Logo small

TAG: posadzki

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64
1.    www.complex-posadzki.pl

Jeśli szukacie specjalisty w dziedzinie montażu różnego rodzaju posadzek, zapraszamy do współpracy z firmą COMPLEX B.R.T. z Olecka, która oferuje bogaty wachlarz usług. Jesteśmy wykonawca posadzek przemysłowych, tj. posadzki żywiczne, posadzki epoksydowe, jastrychy betonowe, posadzki betonowe zbrojone oraz posadzki antypoślizgowe. Oferujemy pomoc techniczną oraz doradztwo przy wyborze najlepszego rozwiązania technologicznego. Do działań związanych z przygotowaniem posadzek przemysłowych przystępujemy całościowo, a na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Zapraszamy!

  complex-posadzki.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19590

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    Posadzki przemysłowe premium

Interesują Cię posadzki przemysłowe i zastanawiasz się nad tym, które firmy mogą zaoferować pomoc? Jeżeli szukasz posadzek żywicznych, zachęcamy do jak najszybszego zapoznania się z naszą działalnością wybór OPTIFLOOR to wybór wysokiej jakości (można powiedzieć, że zdajemy sobie sprawę z tego, jak przedstawiają się oczekiwania). Więcej informacji znajdziesz na stronie www.optifloor.pl.

  www.optifloor.pl

katalog >> Nieruchomości >> budownictwo >> 19455

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    mdprojekt.pl betonowe posadzki bezspoinowe

Umiejscowiona w Elblągu firma MD Projekt zaprasza do korzystania ze swoich usług. Przedmiotem naszych działań są posadzki przemysłowe. Wykonujemy wysokiej jakości betonowe posadzki utwardzane powierzchniowo i posadzki betonowe pod inne technologie. Nasze projekty wykonujemy w magazynach, halach produkcyjnych, garażach, parkingach wielopoziomowych oraz w wielu innych obiektach. Naszą propozycję kierujemy do inwestorów, projektantów i generalnych wykonawców. Osoby zainteresowane osiągnięciem dokładnych informacji dotyczących naszej firmy oraz oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.mdprojekt.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19089

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


4.    www.tabet.pl Frezowanie posadzek

Frezowanie, szlifowanie, śrutowanie, w tym także stali, nacinanie pod dylatacje czy posadzki, zrywanie, młoteczkowanie i oznakowania poziome to oferta firmy Ta-Bet Ismena Tarkiewicz w Prudniku. Specjalizujemy się w obróbce powierzchni, zapewniając wysoki poziom prac oraz ich jakość. Wszystko za sprawą wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników oraz innowacyjnym technologiom i sprzętowi, jaki umożliwia na zaspokojenie potrzeb rynku. Zapraszamy do współpracy. W razie pytań prosimy o kontakt!

  tabet.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19058

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Posadzki żywiczne poznań - modernfloor.pl

Firma ModernFloor z Poznania realizuje posadzki żywiczne i betonowe zarówno posadzki dekoracyjne, jak i przemysłowe. Oferuje też usługi impregnacji, naprawy i renowacji posadzek. Produkuje meble betonowe na zamówienie. ModernFloor posadzki żywiczne, posadzki betonowe Poznań pełna oferta dostępna jest na stronie!

  www.modernfloor.pl/

katalog >> Budownictwo >> podłogi >> 17769

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


6.    www.posadzkipomorskie.com.pl

W Jeleniu w województwie pomorskim swoją siedzibę ma firma Raf-Bud. Jesteśmy profesjonalnym przedsiębiorstwem świadczącym duży zakres usług związanych z branżą budowlaną i pokrewnymi. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi wykonywanie posadzek betonowych, remonty i wyburzenia, prace wykończeniowe a także transport materiałów sypkich, niwelacja terenów a co więcej sprzedaż domów jednorodzinnych. Zapewniamy terminowość, rzetelność i korzystne warunki współpracy. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty bądź skontaktować z nami, wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.posadzkipomorskie.com.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 17330

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    kinstone.pl

Zakład kamieniarski KIN-STONE w Komornikach specjalizuje się w obróbce surowca naturalnego i konglomeratów. Jesteśmy producentem kamiennych elementów wystroju, jakie są doskonałym elementem wnętrz, takich jak domy mieszkalne, apartamenty cz biura. Nasze produkty mogą być stworzone z granitu, marmuru oraz trawertynu. Realizujemy także marmurowe blaty kamienne - kuchenne i łazienkowe, kominki, podłogi, schody, posadzki i parapety. Wykonujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla dużych firm deweloperskich i wykonawczych działających na naszym rynku.

  www.kinstone.pl

katalog >> Usługi >> kamieniarstwo >> 16782

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.tqsflooring.com Posadzka żywiczna

Posadzki epoksydowe, poliuretanowe i specjalistyczne posadzki antyelektrostatyczne realizuje firma TQS FLOORING SP. Z O.O. SP.K. w Nieporęcie. Nasze propozycje realizujemy dla hal produkcyjnych i magazynów, dla przemysłu spożywczego, a także dla garaży i parkingów. Wykonujemy dodatkowo metakrylowe oraz chemoodporne posadzki z żywic winyloestrowych. W przypadku konieczności wyrównania i naprawy podłoża wykorzystujemy samopoziomujące wylewki cementowe. Naszymi dostawcami materiałów są producenci tj. Flowcrete, Sika czy Mapei. Dotychczasowe realizacje prezentujemy na naszej stronie, na jaką zapraszamy!

  www.tqsflooring.com

katalog >> Dom i Ogród >> inne >> 15296

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


9.    Remont tarasu - elitecretesystems.pl

Nazywamy się Elite Crete Systems i działamy na rynku od wielu lat ciągle zdobywając nowe doświadczenie i podnosząc kwalifikacje. Jesteśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się wykończeniami posadzek betonowych na świecie. Zewnętrzne, wewnętrzne oraz przemysłowe posadzki w tym się specjalizujemy. Wykonujemy dekoracyjne wykończenia betonu, systemy odnowy i renowacji betonu, kamienne dywany, podłogi graficzne, a także podłogi artystyczne.

  elitecretesystems.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> produkcja >> 14817

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    izolbyd.pl izolacja pianką poliuretanową

Izolacje domów z wykorzystaniem najnowocześniejszego i najlepszego materiału izolacyjnego dostępnego na rynku, jakim jest izolacja natryskowa w postaci piany poliuretanowej oferuje firma IZOLBYD S.C. w Bydgoszczy. Specjalizujemy się w ocieplaniu poddaszy, elewacji, fundamentów, stropodachów oraz posadzek. Naszym klientom zapewniamy25 lat gwarancji na niezmienność parametrów izolacyjnych! Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony!

  izolbyd.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20149

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 64