Logo small

TAG: posadzki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57
1.    Krakfloor - posadzki przemysłowe

Rodzinna firma z ponad 20-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w wykonywaniu posadzek z żywic epoksydowych i poliuretanowych. Jeśli szukasz wytrzymałych i łatwych w utrzymaniu posadzek do biur, hal, garaży czy mieszkań, sprawdź ofertę firmy Krakfloor na stronie http://krakfloor.pl/

  krakfloor.pl/

katalog >> Usługi >> produkcja >> 23233

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    parapety z kamienia Poznań -poznan.onyxmarmury.pl

Elementy wystroju z granitu, marmuru, trawertynu i konglomeratu oferuje firma ONYX s.c. to firma w miejsowości Żegowo k/Buku. Wykonujemy schody marmurowe i granitowe, blaty, parapety, kominki, podłogi oraz posadzki. Zapraszamy do kontaktu także w przypadku chęci wykończenienia elewacji płytami kamiennymi, które także realizujemy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie prezentujemy więcej szczegółów.

  https://poznan.onyxmarmury.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 22499

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    wylewki-mix-bet.pl

Posadzki cementowe w dobrej cenie poleca F.H.U. MIX-BET w miejscowości Stryszów! Specjalizujemy się w wylewkach maszynowych i anhydrytowych, jakie realizujemy na terenie Małopolski i Śląska. Gwarantujemy profesjonalne doradztwo w zakresie jak najlepszych rozwiązań, a przed rozpoczęciem projektu zawsze robimy istotne pomiary. Sprawdzony sprzęt i certyfikowane materiały, a przede wszystkim wieloletnie praktyka decydują o tym, że nasze posadzki spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Wylewki wykonujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.wylewki-mix-bet.pl

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 21045

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    wylewki-mix-bet.pl

Posadzki cementowe w dobrej cenie poleca F.H.U. MIX-BET w miejscowości Stryszów! Specjalizujemy się w wylewkach maszynowych i anhydrytowych, jakie realizujemy na terenie Małopolski i Śląska. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie jak najlepszych rozwiązań, a przed rozpoczęciem projektu zawsze wykonujemy szczegółowe pomiary. Sprawdzony sprzęt i certyfikowane materiały, a przede wszystkim wieloletnie praktyka decydują o tym, że nasze posadzki spełniają wszelkie wymogi jakościowe. Wylewki wykonujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych. Zapraszamy do współpracy.

  https://www.wylewki-mix-bet.pl

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 21040

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    wylewki-mix-bet.pl

Wylewki cementowe, styrobetonowe, jastrychowe i anhydrytowe oferuje firma MIX-BET w miejscowości Stryszów. Dysponujemy profesjonalne zaplecze sprzętowe i technologiczne, oferując doradztwo w zakresie jak najlepszych rozwiązań. Przed zleceniem wykonujemy dokładne pomiary. Posadzki realizujemy w budynkach komercyjnych, użytkowych, a także mieszkalnych - terminowo i solidnie, a także w dobrej cenie. Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą i w razie pytań do kontaktu.

  https://www.wylewki-mix-bet.pl

katalog >> Budownictwo >> wylewki >> 21032

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    impregnatydobetonu.pl

PHU Posadzki Pinta w Czechowicach-Dziedzicach oferuje wysokiej jakości impregnaty do betonu marki Dynasil, które mogą zabezpieczyć wiele rodzajów powierzchni. Polecamy je na powierzchnie wykonane z betonu, posadzki betonowe, prefabrykaty budowlane oraz cegły różnego rodzaju. Naszymi impregnatami zabezpieczą Państwo także kamienie naturalne, płytki klinkierowe, kostki brukowe, tynki oraz elewacje budynków. Rekomendowane przez nas impregnaty to produkty hydrofobowe i oleofobowe, które są odporne na korozje i rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

  https://www.impregnatydobetonu.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 20675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Posadzki przemysłowe premium

Interesują Cię posadzki przemysłowe i zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaoferować pomoc? Jeżeli szukasz posadzek żywicznych, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością wybór OPTIFLOOR to wybór wysokiej jakości (można powiedzieć, że zdajemy sobie sprawę z tego, jak przedstawiają się oczekiwania). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.optifloor.pl.

  www.optifloor.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 19455

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Posadzki żywiczne poznań - modernfloor.pl

Firma ModernFloor z Poznania realizuje posadzki żywiczne i betonowe zarówno posadzki dekoracyjne, jak i przemysłowe. Oferuje też usługi impregnacji, naprawy i renowacji posadzek. Produkuje meble betonowe na zamówienie. ModernFloor posadzki żywiczne, posadzki betonowe Poznań pełna oferta dostępna jest na stronie!

  www.modernfloor.pl/

katalog >> Budownictwo >> podłogi >> 17769

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


9.    www.posadzkipomorskie.com.pl

W Jeleniu w województwie pomorskim swoją siedzibę ma firma Raf-Bud. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym duży zakres usług związanych z branżą budowlaną i pokrewnymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie posadzek betonowych, remonty i wyburzenia, prace wykończeniowe a także transport materiałów sypkich, niwelacja terenów a co więcej sprzedaż domów jednorodzinnych. Zapewniamy terminowość, rzetelność i korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.posadzkipomorskie.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    kinstone.pl

Zakład kamieniarski KIN-STONE w Komornikach specjalizuje się w obróbce surowca naturalnego i konglomeratów. Jesteśmy producentem kamiennych elementów wystroju, jakie są doskonałym elementem wnętrz, takich jak domy mieszkalne, apartamenty cz biura. Nasze produkty mogą być stworzone z granitu, marmuru oraz trawertynu. Realizujemy także marmurowe blaty kamienne - kuchenne i łazienkowe, kominki, podłogi, schody, posadzki i parapety. Wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla dużych firm deweloperskich i wykonawczych działających na naszym rynku.

  www.kinstone.pl

katalog >> Usługi >> kamieniarstwo >> 16782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 57