Logo small

TAG: posadzki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 47
1.      JARBET. Układanie kostki brukowej - www.jarbet.net

Witajcie w świecie Jarbet, gdzie każdy dzień to nowa opowieść o tworzeniu, budowaniu i przekraczaniu granic wyobraźni. Nasza podróż rozpoczęła się dekady temu, kiedy to Jarosław Kowalczuk postanowił zbudować coś więcej niż tylko firmę - chciał stworzyć dziedzictwo. Dziś, pod okiem jego syna Krzysztofa, Jarbet to nie tylko firma, to rodzina, która każdego dnia łączy tradycję z nowoczesnością, tworząc przestrzenie, które żyją i oddychają razem z nami. Nasza specjalność - układanie kostki brukowej. To coś więcej niż tylko praca. To sztuka, w której każdy kamień ma swoje miejsce i znaczenie. Kiedy układamy kostkę, tworzymy nie tylko drogi i ścieżki, ale także historie, które będą świadkami życia wielu pokoleń. Nasze projekty, od małych podjazdów po rozległe place, są świadectwem naszej pasji do tworzenia trwałych i pięknych przestrzeni. Jarbet to jednak nie tylko brukarstwo. Nasze umiejętności i doświadczenie pozwalają na realizację szerokiej gamy projektów - od malowniczych dróg, przez funkcjonalne parkingi, aż po imponujące powierzchnie przemysłowe. Każdy projekt - to nowa opowieść, w której precyzja, jakość i innowacyjność odgrywają główne role. Nasz zespół, to grupa bohaterów, którzy każdego dnia wyruszają w teren, aby zmieniać świat na lepsze, jeden projekt po drugim. Innowacja i rozwój - to nasze motywy przewodnie. Inwestujemy w najnowsze technologie i sprzęt, aby nasze oferty były jeszcze bardziej kompleksowe. Nasze maszyny to nie tylko narzędzia, to współtwórcy naszych dzieł, pozwalające nam na kreowanie przestrzeni z niezwykłą precyzją i efektywnością. Ale prawdziwą magię tworzą ludzie - nasi pracownicy, którzy swoją wiedzą, umiejętnościami i pasją piszą kolejne rozdziały naszej wspólnej historii. W Jarbet, każdy klient - to bohater główny naszej opowieści. Rozumiemy, że każdy projekt to indywidualna historia, wymagająca osobnego podejścia i zrozumienia. Nasze doradztwo i wsparcie techniczne to nie tylko usługi, ale również sposób na budowanie relacji i wspólnego tworzenia historii, które będą inspirować kolejne pokolenia. Nasze zaangażowanie w każdy projekt to obietnica, że każda historia, którą wspólnie napiszemy, będzie wyjątkowa. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.jarbet.net, gdzie można odkryć więcej rozdziałów naszej fascynującej podróży. Jesteśmy dumni z naszej pracy i chętnie podzielimy się naszymi historiami i osiągnięciami. Jeśli szukacie firmy, która z pasją i zaangażowaniem podejdzie do realizacji Waszego projektu, jesteśmy gotowi wspólnie napisać kolejny rozdział. Dołączcie do naszej opowieści i razem stwórzmy coś niezwykłego!

  jarbet.net

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 23694

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.tqsflooring.com Posadzka żywiczna

Posadzki epoksydowe, poliuretanowe i specjalistyczne posadzki antyelektrostatyczne realizuje firma TQS FLOORING SP. Z O.O. SP.K. w Nieporęcie. Nasze propozycje realizujemy dla hal produkcyjnych i magazynów, dla przemysłu spożywczego, a także dla garaży i parkingów. Wykonujemy dodatkowo metakrylowe oraz chemoodporne posadzki z żywic winyloestrowych. W przypadku konieczności wyrównania i naprawy podłoża wykorzystujemy samopoziomujące wylewki cementowe. Naszymi dostawcami materiałów są producenci tj. Flowcrete, Sika czy Mapei. Dotychczasowe realizacje prezentujemy na naszej stronie, na jaką zapraszamy!

  www.tqsflooring.com

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Remont tarasu - elitecretesystems.pl

Nazywamy się Elite Crete Systems i działamy na rynku od wielu lat ciągle zdobywając nowe doświadczenie i podnosząc kwalifikacje. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się wykończeniami posadzek betonowych na świecie. Zewnętrzne, wewnętrzne oraz przemysłowe posadzki w tym się specjalizujemy. Wykonujemy dekoracyjne wykończenia betonu, systemy odnowy i renowacji betonu, kamienne dywany, podłogi graficzne, a także podłogi artystyczne.

  elitecretesystems.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> produkcja >> 14817

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    WOLPLAN Wylewki posadzki anhydrytowe samorozlewne

Jesteśmy producentem i wykonawcą, wylewek anhydrytowych na ogrzewanie podłogowe do budownictwa mieszkaniowego i przemysłowego. Posiadamy największy w Polsce park maszynowy mobilnych wytwórni, który jest do dyspozycji w zakresie obsługi Państwa zamówień.

  www.wolplan.pl

katalog >> Budownictwo >> podłogi >> 12844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Żywice na posadzki - coffeenow.pl

Firma Coffeenow to nowoczesne usługi wykonawstwa posadzek żywicznych różnego typu. Dlaczego warto podjąć współpracę właśnie z marką Coffeenow? Gwarantujemy rzetelne i solidne wykonanie prac oraz ich ukończenie w ustalonym terminie. Posadzki żywiczne są trwałe i na lata. Łatwe w czyśceniu i odporne na uszkodzenia. Oferujemy mocne, wytrzymałe i estetyczne posadzki żywiczne w atrakcyjnych cenach. Coffeenow zaprasza do współpracy.

  coffeenow.pl

katalog >> Budownictwo >> podłogi >> 12365

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    wromac.pl

Firma Wromac mająca swoją siedzibę w Zimniku proponuje Państwu rozmaitego rodzaju wyroby z kamienia naturalnego, który ma szerokie zastosowanie w budownictwie. Nasze wyroby to m.in. kostki brukowe, krawężniki, parapety, płyty, elementy architektury ulicznej i ogrodowej i wiele więcej. Nasze wyroby są zawsze najlepszej jakości, a na dodatek w konkurencyjnej cenie. Stale wzbogacamy i udoskonalamy naszą ofertę by jeszcze lepiej reagować na Państwa potrzeby i urozmaicić wybór. Gwarantujemy terminową realizację każdego zlecenia. Serdecznie zapraszamy na stronę internetową gdzie znajdą Państwo więcej informacji.

  wromac.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16071

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    RAF-BUD usługi budowlane pomorskie

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Raf - Bud z siedzibą w miejscowości Jeleń. Wykonujemy usługi budowlane, remontowe oraz transportowe. Oferujemy: posadzki maszynowe i przemysłowe, budynki murowane, sprzedaż domów jednorodzinnych, niwelację terenu, wykopy, przewóz materiałów sypkich od 1 do 28 ton, sprzedaż betonu towarowego oraz prefabrykatów płyt drogowych. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby jak najlepiej sprostać oczekiwaniom klientów. Jesteśmy wyposażeni w zawodowy sprzęt, jaki usprawnia oraz udoskonala naszą pracę. Zapraszamy na naszą stronę internetową, na jakiej mieści się pełna propozycja i więcej informacji o firmie.

  www.posadzkipomorskie.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 10082

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    MULTI-FLOOR posadzki epoksydowe

MULTI-FLOOR to profesjonalna firma z Warszawy, jaka specjalizuje się w wykonywaniu różnego typu posadzek przemysłowych. Polecamy podłogi epoksydowe, poliuretanowe, żywiczne oraz poliuretanowe. Przeprowadzamy także fachowe renowacje już istniejących podłóg, zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i pomieszczeniach przemysłowych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i ekipom wykonawczym realizującym każde zamówienie rzetelnie i terminowo, możemy się pochwalić szeroką rzeszą usatysfakcjonowanych klientów. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Dodatkowe wiadomości są dostępne na stronie internetowej.

  multi-floor.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 10062

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 47