Logo small

TAG: praca

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 483
1.    Praca u dealera marki BMW

Praca w salonie BMW jest znakomitym wyborem dla wszystkich pasjonatów motoryzacji. Wiąże się ona z różnorodnymi i ciekawymi zadaniami zawodowymi, które wymagają zaangażowania, pozytywnego nastawienia, komunikatywności, samodzielności, kreatywnego myślenia, zapału do pracy i wysokiej kultury osobistej.    Jeśli interesują cię stanowiska związane z zarządzaniem, sprzedażą, serwisem i potrafisz skutecznie zainteresować klienta marką, to kariera BMW stoi przed tobą otworem. Nasza baza ofert pracy jest bardzo różnorodna i bogata i obejmuje stanowiska na terenie całego kraju, dzięki czemu możesz wybrać miasto i etat, który cię najbardziej interesuje.    Zalety pracy w prestiżowej marce BMW są bardzo liczne. Oferujemy bardzo dobre zarobki, system premiowy, uczestnictwo w szkoleniach, podnoszących kwalifikacje, ubezpieczenie, przyjazną atmosferę i pracę w komfortowych warunkach.  Jeśli kochasz motoryzację i z nią właśnie chcesz związać swoją zawodową przyszłość, kariera u dealerów BMW jest idealnym wyborem.

  www.praca-dealerbmw.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 22618

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


2.    Praca z lękiem - zyjswiadomie.eu

Wiemy, że jedyną drogą do wyeliminowania wewnętrznych przeszkód w codziennym funkcjonowaniu jest praca z lękiem. Tylko poznając odpowiednio sposób funkcjonowania ludzkiego mózgu, można skutecznie przeciwdziałać przyczynom i objawom. Pomagają w tym publikowane na naszym blogu badania nad stresem będące naukowym potwierdzeniem przekazywanej czytelnikom wiedzy.

  zyjswiadomie.eu

katalog >> Rozrywka i hobby >> blogi >> 22574

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Oferty pracy - Praca | HitPraca.pl

Hit praca to serwis internetowy oferujący oferty pracy w Polsce oraz poza granicami kraju. W serwisie znajdziemy zarówno oferty pracodawców indywidualnych jak i oferty pracy licznych firm partnerskich. Dodatkowo poza podstronami takimi jak "praca Warszawa" czy "praca Kraków" znajdziemy też blog poświęcony tematyce prawa pracy oraz tematom pokrewnym.

  www.hitpraca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 22555

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Firma VP Flex | praca w Holandii z zakwaterowaniem

Firma VP Flex zajmuje się rekrutacją pracowników do zagranicznych firm. Przedsiębiorstwo ma podpisany kontrakt z holenderskim klientem z 20-letni stażem na rynku pracy. Pewna praca w Holandii bez znajomości języka jest zapewniona wraz z zakwaterowaniem i ubezpieczeniem. Zróżnicowane oferty pracy powodują, że każdy zainteresowany znajdzie stanowisko dla siebie. Praca w Holandii z zakwaterowaniem z firmą VP Flex to bezpieczny sposób na wyjazd za granicę i wyższe zarobki. Oferta pracy jako budowlaniec jest skierowana do mężczyzn posiadających doświadczenie na budowie. Na stanowisku operatora wózka widłowego wymagane są kwalifikacje do obsługi wózków widłowych i minimum półroczne doświadczenie. Praca w szklarni z kwiatami bez znajomości języka obcego jest opcją dla osób bez doświadczenia. Oferty pracy za granicą obejmują również: orderpicker, pakowanie warzyw i kwiatów, pielęgnację warzyw w szklarni. Obok ofert pracy za granicą firma poleca również usługi transportowe z Polski i Niemiec do Holandii. Obszar obsługi obejmuje województwa w północnej Polsce. Poznaj szczegółową ofertę - praca w Holandii bez języka z zakwaterowaniem i stałym wsparciem polskich koordynatorów.

  www.vpflex.eu

katalog >> Świat >> uslugi >> 22243

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


5.    Praca w Niemczech dla opiekunek osób starszych

Veritas Opieka, to sprawdzona agencja opiekunek oferująca pracę w opiece w Niemczech. Firma posiada tysiące sprawdzonych ofert pracy dla opiekunek osób starszych. Veritas Opieka oferuje atrakcyjne wynagrodzenie do 1800 euro netto na miesiąc, dowóz na miejsce pracy, oraz opiekę dedykowanego konsultanta, który jest do dyspozycji opiekunki, w przypadku konieczności pomocy w załatwieniu różnych spraw. Zaufało nam już tysiące opiekunek.

  www.veritas-opieka.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 22128

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Praca dla lekarzy w Niemczech

Pomagamy przy wyborze specjalizacji lekarskiej w Niemczech, przedstawiamy dopasowane oferty pracy, koordynujemy proces ubiegania się o niemiecką Aprobację (niemiecki odpowiednik polskiego prawa wykonywanie zawodu lekarza) oraz pośredniczymy przy organizacji hospitacji dla lekarzy czekających na przydzielenie terminu końcowego egzaminu językowego tzw. Fachsprachenprüfung.

  treatmed.pl

katalog >> Zdrowie i uroda >> zdrowie i uroda >> 22125

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    HI URBAN - Usługi alpinistyczne

Firma Hi Urban z siedzibą w Trójmieście, gdzie również wykonuje swoje usługi, specjalizuje się we wszelkich pracach na wysokościach takich jak mycie biurowców i elewacji, montaż reklam, banerów reklamowych a nawet oklejanie witryn. Firma wykonuje też usługi poza Gdynią, Gdańskiem i Sopotem. Specjalistyczny sprzęt, wiedza i doświadczenie pozwala im wykonywać swoją pracę z idealną precyzją i sprawnością. Koniecznie zapoznaj się z ofertą Hi Urban.

  www.hiurban.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 21564

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Praca w Niemczech

Zachęcamy do skorzystania z renomowanego serwisu opiekunkowo.pl, który łączy w jednym miejscu opiekunki osób starszych. W tym serwisie znajduje się praca dla opiekunek w różnych miejscowościach. Dlatego też, jeśli poszukują Państwo pracy w tym zawodzie, lub szukacie Państwo pracowników. Jest to świetne miejsce do wymiany informacji.

  opiekunkowo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19960

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    FACHPRACA - portal ofert pracy dla fachowców

FACHPRACA.pl jest pierwszym portalem z ofertami pracy wyłącznie dla fachowców, czyli osób z wykształceniem zawodowym lub technicznym. Oferty pracy pochodzą od bezpośrednich pracodawców oraz z agencji zatrudnienia. Ogłoszenia z pracą oferują stanowsika pracy w Polsce oraz za granicą (Niemcy, Belgia, Wielka brytania, Norwegia, itd.). Poza ofertami pracy na FACHPRACY znajdziesz kalkulator wynagrodzeń, przeliczający pensję z brutto na netto i odwrotnie. Kalkulator płacy pozwala wyliczyć potrzebne wartości dla umowy o pracę, umowy o dzieło oraz umowy zlecenie. Podaje również koszty pracodawcy.

  fachpraca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19758

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    prestige24h.pl bremen praca

Firma Prestige24h to codziennie nowe oferty pracy dla Pań i Panów gotowych podjąć pracę przy opiece osób starszych i chorych w Niemczech. Zapewniamy legalną pracę,a Każdy pracownik objęty jest opieką koordynatora zlecenia. Nie zostawiamy naszych opiekunek i opiekunów z problemami - gwarantujemy biegłe wsparcie. Zlecenie dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę kwalifikacje kandydata oraz jego potrzeby. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do śledzenia ofert.

  https://prestige24h.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 483