Logo small

TAG: pozyskiwanie

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    KRYSTIAN SAMBORSKI Ewidencja przychodów Wrocław

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją biura rachunkowego, kierowanego przez Krystiana Samborskiego! Od ponad 10 lat świadczy fachowe usługi księgowe dla firm o różnych profilach działalności. Zapewnia on pełną obsługę księgową, prowadzenie ewidencji zysków, obsługę kadrowo-płacową czy sporządzanie raportów. Co więcej, w ramach usług konsultacyjnych, pomaga przedsiębiorstwom uzyskać dofinansowanie unijne czy wykonać analizę finansowo-księgową. Biuro ma wymagane ubezpieczenie OC. Zapraszamy także do odwiedzenia strony internetowej firmy, gdzie dostępny jest pełen zakres usług.

  ksiegowosc-samborski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> księgowość >> 11375

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Blue Oak Advisory

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w realizowaniu usług z zakresu doradztwa finansowego. Naszym klientom zapewniamy. Oferujemy usługi między innymi w zakresie kompleksowej obsługi finansowej orz prawnej przedsiębiorstw wchodzących na rynek papierowych wartościowych. Zajmujemy się analizami sytuacji spółek w celu dopasowania najlepszych źródeł finansowania. Realizujemy również działalność inwestycyjną z zaangażowaniem kapitałowym operacyjnym oraz strategicznym.

  blueoak.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 10012

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Projekty inwestycyjne w Lublinie

Lubelskie Centrum Consultingu to specjalistyczna firma, która zajmuje się między innymi prowadzeniem profesjonalnych szkoleń biznesowych, które są ściśle dostosowywane do wszystkich wymagań zamawiającego. Dodatkowo, proponowane jest także obsługiwanie handlu mającego charakter międzynarodowy oraz przygotowywanie drobiazgowych projektów inwestycyjnych. Firma jest w stanie ponadto pomóc w skutecznym pozyskiwaniu środków płynących z funduszy Unii Europejskiej.

  lcc.lublin.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 8220

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.dlaposzkodowanych.pl

Kompleksową i fachową obsługę spraw związanych z roszczeniami odszkodowawczymi oferuje Ogólnopolskie Porozumienie Adwokatów i Radców Prawnych Dla Poszkodowanych, które posiada swoje kancelarie w Krakowie/Rzeszowie, Warszawie i we Wrocławiu. Obsługujemy sprawy dotyczące roszczeń osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, wskutek błędów medycznych lub, które doświadczyły szkód rzeczowych. Zajmujemy się także pozyskiwaniem zadośćuczynienia w związku ze śmiercią. Dla zachowania najwyższych standardów oraz etyki, sprawy prowadzimy wyłącznie w ramach kancelarii adwokackich i radcowskich. Zapraszamy do kontaktu.

  dlaposzkodowanych.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 16339

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Transport ciężarowy Austria

Celem naszej firmy jest pozyskiwanie klientów bezpośrednich dla transportu czyli producentów, firm które potrzebują partnera w zakresie transportu drogowego. Systematycznie rosnąca jakość realizowanych przez naszą firmę F.T.U.H MaxTrans usług spowodowała napływ klientów a obecna flota, której trzon stanowią zestawy drogowe to idealne rozwiązanie dla tych którzy poszukują pojemnych i ładownych samochodów do przewozu lekkich towarów. Transport Anglia, Słowacja to tylko niektóre kraje gdzie systematycznie towary przewożą nasze samochody, ale również inne kraje jak Węgry, Ukraina oraz Austria. Transport lądowy to domena firmy, a także na rynku regionalnym wynajem samochodów Mielec, ul. Woln ości 75, 39-300 Mielec i dostępna 24/7 pod 792 051 510 możliwość zdania, pobrania samochodu w systemie rent a car. Nasza wypożyczalnia to zintegrowana ze stacją paliw firma, w której zostaną Państwo kompleksowo obsłużeni.

  www.maxtrans.com.pl

katalog >> Usługi >> transport >> 12921

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Systemy alarmowe

Realizując swoje cele dążymy do zdobywania pozycji wiodącego dostawcy technologii w szerokim zakresie systemów bezpieczeństwa. Dążymy do tego, byśmy byli postrzegani jako stabilny i godny zaufania partner, który dysponuje poważnym zapleczem w zakresie wiedzy, zasobów i możliwości biznesowych. Gwarantujemy stabilność oraz wsparcie na każdym etapie współpracy. Współpracujemy z dostawcami, którzy wspierają nas swoją wiedzę, potencjałem organizacyjnym. Konsekwentnie inwestujemy w pozyskiwanie wiedzy i osobisty rozwój naszych pracowników.

  4protection.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> zabezpieczenia >> 11789

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    dariuszjurek.pl - Pozycjonowanie strony

Link Building Strategy to strategia zdobywania linków zewnętrznych, którą również można znaleźć w ofercie firmy. Firma oferuje Content Marketing czyli pozyskiwanie klienta przez publikacje wartościowych treści w internecie. W ofercie znajdują się audyty SEO, czyli audyty stron internetowych pod kątem dostosowania ich budowy pod aktualne wymogi wyszukiwarek internetowych. Warto skorzystać z oferty naszej firmy, jeśli zależy Ci na profesjonalnym pozycjonowaniu stron internetowych. Dowiedz się więcej!

  dariuszjurek.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing internetowy >> 11675

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    CONCEPT termomodernizacja szczecin

W Szczecinie znajduje się przedsiębiorstwo Concept, które od 2009 roku zajmuje się usługami z branży nieruchomości. Proponujemy: certyfikaty charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne i remontowe, kosztorysy, badania termowizyjne, planowanie inwestycyjne oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. Proponujemy także usługi sporządzania analiz ekonomiczno - finansowych. Pragniemy sprostać oczekiwaniom każdego klienta, dlatego zatrudniamy jedynie doświadczonych specjalistów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz umiejętności. Naszą gwarancją jest wysoka postać dostarczanych przez nas usług. Więcej wiadomości znajduje się na naszej stronie internetowej.

  concept.szczecin.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 10044

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 13