Logo small

TAG: pozyskiwaniu

Wyniki dla tagów Seo


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 15
1.    Innovatree

Działalność firmy InnovaTree koncentruje się na usługach doradczych, których podstawę stanowi pomoc w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Na klientów czekają ogromne możliwości w realizacji prac pod kątem otrzymania dofinansowania na poszczególne inwestycje, a także ich rozliczania czy osiągania specjalnych statusów działalności i ulg finansowych. Środki unijne dla firm mogą być udzielane na różne potrzeby, takie jak badania i rozwój. Doświadczeni eksperci dokładnie analizują możliwości finansowania i koncepcję projektu, a także dobierają partnerów i opracowują wniosek o dotacje unijne dla firm.

  innovatree.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 23074

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    biura rachunkowe katowice-plus.katowice.pl

Biuro rachunkowe Plus w Katowicach zapewnia obsługę firm małych, średnich i dużych w zakresie księgowości i obsługi kadrowo-płacowej. Zajmujemy się m.in. prowadzeniem ksiąg handlowych, księgi przychodów i rozchodów, rozliczaniem podatku VAT. Gwarantujemy wsparcie podczas zakładania działalności gospodarczej. Oferujemy też usługę wirtualnego biura. Zapewniamy pomoc w pozyskiwaniu kredytów bankowych. Zapraszamy do omówienia wszelkich szczegółów osobiście, telefonicznie albo mailowo. Dokładne informacje na temat firmy i jej oferty znajdują się na naszej stronie internetowej.

  https://plus.katowice.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 22367

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Obsługa księgowa TAX-NET

TAX-NET jest rzetelną firmą, zajmującą się księgowością, doradztwem podatkowym i finansowym, audytami podatkowymi, wsparciem w pozyskiwaniu finansowania, zapewniając firmom z różnych branż wszechstronną pomoc. TAX-NET działa solidnie i z zaangażowaniem, opierając się na wieloletnim doświadczeniu i zdobytej wiedzy. Oferuje nowoczesne podejście do księgowości, m.in. z użyciem oprogramowania do świadczenia usług online.

  www.tax-net.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 18825

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Agencja marketingu internetowego

Agencja marketingu internetowego BlueMint z siedzibą w Wejherowie oferuje szeroki zakres usług, mających na celu pomoc w pozyskiwaniu klientów w Internecie. Usługi, jakie świadczy klientom to właściwie nie tylko strategia digital marketing, kampanie google adwords, czy kampanie facebook ads. Agencja tworzy strony www i oferuje pozycjonowanie stron.

  blue-mint.pl

katalog >> Marketing i Reklama >> marketing internetowy >> 15631

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Praca Gdańsk

Praca w Gdańsku. Rynek pracy w Gdańsku. Czyli gdzie i jak szukać pracy..Aktualnie zdobycie dobrego pracownika to nie lada wyzwanie. Warto pozostawić te łowy specjalistom z zakresu HR. Wyspecjalizowani headhunterzy mają swoje źródła w pozyskiwaniu odpowiednich kandydatów do pracy. Pamiętaj jednak, że dobry kandydat ma swoje wymagania. Zwrócenie jego uwagi będzie wymagało bardzo dobrej oferty z twojej strony. Rynek pracownika rządzi się swoimi prawami, a kandydaci do pracy są coraz bardziej świadomi swoich walorów. Profesjonalny headhunter wykorzystuje swoje kontakty zbudowane bardzo często w profesjonalnych sieciach zawodowych w internecie. Portale pracy Profesjonalne portale z ofertami pracy bardzo często dają możliwość kandydatom założenia własnego profilu, gdzie mogą dzielić się doświadczeniem zawodowym, jednocześnie pozostając otwartym na oferty rekruterów. To pozwala w łatwy sposób przeglądać pracodawcom kandydatów o poszukiwanych aktualnie kompetencjach.

  gdansk-praca.com.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 14935

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.      Rozliczenie podatku z Niemiec - Lohnsteuer

Biuro konsultingowe Lohnsteuer Bogdan Zacharuk specjalizuje się w pozyskiwaniu świadczeń, które przysługują za pracę w Niemczech. Firma zajmuje się kompleksową obsługą podatku od płac, pozyskując jego zwrot oraz oferuje możliwość uzyskania zasiłku rodzinnego z tytułu pracy za granicą. Biuro posiada ponad 15 lat doświadczenia i cechuje się dużą skutecznością.

  lohnsteuer.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 11949

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Księgowość Krakow, Abix Consultant-Stare Miasto

Biuro Rachunkowe Kraków Stare Miasto. Kompleksowa księgowość oraz obsługa kadrowo-płacowa dla firm. Biuro księgowe Abix Consultant w Krakowie z wieloletnim doświadczeniem w usługach rachunkowych i rzetelnym prowadzeniu księgowości specjalizujące się w podatkach, doradztwie finansowym pozyskiwaniu dotacji Unijnych, outsourcingu. Nasi doradcy podatkowi umożliwia optymalizację podatkową aby niższe podatki i koszty pozwoliły osiągnąć lepszy wynik finansowy. Głównie prowadzimy księgowość firm transportowych i budowlanych. Specjalizujemy się w corocznych bilansach oraz tanie rozliczeniach pit. VAT, PIT, CIT , ZUS

  www.biurorachunkowe-krakow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biura rachunkowe >> 9467

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Likwidacja spółek

W przypadku usług o zakresie consultingowym - chociażby mowa o poradach prawnych, sporządzaniu umów, obsłudze podmiotów gospodarczych, pozyskiwaniu źródeł finansowania i inwestorów branżowych, szukaniu podmiotów gospodarczych czy chociażby gromadzeniu niezbędnej dokumentacji spółki, firma AB Consulting może zapewnić 100% profesjonalizmu. Usługi dla firm wykonujemy w końcu od długiego okresu czasu.

  www.abconsulting.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 8918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 15