Logo small

TAG: poliuretanową

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12
1.    izolbyd.pl izolacja pianką poliuretanową

Izolacje domów z wykorzystaniem najnowocześniejszego i najlepszego materiału izolacyjnego dostępnego na rynku, jakim jest izolacja natryskowa w postaci piany poliuretanowej oferuje firma IZOLBYD S.C. w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w ocieplaniu poddaszy, elewacji, fundamentów, stropodachów oraz posadzek. Naszym klientom zapewniamy25 lat gwarancji na niezmienność parametrów izolacyjnych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  izolbyd.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20149

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.pianomax.pl

Marzysz o skutecznie ocieplonym domu? Ocieplanie natryskowe pianką poliuretanową oferuje firma budowlana PIANOMAX z Gowarzewa. Nasze izolacje termiczne to gwarancja energooszczędnego domu na długie lata. Oferujemy wykonanie izolacji budynków najnowocześniejszym i wielokrotnie nagradzanym materiałem izolacyjnym na rynku, zapewniając profesjonalną obsługę. Specjalizujemy się w kompleksowym docieplaniu budynków, zarówno mieszkalnych, jak przemysłowych, gospodarczych lub użyteczności publicznej. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie przedstawiamy realizacji i szczegóły techniczne.

  www.pianomax.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16832

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    sin-pur.pl

Najlepszy z dostępnych na rynku materiał izolacyjny o niskim współczynniku przewodzenia ciepła skuteczniejszy niż klasyczne materiały izolacyjne, oferuje firma SIN-PUR Sp. z o.o w Tychowie. Zajmujemy się profesjonalnym wykonawstwem izolacji natryskowej, z zastosowaniem natrysku piany PUR/PIR i pianą poliuretanową. Realizujemy poza tym instalacje elektryczne i odgromowe w nowych budynkach i adaptowanych. Zapewniamy wszechstronne adaptacje pomieszczeń od prac ociepleniowych, po malowanie. W razie pytań prosimy o kontakt!

  www.sin-pur.pl

katalog >> Budownictwo >> ocieplanie >> 16372

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Ocieplanie poddasza Gdynia, Wejherowo, pomorskie

Ocieplanie poddasza Gdynia, Wejherowo, pomorskie to tylko jedna z usług firmy Ekodom, która świadczy swoje usługi w północnej części Polski. Termoizolacja pianką PUR, izolacja natryskowa czy ocieplanie poddasza Gdynia, Wejherowo, pomorskie to bardzo skuteczna forma ocieplenia budynku, dachu i poddasza - pianka PUR wykorzystana do izolacji dzięki swoim właściwości niweluje wszelkie mostki cieplne każdego budynku.

  ocieplenia-ekodom.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 19008

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Izolacja natryskowa Compact Izolacje

Nasze izolacje to przede wszystkim nowoczesna i bardzo skuteczna alternatywa dla wełny mineralnej oraz styropianu. Proponujemy przy tym także wiele dodatkowych usług, jak choćby hydroizolacja polimocznikiem, hydroizolacja różnego rodzaju powierzchni, zabezpieczenie powierzchni zbiorników przed działaniem różnorodnych czynników chemicznych, powłoka antypoślizgowa posadzek, dachów oraz parkingów.

  compactizolacje.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 10854

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.thpur.pl izolacje natryskowe pianką stargard

Izolacja przeciwskropleniowa, izolacja natryskowa dachów płaskich, a poza tym ocieplanie przechowalni warzyw i owoców, komór chłodniczych i magazynów to oferta firmy THpur w Stargardzie. Specjalizujemy się w ociepleniach natryskowych pianką poliuretanową (PUR) i powłokami izolacyjnymi. Wykonujemy termoizolacje i hydroizolacje fundamentów, izolację podłogi na gruncie czy izolacja poddaszy domków jednorodzinnych. Pianką izolujemy także budynki inwentarskie, kurniki, chlewnie. Przeprowadzamy natrysk posadzek hal magazynowych i parkingów. Zapraszamy do współpracy!

  thpur.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18018

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Ocieplenia pianką natryskową

Już wiele lat prężnie funkcjonujemy na rynku i dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów miał zagwarantowane najwyższej jakości ocieplenie pianką poliuretanową. Ocieplamy zarówno całe domy, jak i również poddasza, czy mniejsze budynki gospodarcze. Więcej informacji podajemy już teraz na naszej witrynie www oraz pod podanym numerem.

  ocieplenia-piana.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 17376

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    NOWA CHATA izolacje dachów Wrocław

Jest nam ogromnie miło móc zaprezentować Państwu propozycję firmy NOWA CHATA. Znajdujemy się we Wrocławiu a w branży działamy od 1997 roku. Mamy duże doświadczenie poparte zadowoleniem wielu Klientów. Oferujemy termoizolację i hydroizolację dachów, poddaszy i mieszkań metodą natrysku pianką poliuretanową. Zapewniamy atrakcyjne ceny, szybką realizację zlecenia jak również obsługę na najwyższym poziomie a zatrudnieni fachowcy pozostają do Państwa dyspozycji i służą profesjonalną poradą. Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć więcej lub skontaktować z nami, zapraszamy na naszą witrynę.

  nowachatawroclaw.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 14154

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


9.    europlastswidnica.pl

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę firmy EUROPLAST, która swoją siedzibę ma w Świdnicy. Działalność w branży budowlanej prowadzimy od 2002 roku a specjalizujemy się w wykonywaniu termoizolacji oraz hydroizolacji metodą natrysku pianką poliuretanową. Jest to niezwykle skuteczna i wydajna metoda stosowana w domach, mieszkaniach jak też halach i magazynach. Zapewniamy profesjonalizm, szybką realizację zlecenia i atrakcyjne ceny usług. Osoby zainteresowane współpracą bądź chcące się zapoznać ze szczegółami oferty czy galerią realizacji, zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny.

  www.europlastswidnica.pl

katalog >> Budownictwo >> uslugi >> 13951

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Ocieplanie pianką poliuretanową

Natrysk pianki poliuretanowej, izolacja poddasza, izolacja natryskowa to tylko część usług, działań jakie przygotowuje firma Marcco Poznań. Jeżeli koniecznie chcecie korzystać z opcji na ocieplanie poddasza pianką, chcecie mieć pewność, że ocieplanie pianką poliuretanową zostanie wykonane profesjonalne to korzystajcie z usług Marcco. Niskie ceny, wysoka jakość, profesjonalizm na ocieplenie stropu, na ocieplanie poddaszy

  www.ocieplamypoddasza.pl

katalog >> Budownictwo >> ocieplanie >> 11037

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 12