Logo small

TAG: powiatu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28
1.    Ogłoszenia z Zambrowa i okolic - zambrow.org

Zaangażowana w swoją pracę redakcja prowadzi w Zambrowie portal miejski. Jesteśmy na każdym ważnym wydarzeniu w regionie oraz reagujemy na nagłe zdarzenia. W naszym katalogu firm swoje wpisy mają wszystkie działające firmy w powiecie zambrowskim. Publikujemy także nekrologi, które można nam przesłać drogą internetową. Zachęcamy do sprawdzenia opublikowanych niedawno newsów.

  zambrow.org

katalog >> Sport i rekreacja >> serwisy informacyjne >> 22684

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Firma Geodezyjna \"Geoinvest\"

Firma geodezyjna Geoinvest działa nie tylko na terenie powiatu myślenickiego i okolic, ale także w całym województwie małopolskim. Dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży i nowoczesnym sprzętem pomiarowym, przy pomocy którego rzetelnie i terminowo wykonuje wszystkie zlecenia. Jako zespół wykwalifikowanych geodetów, a jednocześnie pasjonatów geodezji świadczy kompleksowe usługi geodezyjne. Współpracuje z osobami prywatnymi, firmami projektowymi i budowlanymi. Wykonuje pomiary i mapy geodezyjne pod inwestycje budowlane. Szeroka oferta obejmuje pomiary powykonawcze i realizacyjne. Geoinvest przygotowuje podziały nieruchomości, rozgraniczenia i wznowienia znaków granicznych. Jako profesjonalne biuro geodezyjne przeprowadza inwentaryzacje budynków, działek i innych obiektów. Sporządza dokumentację niezbędną do celów prawnych, projektowych i związanych z odbiorem nieruchomości. Zapewnia fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny usług. Geoinvest- uprawniony geodeta w Myślenicach zaprasza do współpracy. Firma Geodezyjna "Geoinvest" Anieli Salawy 93, 32-447 Siepraw woj. małopolskie Tel: 603 743 591

  www.geoinvest24.pl

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 22391

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i indywidualnych na terenie miasta Włocławek, powiatu włocławskiego, aleksandrowskiego, lipnowskiego, płockiego, gostynińskiego oraz online w całej Polsce. Kancelaria Prawna oprócz zastępstwa procesowego oferuje pomoc radcy prawnego bądź adwokata w przygotowywaniu pism o charakterze procesowym, sprawdzaniu umów, dochodzeniu należności, odszkodowań i innych spraw o charakterze cywilnym, administracyjnym czy gospodarczym. Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska ma siedzibę przy ul. Dziewińskiej 29h lok. 1 we Włocławku, więc jeżeli potrzebują Państwo natychmiastowego kontaktu z doświadczonym prawnikiem (Radcą Prawnym) najlepszym rozwiązaniem będzie osobista wizyta w kancelarii prawnej we Włocławku. W przypadku braku takiej możliwoci porady prawne udzielane są również online, a także telefonicznie.

  jrkancelaria.com

katalog >> Usługi >> prawo >> 22269

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.      Telenet - Internet, Telewizja, Telefon

Telenet to dostawca Internetu światłowodowego, telewizji 4K oraz telefonii komórkowej. Jesteśmy operatorem telekomunikacyjnym działającym od 2004 roku na terenie powiatu tureckiego oraz powiatu sieradzkiego. Dysponujemy własną, rozległą siecią światłowodową. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy rozwiązań zapewniamy najwyższą jakość świadczonych usług.

  telenet.pl

katalog >> Komputery i internet >> sieci komputerowe >> 21289

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Skład opału KULPA – węgiel, ekogroszek, pellet

Skład opału KULPA oferuje hurtową sprzedaż opału w postaci węgla, ekogroszku oraz pelletu, w raz z transportem, na trenie Nowego Sącza i powiatu nowosądeckiego.

  www.kulpa.com.pl

katalog >> Dom i Ogród >> nieruchomośco >> 18307

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    sfera-nieruchomosci.pl

Na terenie powiatu bydgoskiego od wielu lat funkcjonuje profesjonalna firma SferaNieruchomości. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami z rynku wtórnego i pierwotnego a oprócz tego doradztwem kredytowym. W naszej stałej ofercie znaleźć można mieszkania, domy, działki, inwestycje deweloperskie jak również obiekty komercyjne. Naszym klientom proponujemy atrakcyjne warunki współpracy, profesjonalną i sympatyczną obsługę a także szybkie i rzetelne działanie. Szczegóły oferty i działalności firmy a także dane kontaktowe i wygodną wyszukiwarkę ofert znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej.

  https://www.sfera-nieruchomosci.pl

katalog >> Nieruchomości >> biuro nieruchomości >> 16659

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Firma budowlana Myślenice

Jeżeli poszukujesz firmy budowlanej lub remontowej w Myślenicach skontaktuj się z firmą Mir-Bud. Zajmujemy się realizacją budowy domów na terenie powiatu myślenickiego jak i remontami wewnątrz budynków. Posiadamy odpowiedni sprzęt, dzięki czemu nie będziesz narażony na dodatkowe koszty podczas budowy (np. wynajęcie koparki). Jeżeli chcesz otrzymać darmową wycenę budowy lub remontu skontaktuj się z nami. Nasze realizacje na terenie Myślenic i okolic można obejrzeć na naszej stronie internetowej.

  www.frbmirbud.pl/

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 15568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Praca Katowice

Praca w Katowicach. Rynek pracy w Katowicach. Czyli gdzie i jak szukać pracy. Katowice są miastem na prawach powiatu, dziewiątym pod względem wielkości w Polsce, będącym stolicą województwa śląskiego. Jego powierzchnia wynosi 164,64 km², a liczba mieszkańców 298 111. Katowice są jednym z największych miast należących do Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego oraz największym pod względem liczby mieszkańców miastem należącym do konurbacji górnośląskiej. Katowicki Spodek Najbardziej rozpoznawalnym obiektem Katowic jest bez wątpienia Spodek – ikona miasta i jeden z najciekawszych obiektów architektonicznych w całym kraju. Katowicki Spodek już od maja 1971 r. pełni funkcję hali widowiskowo – sportowej i do dziś zachwyca swoim oryginalnym wyglądem przypominającym UFO. Położenie Katowice położone są głównie na dwóch terenach stanowiących południową część Wyżyny Śląskiej: w dużej mierze na Wyżynie Katowickiej oraz po części na Pagórach Jaworznickich. Miasto sąsiaduje od północy z Chorzowem, Siemianowicami Śląskimi, Czeladzią, od wschodu z Sosnowcem i Mysłowicami, od południa z Lędzinami i Tychami, a od zachodu z Mikołowem i Rudą Śląską.

  praca-katowice.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 14932

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    dolnośląskie praca

Praca w województwie dolnośląskiem. Rynek pracy w dolnośląskiem. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Wołów jest miastem powiatowym, leżącym w północnej części województwa dolnośląskiego, 50 km od centrum Wrocławia w kierunku północno-zachodnim. Miasto zajmuje powierzchnię 18,5 km2 i jest zamieszkałe przez 12,5 tysięcy osób. W krajobrazie miasta dominują pola uprawne, łąki i lasy. Stopa bezrobocia powiatu wołowskiego należy do najwyższych w województwie. Według danych statystycznych z początku 2013r. odsetek osób bezrobotnych w tym regionie wynosi aż 22,8% czyli o 8,5% więcej niż w województwie. Prawie 51% osób bezrobotnych to kobiety

  praca-dolnoslaskie.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 14876

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 28