Logo small

TAG: praca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 396
1.    Emploreo: oferty pracy

Praca w Polsce i za granicą. Tysiące możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

  emploreo.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17994

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    pogon.pl

Monitoring wizyjny - video obchody, rejestracja i archiwizacja zdarzeń z obiektu, stały kontakt z Centrum Monitoringu Wizyjnego, a co więcej współpraca z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, PR, PE i PG to oferta usług ochroniarskich, jakie świadczy Spółka kapitałowa Pogoń Ochrona w Warszawie. Nasza firma dysponuje wieloletnie praktyka w ochronie osób i mienia. Mamy zaawansowane zaplecze technologiczne i szeroką wiedzą branżową. Dopasowujemy zakres usług indywidualnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

  pogon.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17293

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    vrtraining.eu

Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a poza tym analiza danych i rozwiązywanie problemów to tylko niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna. Jesteśmy ekspertami od wirtualnej rzeczywistości i organizujemy szkolenia oraz eventy z wykorzystaniem VR. Proponujemy też warsztaty zarządzania sobą w czasie i efektywną organizację pracy, coaching zespołowy i menedżerski oraz negocjacje - na 5 poziomach zaawansowania. Na życzenie Klienta szkolenia realizowane są w standardzie HRD BP. Zachęcamy do kontaktu.

  www.vrtraining.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


4.    Praca za granicą - intensive-group.pl

W ramach oferty naszej firmy Intensive Group jesteśmy w stanie zapewnić usługi takie jak payroll. Posiadamy doświadczenie na rynku, na którym działamy jako agencja pracy tymczasowej, co pozwala nam oferować naszym klientom zarówno profesjonalne, a także kompleksowe usługi między innymi w ramach usług pracy tymczasowej. Jednocześnie w ofercie naszej firmy możemy zapewnić takie oferty pracy jak praca tymczasowa poza granicami kraju.

  www.intensive-group.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 16808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    Winobranie Francja

Szukamy pracowników na winobranie do Francji na dogodnych warunkach. Zapewniamy transport do zaufanych partnerów, jakościowe noclegi, umowę, ubezpieczenie, stawki uzależnione od indywidualnych mocy przerobowych. Dzielimy się niezbędnymi informacjami o winobraniu. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, czy taka praca spełnia indywidualne oczekiwania.

  www.winobraniefrancja.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 16181

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Euroseller.pl

Jak zostać kierowcą Ubera? Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby pracować w Uberze, Zapraszamy do nas. Jesteśmy firma, która załatwia wszelkie formalności i oferuje atrakcyjne warunki rozliczenia. Dzięki nam praca w Uberze czeka nawet na tych, którzy nie mają własnego środka transportu. Chcecie wiedzieć więcej? Po wszystkie informacje Zapraszamy na stronę euroseller.pl.

  euroseller.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 15719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    IRKL - rekrutacja, szkolenia, doradztwo

Firma IRKL oferuje usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych poszukujących pracy. W ofercie naszych usług dla pracodawców jest między innymi: rekrutacja dla pracowników, Employer Branding, audyty personalne oraz doradztwo organizacyjne. Pracownik może liczyć na bezpłatną pomoc w rozwoju jego kariery. Praca w kraju lub zagranicą? Znajdziemy ją dla Ciebie. Każda ambitna osoba będąca na różnych szczeblach kariery może skorzystać ze specjalnego menadżera, który pomoże w znalezieniu odpowiedniej pracy. Nasza firma ma do zaproponowania również szkolenia z dziedzin takich jak: sprzedaż, rozwój osobisty, e-marketing, obsługa klienta czy rozwój osobisty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie.

  www.irkl.org/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


8.    Praca Tarnów

Praca w Tarnowie. Rynek pracy w Tarnowie. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Większość ludzi myśli, że zawód nauczyciela jest lekki, prosty i przyjemny. Przecież mają wakacje, ferie, pracują w „państwówce”, mają różne godziny pracy, więc łatwiej im coś załatwić w ciągu dnia. Czasami kończą o 11:00… Wyobrażenia Jak to dobrze być nauczycielem można wymieniać w nieskończoność. Często są to jednak tylko i wyłącznie wyobrażenia innych ludzi. Z rzeczywistością ma to jednak niewiele wspólnego. Przede wszystkim, aby zostać nauczycielem trzeba mieć powołanie jak ksiądz lub lekarz. Trud Przede wszystkim, aby zostać nauczycielem trzeba mieć odpowiednie predyspozycje i wykształcenie wyższe. Należy także spełnić szereg warunków takich jak np.: niekaralność, wysokie standardy moralne, wysokie standardy obyczajowe. Nauczyciel musi wykazywać się niezmierzonymi pokładami cierpliwości i wykonywać swoją pracę z pasją i poczuciem misji. Nade wszystko wymagane jest poczucie odpowiedzialności. To w końcu na barkach nauczyciela spoczywa trud przekazania i wychowania młodego pokolenia

  praca-tarnow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 15215

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Praca Płock

Praca w Płocku. Rynek pracy w Płocku. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Sytuacja na rynku pracy w Płocku Niskie bezrobocie Ostatnie statystyki wskazują, że poziom bezrobocia w Płocku jeszcze nigdy nie był tak niski. Programy aktywizacyjne Bezrobotni mogą wykorzystać szereg działań wspierających, płynących z Urzędu Pracy, aby zdobyć zatrudnienie. Dobre wynagrodzenia Według Głównego Urzędu Statystycznego średni poziom zarobków płockich pracowników wynosi 5 238,35 zł brutto. Zapotrzebowanie Zapotrzebowanie na różnorodne zawody jest zmienne. Trzeba bacznie przyglądać się rynkowi pracy i odpowiednio się do niego dostosowywać. Praca Najwięcej mieszkańców Płocka pracuje w przemyśle: energetycznym, paliwowym, naftowym i chemicznym. Promocja Przedsiębiorcy działający na terenie miasta mogą liczyć także na wsparcie w postaci działań promocyjnych ich pracy.

  praca-plock.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 15213

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Praca Białystok

Praca w Białymstoku. Rynek pracy w Białymstoku. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. W życiu większości kobiet przychodzi taki moment, kiedy priorytetem staje się rodzina i dziecko. Wtedy zdarza się, że spotkanie z rzeczywistością rynku pracy bywa brutalne. Niektóre kobiety pracujące na umowę o pracę mają zapewnione zatrudnienie do dnia porodu. Potem pozbawione są większości świadczeń, które z kolei przysługują mamom zatrudnianym na czas nieokreślony. Bywa i tak, że po powrocie z urlopu macierzyńskiego zostaje im wręczone wypowiedzenie. Są też mamy, które nie pracowały wcale, pracowały na podstawie „umowy śmieciowej” lub prowadziłydziałalność gospodarczą, która siłą rzeczy zeszła na drugi plan i przestała przynosić dochody, a ZUS trzeba z czegoś opłacić. Budowanie na nowo siatki klientów może okazać się na tym etapie problematyczne. Doradztwo Dlatego inicjatywy białostockie odpowiadają na najbardziej nurtujące pytania mam oraz doradzają, jak aktywnie powrócić do pracy i nie dać się porwać nieprzychylnym trendom rynku pracy

  bialystok-praca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15212

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 396