Logo small

TAG: poradnia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 46
1.    Gabinet psychoterapii CoTam? - psychoterapiacotam.pl

Wszystkich tych, którzy są zainteresowani psychoterapią zapraszamy bardzo serdecznie do zajrzenia na stronę internetową. Będziecie mogli dowiedzieć się na niej wszystkiego o naszych poradniach, które znajdują się w Warszawie - Bemowo i Targówek. Gwarantujemy bardzo wysokie standardy, każdy psycholog i psychoterapeuta u nas pracujący to profesjonalista mający powołanie.

  psychoterapiacotam.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psychoterapia >> 14593

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Poradnia dietetyczna ProDietetica

Poradnia dietetyczna ProDietetica w sposób innowacyjny i bezpieczny pomoże Ci osiągnąć sylwetkę o której zawsze marzyłeś. Ułożymy Ci dietę opartą o Twoje potrzeby nie tylko żywieniowe, ale i też smakowe. Jedzenie jest od tego żeby się nim cieszyć, więc posiłki które znajdziesz w naszej diecie będą nie tylko lekkie, ale też smaczne. Zapraszamy do kontaktu.

  prodietetica.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> odchudzanie >> 13628

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Dietetyk warszawa

My Dietetycy to profesjonalna poradnia dietetyczna, która pomoże Ci opanować zdrowe nawyki żywieniowe. Przygotujemy dla Ciebie w pełni profesjonalny plan dietetyczny, dzięki któremu będziesz mógł pozbyć się zbędnych kilogramów i wyrzeźbić swoją muskulaturę. Nie czekaj, ale już teraz zacznij zmieniać swoje codzienne nawyki, bowiem to z pewnością odbije się na Twoim lepszym zdrowiu. Jeszcze więcej szczegółowych danych znajdziesz na naszej stronie www lub pod podanym numerem telefonu. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

  mydietetycy.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowa żywność >> 12366

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Sports - Med

Sports-Med to innowacyjna poradnia dietetyczna. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej, nabycie masy mięśniowej, poprawienie samopoczucia, wzmocnienie organizmu, rozpoczęcie zdrowej diety - u nas znajdziesz właśnie to, czego szukasz. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby. Zależy nam na zmaksymalizowaniu Twoich korzyści. Przygotujemy dla Ciebie skuteczną, indywidualnie dopasowaną dietę. Jeśli chcesz mieć odpowiednią dietę, skorzystaj z oferty naszego gabinetu!

  sports-med.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> odchudzanie >> 11361

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Otolaryngolodzy24.pl

Jeśli poszukujesz specjalisty w dziedzinie laryngologii lub innych pokrewnych obszarów medycyny to skorzystaj z usług poradni specjalistycznej ORTOLARYNGOLODZY24. Lekarze specjaliści zajmą się kompleksowo diagnozą i leczeniem, tak by takie problemy jak chrapanie, problemy z oddychaniem, pogorszenie się słuchu nie były już Twoim problemem. Dowiedz się więcej o możliwościach jakie daje poradnia.

  otolaryngolodzy24.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 11193

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.fizjomotus.pl

Rehabilitacja może być ścieżką do zdrowia. Przekonuje o tym Fizjomotus - Prywatna przychodnia diagnostyczno-rehabilitacyjna w Krakowie, która zapewnia kompleksową terapię kręgosłupa, stawów oraz pozostałych elementów układu ruchu. Istotą każdej terapii, jaką zapewniamy jest wnikliwy wywiad w ramach gabinetu ortopedycznego oraz diagnostyka USG, na podstawie której dobieramy indywidualny zakres ćwiczeń. Oferujemy m. in. rehabilitację ortopedyczną, sportową, neurologiczną, korekcję wad postawy oraz rehabilitacje niemowląt. Zapraszamy do zapoznania ze szczegółami oferty na naszej stronie!

  www.fizjomotus.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15928

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    NZOZ MEDYKAN

NZOZ Medykan w Jastrzębiu-Zdroju świadczy podstawową opiekę zdrowotną. Prowadzi również poradnię Medycyny Pracy. Funkcjonuje tu także poradnia leczenia bólu, w ramach której wykonywane są zabiegi terapii światłem, akupunktury, bioptronu czy fizykoterapii przeciwbólowej. Usługi te świadczone są w ramach kontraktu z NFZ. Dodatkowo, w przychodni można wykonać diagnostykę STRD, pomagającą określić typ metaboliczny organizmu. Ofertę placówki uzupełnia dietetyka terapeutyczna oraz terapie naturalne, takie jak odkwaszanie, odrobaczanie, odgrzybianie czy detoksykacja organizmu. Na stronie internetowej zamieszczonych jest więcej informacji odnośnie usług przychodni.

  medykan.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> inne >> 9913

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Poradnia psychiatryczna Warszawa centrum-psych.pl

Centrum Zdrowia i Psychoterapii z Warszawy jest niepublicznym zakładem opieki zdrowotnej. Placówka istnieje od 1998 roku. Obecnie tworzy ją ponad 50 specjalistów. Do dyspozycji pacjentów pozostają lekarze psychiatrii, psycholodzy, certyfikowani psychoterapeuci. Psychoterapia prowadzona jest metodą behawioralno-poznawczą oraz psychodynamiczną. W poradni pomoc mogą uzyskać osoby borykające się ze stresem lub uzależnieniami, cierpiące na depresje, psychozy, nerwice, zaburzenia lękowe. Prowadzona jest terapia indywidualna i grupowa, terapia dla par.

  www.centrum-psych.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> psycholog >> 9691

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Psychotesty po utracie prawa jazdy - PSYCHOMEDYCYNA

W Psychomedycynie Pracowni Badań Psychologicznych oraz w firmie Mec Medycyna Człowiek, zajmujemy się na co dzień usługami w zakresie badań psychologicznych oraz medycyny pracy. Jeżeli jesteście Państwo pracownikami szukającymi lekarza medycyny pracy, ale równie dobrze jesteście zainteresowani psychotestami dla kierowców czy badaniami na broń, zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Nasze placówki znajdują się w Białymstoku.

  psychomedycyna.pl/

katalog >> Zdrowie i uroda >> medycyna >> 14305

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 46