Logo small

TAG: pomiary

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 128
1.    Pomiary odorów - biodrain.pl

Wysokiej klasy laboratoria zapachu dostępne pod adresem biodrain.pl pozwolą Państwu uzyskać niezbędne informacje na temat odorów, które mogą niepokoić niektóre osoby. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak bardzo istotny jest szczegółowy pomiar danego odoru. Dlatego wykonujemy profesjonalne pobory odorów a także ich analizę.

  www.biodrain.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21456

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Wymiana, wykonanie instalacji elektrycznej Słupsk

Wymiana, wykonanie instalacji elektrycznej Słupsk, odgromowe instalacje oraz pomiary instalacji elektrycznej wykona dla Ciebie elektryk z miasta Słupsk, Ustka, woj. zachodniopomorskie. Zadzwoń do elektryka, prowadzącego profesjonalną firmę. Wymiana, wykonanie instalacji elektrycznej Słupsk i inne profesjonalne usługi elektryczne - skontaktuj się z firmą Elektryk Słupsk już dziś!

  www.elektrykslupsk.pl

katalog >> Usługi >> elektryk >> 20100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Pomiary Natężenia Oświetlenia Warszawa - Tel. 735 444 165

Kompleksowa pomiary środowiskowe: pomiary natężenia oświetlenia w Warszawie, pomiary oświetlenia na stanowiskach pracy, pomiary oświetlenia ogólnego, pomiary oświetlenia w Żłobku. Ważne badania oraz pozytywna opinia to podstawa podczas kontroli Sanepidu lub Państwowej Inspekcji Pracy. Nie zwlekaj! Zamów pomiary już dziś!

  axo24.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 18779

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


4.    Haccp lublin - sjsystem.pl

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy S&J System. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze BHP dla firm, ale także dla klientów indywidualnych. Prowadzimy kursy i szkolenia z zakresu BHP, ochrony przeciwpożarowej, także pierwszej pomocy przedlekarskiej. Dysponujemy zespołem doświadczonych specjalistów z branży ogólnobudowlanej. Przeprowadzamy przeglądy budowane, pomiary elektryczne i pomiary oświetlenia w Lublinie.

  www.sjsystem.pl/

katalog >> Budownictwo >> certyfikaty energetyczne >> 18100

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    www.wroclaw-elektryk.com - usługi elektryczne

Profesjonalna firma elektryczna Elektryk Wrocław oferuje kompleksowe usługi elektryczne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Kładziemy nowe lub modernizujemy już istniejące instalacje elektryczne. Klienci przed rozpoczęciem prac otrzymują do zaakceptowania bezpłatną wycenę. Usługa ma charakter kompleksowy i zaczyna się od projektu, poprzez montaż, aż po późniejszy serwis instalacji. Poza tym wśród usług znajduje się usuwanie awarii elektrycznych, pogotowie elektryczne, podłączanie sprzętu AGD, pomiary elektryczne, montaż oświetlenia oraz odbiory elektryczne. Na zlecenie przygotowujemy również dokumentacje techniczne.

  www.wroclaw-elektryk.com/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18042

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Elektryk Warszawa - Usługi elektryczne - Instalacje Pomiary

Elektryk Warszawa i okolice - Szybko, tanio i solidnie. Tel. 609 057 150. Strona firmy świadczącej usługi elektryczne, pomiary, naprawy i montaż instalacji elektrycznej. Montujemy także rozdzielnie elektryczne i systemy automatyki przemysłowej.

  www.warszawaelektryk.com.pl

katalog >> Usługi >> elektryk >> 17808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Obsługa energetyczna Twojej firmy | PowerGO

Kompleksowa obsługa energetyczna dla Twojej firmy. Zakup energii i gazu, kompensacja mocy biernej, audyty energetyczne, pomiary energii, fotowoltaika, smart metering, zarządzanie energią,

  powergo.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 17704

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


8.    www.zbs-lab.pl

Wykonywaniem pomiarów środowiskowych, jak także budową ekranów akustycznych, trudni się Zakład Badań Środowiskowych z Warszawy. Proponowane są tu między innymi pomiary: pola elektromagnetycznego, zapylenia i substancji toksycznych, mikroklimatu, wibracji, hałasu, wydatku energetycznego. Po przeprowadzeniu pomiarów, firma może także wykonać ekrany akustyczne. Firma ma własne laboratorium, wyposażone w nowoczesny sprzęt, jak także dysponuje specjalistycznym oprogramowaniem, które pozwala rzetelnie przeanalizować wyniki pomiarów. Szczegółowe informacje znajdują się na witrynie internetowej firmy.

  www.zbs-lab.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17277

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.geopomiar.info.pl

Pomiary realizacyjne i wykonawcze, podziały i rozgraniczenia, a ponadto sporządzanie map do celów projektowych oraz przestrzennych modeli ukształtowania powierzchni terenu, to tylko niewielki zakres działalności, którą od ponad 28 lat realizuje firma Geopomiar. Praktyka, profesjonalne podejście do klienta i ekspercka obsługa zarówno firm, jak i osób indywidualnych to nasze największe atuty. Stosujemy z nowoczesnego sprzętu i oprogramowania, zapewniając wysoką jakość usług, a najlepszą rekomendacją są nasze dotychczasowe realizacje, które mogą Państwo prześledzić na naszej stronie.

  www.geopomiar.info.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17052

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Eko-Akustyka - pomiary akustyczne i analizy hałasu

Eko -Akustyka to firma zajmująca się wykonywaniem pomiarów hałasu, projetów akustycznych oraz analiz akustycznych. Firma przygotowuje również projekty systemów wygłuszeń dla powierzchni mieszkalnych i przedsiębiorstw. Szczegółowe informacje o usługach firmy znajdują się na stronie internetowej http://eko-akustyka.pl/.

  eko-akustyka.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> przemysł >> 16775

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 128