Logo small

TAG: ponadgabarytowy

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    przewóz towarów międzynarodowy -port-trans.pl

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy PORT-TRANS, która znajduje się w Szczecinie. Zajmujemy się przewozem towarów w ruchu międzynarodowym i krajowym. Posiadamy nowoczesne pojazdy wyposażone w monitoring, które są pod stałą kontrolą najlepszych serwisów. Realizujemy transport materiałów niebezpiecznych i transport ciągników siodłowych, a także organizujemy przewozy ponadnormatywne. Zapewniamy fachową obsługę przez całą dobę oraz terminową realizację usług. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  www.port-trans.pl/

katalog >> Transport >> inne >> 22500

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    AQUARIUS GEM SHIPPING transport multimodalny

Posiadająca siedzibę w Kosakowie w województwie pomorskim firma AQUARIUS GEM SHIPPING serdecznie zachęca Państwa do zapoznania się z ofertą usług spedycyjnych. Zasięg naszej działalności obejmuje cały świat a zajmujemy się organizacją transportu drogą morską, lądową oraz powietrzną. Oferujemy kompleksowe działanie - ubezpieczenia CARGO, magazynowanie czy też odprawy celne. Z nami nie muszą się Państwo obawiać o swój ładunek - bezpiecznie i terminowo zostanie on dowieziony we wskazanie miejsce. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Więcej informacji mieści się na naszej witrynie.

  aquarius-gem.com

katalog >> Usługi >> transport >> 13986

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Transport maszyn budowlanych

Jako przedsiębiorstwo prowadzimy działalność na rynku transportowym wiele lat oraz od tego czasu wkładamy w nasz rozwój, aby móc świadczyć dużej jakości usługi dla klientów. W sposób dokładny odpowiadamy na wszystkie pytania, jakie tylko może nasunąć transport niskopodwoziowy. Utrzymujemy ustalonych wcześniej terminów również umożliwiamy również zabezpieczenie OC transportowca na kwotę 1 000 000 złotych. Proponujemy wyjątkowo konkurencyjne ceny, co na pewno dostarczy powodu do zadowolenia. Mamy słusznie przystosowaną flotę transportową z odpowiednim sprzętem, dzięki czemu przewóz ponadnormatywny przebiega sprawnie. Zapraszamy do współpracy, wszystkie dane kontaktowe znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  www.transportponadgabarytowy.com.pl/

katalog >> Motoryzacja >> samochody ciężarowe >> 7260

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    ZBIGNIEW SKRZYPA pompowanie betonu

Firma Transbet z Żelisławca w województwie zachodniopomorskim oferuje kompleksowe usługi sprzętowo-transportowe. Posiadamy własny, nowocześnie wyposażony park maszynowy i stale inwestujemy w rozwój firmy. Można nam zlecić wynajem maszyn budowlanych jak również transport kruszywa, pompowanie betonu, rozmaite prace budowlane takie jak niwelacja terenu, wyburzenia, wywóz gruzu, rozbiórki a w sezonie zimowym również odśnieżanie obiektów i dróg. Jesteśmy rzetelną firmą, która za priorytet stawia sobie zadowolenie Klienta. Mamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w naszej branży. Szczegóły na stronie.

  transbet.skrzypa.com

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 12624

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.stalspeed.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy transportowej Stalspeed, która świadczy wysokiej jakości usługi związane z krajowym oraz międzynarodowym przewozem towarów. Siedziba firmy znajduje się w Kościerzynie. Przewoźnik świadczy swoje usługi na terenie Europy. Zapraszamy na stronę internetową albo do kontaktu drogą telefoniczną 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Dzięki rozbudowanej flocie pojazdów firma proponuje przewóz ekspresowy małych przesyłek pojazdami do 3,5t, transport drobnicowy i całopojazdowy naczepami takimi jak firanka, mega albo chłodnia, transport ponadgabarytowy i przewóz towarów niebezpiecznych.

  www.stalspeed.pl

katalog >> Transport >> inne >> 21207

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    waszkiewicz-transport.com

Firma Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz to wszechstronne usługi transportowo-budowlane, jakie realizujemy od 1996 r. Zajmujemy się realizacją zamówień w transporcie krajowym i międzynarodowym zestawami kurtynowymi, samowyładowczymi (ruchoma podłoga/walking-floor) i niskopodwoziowymi wraz z organizacją transportów ponadgabarytowych. W zakresie usług Posiadamy również przygotowanie terenu pod budowę, wymianę gruntu oraz wynajem maszyn i pojazdów. Zapraszamy do współpracy. Sprostamy każdemu zleceniu. krajowy i międzynarodowy, spedycja i logistyka oraz kompleksowe roboty ziemne i drogowe, w tym przygotowanie terenu pod budowę oferuje Transport Ciężarowy Edmund Waszkiewicz w Jeleniewie. Dysponujemy pełnym zapleczem sprzętowym, oferując też wynajem maszyn i pojazdów. W ramach usług realizujemy roboty zimowe, z utrzymaniem dróg i placów włącznie. Zajmujemy się też dostawą i sprzedażą materiałów sypkich oraz węgla opałowego. Zapraszamy do współpracy!

  www.waszkiewicz-transport.com

katalog >> Usługi >> transport >> 18351

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


7.    Scandinavian

Scandinavian.com.pl jest ekspertem w spedycji jak również w transporcie. Wieloletnie praktyka powoduje, że firma stała się fachowcem w branży logistycznej także proponuje wsparcie przy usprawnieniu procesów logistycznych w biznesach swoich Klientów. Scandinavian Express ma doświadczenie w transporcie ponadgabarytowym, przesyłkach całopojazdowych oraz logistyce kontraktowej. Scandinavian Express wykonuje swoje usługi pomiędzy Europą a Skandynawią, głównie pomiędzy Polską, a Szwecją oraz Norwegią. Firma wyróżnia się realizowaniem transportu punktualnie, bez szkód i z utrzymaniem bezpieczeństwa. Obok transportu, Scandinavian Express proponuje także przystępny dla Klientów innowacyjne magazyny z możliwością przechowywania ładunków razem z pełną obsługą logistyczną przy swojej siedzibie w Trójmieście.

  www.scandinavian.com.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 11764

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Tutaj Link

Usługi spedycyjne - Dachser - operator logistyczny oferuje globalne usługi logistyczne. Firma transportowa i logistyczna - koordynujemy procesy związane z łańcuchem dostaw - magazynowanie, logistyka kontraktowa, DIY, spedycja zagraniczna i spedycja krajowa oraz transport międzynarodowy a także transport krajowy. Korzystne warunki współpracy - atrakcyjna oferta na usługi. Firma spedycyjna zaprasza - transport nienormatywny i ponadgabarytowy, usługi logistyczne oraz spedycja międzynarodowa (Europa). Krajowa i międzynarodowa sieć drobnicowa - dystrybucja Europa.

  www.dachser.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 3702

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1     Wyniki od 1 do 8 z 8