Logo small

TAG: praca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 417
1.    Praca przy roznoszeniu ulotek

Podejmij pracę, która nie wymaga od Ciebie żadnych umiejętności. Liczą się tylko chęci. Nie jest istotny wiek. Wszystkiego Cię nauczymy! Roznoszenie ulotek to praca, którą możesz traktować jako dodatkowe lub główne źródło dochodu. Dołącz do naszego zespołu i spełniaj założone cele. Podejmij pracę za pomocą naszej strony.

  www.roznoszenie-ulotek.com/

katalog >> Usługi >> inne >> 19071

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Reesworks.eu

Praca - Firma budowlana - remontowa działająca na terenie Holandii, Belgii i Niemczech przy budowach nowych osiedli i remontów kamienic.

  reesworks.eu

katalog >> Budownictwo >> budownictwo >> 18521

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


3.    Emploreo: oferty pracy

Praca w Polsce i za granicą. Tysiące możliwości zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

  emploreo.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 17994

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    pogon.pl

Monitoring wizyjny - video obchody, rejestracja i archiwizacja zdarzeń z obiektu, stały kontakt z Centrum Monitoringu Wizyjnego, a co więcej współpraca z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną, PR, PE i PG to oferta usług ochroniarskich, jakie świadczy Spółka kapitałowa Pogoń Ochrona w Warszawie. Nasza firma dysponuje wieloletnie praktyka w ochronie osób i mienia. Mamy zaawansowane zaplecze technologiczne i szeroką wiedzą branżową. Dopasowujemy zakres usług indywidualnie do Państwa potrzeb. Zapraszamy Państwa do korzystania z naszych usług.

  pogon.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 17293

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    vrtraining.eu

Komunikacja interpersonalna, współpraca w zespole i międzydziałowa, budowanie zespołu (Team Building), relacji i zaufania, a poza tym analiza danych i rozwiązywanie problemów to tylko niektóre ze szkoleń, jakie oferuje firma VR Training z Olsztyna. Jesteśmy ekspertami od wirtualnej rzeczywistości i organizujemy szkolenia oraz eventy z wykorzystaniem VR. Proponujemy też warsztaty zarządzania sobą w czasie i efektywną organizację pracy, coaching zespołowy i menedżerski oraz negocjacje - na 5 poziomach zaawansowania. Na życzenie Klienta szkolenia realizowane są w standardzie HRD BP. Zachęcamy do kontaktu.

  www.vrtraining.eu

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 16956

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Praca za granicą - intensive-group.pl

W ramach oferty naszej firmy Intensive Group jesteśmy w stanie zapewnić usługi takie jak payroll. Posiadamy doświadczenie na rynku, na którym działamy jako agencja pracy tymczasowej, co pozwala nam oferować naszym klientom zarówno profesjonalne, a także kompleksowe usługi między innymi w ramach usług pracy tymczasowej. Jednocześnie w ofercie naszej firmy możemy zapewnić takie oferty pracy jak praca tymczasowa poza granicami kraju.

  www.intensive-group.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 16808

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    Winobranie Francja

Szukamy pracowników na winobranie do Francji na dogodnych warunkach. Zapewniamy transport do zaufanych partnerów, jakościowe noclegi, umowę, ubezpieczenie, stawki uzależnione od indywidualnych mocy przerobowych. Dzielimy się niezbędnymi informacjami o winobraniu. Dzięki temu możecie Państwo zobaczyć, czy taka praca spełnia indywidualne oczekiwania.

  www.winobraniefrancja.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 16181

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Euroseller.pl

Jak zostać kierowcą Ubera? Wszystkich zainteresowanych, którzy chcieliby pracować w Uberze, Zapraszamy do nas. Jesteśmy firma, która załatwia wszelkie formalności i oferuje atrakcyjne warunki rozliczenia. Dzięki nam praca w Uberze czeka nawet na tych, którzy nie mają własnego środka transportu. Chcecie wiedzieć więcej? Po wszystkie informacje Zapraszamy na stronę euroseller.pl.

  euroseller.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 15719

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    IRKL - rekrutacja, szkolenia, doradztwo

Firma IRKL oferuje usługi zarówno dla firm, jak i osób prywatnych poszukujących pracy. W ofercie naszych usług dla pracodawców jest między innymi: rekrutacja dla pracowników, Employer Branding, audyty personalne oraz doradztwo organizacyjne. Pracownik może liczyć na bezpłatną pomoc w rozwoju jego kariery. Praca w kraju lub zagranicą? Znajdziemy ją dla Ciebie. Każda ambitna osoba będąca na różnych szczeblach kariery może skorzystać ze specjalnego menadżera, który pomoże w znalezieniu odpowiedniej pracy. Nasza firma ma do zaproponowania również szkolenia z dziedzin takich jak: sprzedaż, rozwój osobisty, e-marketing, obsługa klienta czy rozwój osobisty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na naszej stronie.

  www.irkl.org/

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15382

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Praca Tarnów

Praca w Tarnowie. Rynek pracy w Tarnowie. Czyli gdzie i jak szukać pracy.. Większość ludzi myśli, że zawód nauczyciela jest lekki, prosty i przyjemny. Przecież mają wakacje, ferie, pracują w „państwówce”, mają różne godziny pracy, więc łatwiej im coś załatwić w ciągu dnia. Czasami kończą o 11:00… Wyobrażenia Jak to dobrze być nauczycielem można wymieniać w nieskończoność. Często są to jednak tylko i wyłącznie wyobrażenia innych ludzi. Z rzeczywistością ma to jednak niewiele wspólnego. Przede wszystkim, aby zostać nauczycielem trzeba mieć powołanie jak ksiądz lub lekarz. Trud Przede wszystkim, aby zostać nauczycielem trzeba mieć odpowiednie predyspozycje i wykształcenie wyższe. Należy także spełnić szereg warunków takich jak np.: niekaralność, wysokie standardy moralne, wysokie standardy obyczajowe. Nauczyciel musi wykazywać się niezmierzonymi pokładami cierpliwości i wykonywać swoją pracę z pasją i poczuciem misji. Nade wszystko wymagane jest poczucie odpowiedzialności. To w końcu na barkach nauczyciela spoczywa trud przekazania i wychowania młodego pokolenia

  praca-tarnow.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> biznes i ekonomia >> 15215

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 417