową pomoc. Można nam zlecić organizację ceremonii pogrzebowej, kremacje, ekshumacje jak również budowę grobowców. Prowadzimy także sprzedaż niezbędnych akcesoriów takich jak wieńce, wiązanki i pomniki. Posiadamy również doskonale wyposażony dom pogrzebowy. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z firmą, wystarczy wejść na stronę internetową.

  lemanczyk.com.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 17340

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    augstra.pl

Zakład Pogrzebowy Augstra Mąka Marcin ma swoją siedzibę w Oleśnicy. Zajmuje się profesjonalnym i godnym przygotowaniem ceremonii pogrzebowej. Zakład działa już od 1990 roku, a w 2016 roku został zmodernizowany tak, aby jeszcze lepiej świadczyć usługi. W swojej ofercie Zakład ma spory wybór odzieży żałobnej dla zmarłej osoby, jak też żałobników. W Zakładzie Pogrzebowym Augstra pracują profesjonaliści, świadomi powagi ceremonii i gwarantujący indywidualne podejście do rodziny pogrążonej w żałobie. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na witrynę internetową Zakładu.

  augstra.pl

katalog >> Usługi >> usługi pogrzebowe >> 16403

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.kremacje-lodz.pl kremacja łódź

Biuro Usług Pogrzebowych E. Wiśniewska to fachowe usługi pogrzebowe, realizowane wszechstronnie, jakie oprócz organizacji ceremonii, obejmują załatwienie wszystkich formalności związanych z aktem zgonu, zasiłkiem, opłatami związanymi z pochówkiem czy publikacją nekrologów. Oferujemy Państwu krajowe oraz międzynarodowe przewozy zmarłych do miejsca pochówku, kremacje, ekshumacje, balsamowanie. Zadbamy o dokładny selekcja wiązanek pogrzebowych oraz dekoracje kaplic i kościołów a zapewnimy pochówki świeckie z mistrzem ceremonii czy też tradycyjne z księdzem. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

  kremacje-lodz.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16295

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 61