Logo small

TAG: pojazdów

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 212
1.    www.tps-service.pl naprawa samochodów osobowych

Serwis pojazdów - Truck Perfect Service Sp. z o.o. w Luzinie jest przygotowany do naprawy aut dostawczych, osobowych i ciężarowych. Od 2008 r. oferujemy naprawę mechaniczną samochodów, wymianę opon, obsługę tachografów oraz sprzedaż wysokiej jakości płynu AdBlue dostarczanego przez firmę Greenchem. Współpracujemy z największymi dostawcami części na rynku, a w naszej ofercie znajdziecie Państwo m. in.: oleje, filtry, opony, akumulatory, klocki hamulcowe, tarcze hamulcowe, rozrządy czy lampy. W naszym biurze oferujemy również zakup ubezpieczenia komunikacyjnego PZU. Zapraszamy do kontaktu!

  tps-service.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 16118

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Monitoring pojazdów - satisgps.com

SATIS GPS oferuje system, dzięki któremu uda się w kompleksowy sposób zarządzać flotą pojazdów. Zwiększy to efektywność pracy, a także pomoże w planowaniu kolejnych inwestycji. Dojdzie także do redukcji kosztów w firmach, które muszą profesjonalne zarządzać flotą pojazdów oraz je monitorować. Podstawowym celem systemu jest dostarczenie danych analitycznych przydatnych przy ocenie eksploatacji pojazdów.

  www.satisgps.com/

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 15353

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


4.    www.kasmet24.pl Demontaż pojazdów Poznań

Główną gałęzią działalności firmy Kasmet, zlokalizowanej Kunowie k.Gostynia, jest złomowanie pojazdów mechanicznych. Ponadto zajmujemy się sprzedażą części samochodowych oraz prowadzimy skup surowców wtórnych. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem sprzętowym do recyklingu pojazdów oraz odpowiednim transportem zapewniającym sprawną obsługę pro-ekologiczną dla świadczenia usług kasacji i handlu złomem. W szczególnych sytuacjach oferujemy usługę autoholowania 24H, 7 dni w tygodniu. Zachęcamy do kontaktu i szczegółowego zaznajomienia się z ofertą firmy Kasmet na stronie internetowej.

  www.kasmet24.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 15297

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


5.    GAŁĄZKA skup akumulatorów olsztyn

W Olsztynie znajduje się Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tadeusz Gałązka, które na rynku funkcjonuje od 1997 roku. Zajmujemy się recyklingiem surowców wtórnych. Skupujemy: złom stalowy, żeliwo, akumulatory, miedź, mosiądz, brąz, aluminium, stal kwasoodporną, cynk, zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny w tym komputery, lodówki, pralki, elektronarzędzia, płytki, zasilacze i inne. Zajmujemy się także demontażem pojazdów oraz wydajemy stosowne zaświadczenia o kasacji auta. Więcej informacji i pełną ofertę opublikowaliśmy na naszej stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy.

  www.galazkarecykling.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 9034

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    HIT-BUS zabudowy na podwoziach samochodów dostawczych

Znajdująca się w Krakowie firma HITBUS gorąco zachęca Państwa do współpracy oraz zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się zabudową pojazdów ciężarowych na busy. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, firmami usługowymi, klubami sportowymi, zespołami muzycznymi czy też salonami samochodowymi. Wykonujemy zabudowy osobowe, brygadowe, autobusowe jak i specjalistyczne według indywidualnych wytycznych Klienta. Posiadamy odpowiednie homologacje potwierdzające, że przeprowadzane przez firmę HITBUS zabudowy samochodów dostawczych są zgodne z wymaganiami Regulaminów nr 14, 16, 17 i 80 EKG obowiązujące od 1 lipca 2016 r.. Detale dostępne na stronie.

  zabudowabusa-hitbus.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14977

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Wypożyczalnia samochodów Savaauto

Wybierając SavaAuto macie gwarancję, że pojazdy użytkowe, które będą Wam dostarczone charakteryzować się będą świetną jakością i rzeczywiście spełnią Wasze oczekiwania. Zapraszamy do zapoznania się z bazą pojazdów, jeśli chcecie sięgnąć po auta dostawcze typu VAN możecie liczyć na naszą firmę, jesteśmy największym sprzedawcą pojazdów używanych tego typu. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

  savaauto.eu

katalog >> Usługi >> wypożyczalnia >> 14532

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    LEWANDOWSKI PAWEŁ ekspertyzy techniczne pojazdów

Jest nam ogromnie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy Pawła Lewandowskiego. Jest to rzeczoznawca techniki motoryzacyjnej zrzeszony w Ogólnopolskim Stowarzyszeniu Rzeczoznawców Motoryzacyjnych, Ruchu Drogowego, Maszyn i Urządzeń AUTOCONSULTING i członek Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskim SiMP. Firma mieści się w Izabelinie B w województwie mazowieckim i świadczy usługi z zakresu oceny stanu technicznego, ustalenia wartości czy kosztów naprawy, likwidacji szkód, kosztorysowania napraw oraz diagnostyki pojazdów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  rzeczoznawca-auto.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14462

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    BAMAL naprawa silników Bytom

Jest nam niesłychanie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy BAMAL, która znajduje się w Bytomiu. Jesteśmy stacją kontroli pojazdów oraz serwisem samochodowym i motocyklowym. Gwarantujemy najwyższej jakości usługi, które wykonujemy w nowoczesnym i doskonale przystosowanym warsztacie. Proponujemy obsługę eksploatacyjną pojazdów, diagnostykę komputerową i elektroniki, naprawę zawieszeń bądź klimatyzacji, serwis ogumienia, sprzedaż części zamiennych oraz instalacje LPG i CNG. Na naszej stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i dane kontaktowe przedsiębiorstwa.

  www.bamal.bytom.pl

katalog >> Motoryzacja >> inne >> 14270

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 212