Logo small

TAG: prace

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 311
1.    renowacja zabytków - wiecha.czest.pl

Firma budowlana Wiecha w Słowiku w województwie śląskim zaprasza do skorzystania ze swojej oferty. Świadczymy usługi budowlane, remontowo-budowlane, modernizacyjne i wykończeniowe. Zajmujemy się renowacją zabytków. Przeprowadzamy prace termomodernizacyjne oraz docieplenia granulatem celulozowym. Oferujemy wyburzenia i usługi sprzętowe. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu mailowego albo telefonicznego. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty mieści się na naszej stronie internetowej.

  wiecha.czest.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 22342

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    emetal.pl demontaż kotłów warszawa

Kruszenie betonu i żelbetonu specjalistycznym sprzętem oferuje firma EURO METAL Sp. z o. o. z Warszawy. Świadczymy usługi kruszenia gruzu, rozbiórki budynków, wyburzania budynków oraz szeroko pojętą rozbiórkę i prace porządkowe m.in. po klęskach żywiołowych. Prowadzimy także sprzedaż kruszywa betonowego. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem technicznym, a nasze ekipy to doświadczeni pracownicy, którzy gwarantują rzetelność i skuteczność. Usługi realizujemy na terenie całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

  emetal.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 21641

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    rojam.eu

Malowanie, mycie i czyszczenie na wysokości oraz specjalistryczne prace budowlane w nietypowych warunkach oferuje Centrum Technik Wysokościowych ROJAM w Gdańsku. Świadczymy też usługi jako pogotowie ratownicze. Od 2015 r. jesteśmy akredytowanym centrum szkoleniowym IRATA. Naszym doświadczeniem i wiedzą dzielimy się podczas międzynarodowych, certyfikowanych szkoleń. Gwarantujemy doradztwo także w wyborze sprzętu do prac na wysokości, asortymentu alpinistycznego i turystycznego. Jesteśmy dystrybutorem marek Rock Exotica, English Braids. Zapraszamy do współpracy!

  www.rojam.eu

katalog >> Budownictwo >> prace wysokościowe >> 21446

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Teton Aplinistyka Przemysłowa

Prace na wysokościach zawsze powinny być wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami, aby sprostać restrykcyjnym wymogom bezpieczeństwa. Usługi w tym zakresie przeprowadza przedsiębiorstwo Teton, które specjalizuje się w nowoczesnych technikach alpinistyki przemysłowej. Firma oferuje realizację różnych prac z użyciem dostępu linowego, w tym prace montażowe i konserwacyjne dla klientów z branży budowlanej i przemysłowej. Oferta obejmuje m.in. czyszczenie powierzchni, montaż przeciwpożarowy czy montaż przemysłowy.

  www.teton.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 21017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


5.    gastobud.pl

Firma GASTOBUD sp. z o.o. z Gdyni zajmuje się kompleksowym wykonawstwem obiektów budowlanych, ich stanem surowym, remontami, adaptacjami i modernizacjami. Realizujemy budowę domów jednorodzinnych i wielorodzinnych, stawiamy obiekty usługowe, sklepy, hale produkcyjne, budynki biurowe, czy lokale gastronomiczne. Wykonujemy także prace zewnętrzne przy zagospodarowaniu terenu. Z nami także wykończysz obiekt - zajmujemy się układaniem płytek podłogowych i ściennych, glazury, terakoty, paneli, listew oraz montażem stolarki. Zapraszamy do współpracy.

  www.gastobud.pl

katalog >> Budownictwo >> usługi budowlane >> 20525

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Alpinistyka przemysłowa i prace wysokościowe - Teton

Teton to profesjonalna firma, która kieruje swoje usługi do klientów realizujących projekty wymagające zastosowania nowoczesnych rozwiązań z zakresu alpinistyki przemysłowej. Zespół doświadczonych pracowników dysponuje niezbędnymi uprawnieniami i regularnie przechodzi szkolenia BHP, co gwarantuje bezpieczeństwo wykonania wszystkich prac z zakresu alpinistyki przemysłowej. Teton specjalizuje się w pracach budowlanych, montażowych i przemysłowych na wysokościach, które realizowane są za pośrednictwem atestowanego sprzętu alpinistycznego.

  www.teton.pl/

katalog >> Budownictwo >> inne >> 20424

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    www.wysokosciowe-prace.pl mycie elewacji Wrocław

Jeśli szukasz firmy zajmującej się pracami wysokościowymi, zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Elbrus prace wysokościowe i montaż reklam. Siedziba przedsiębiorstwa mieści się we Wrocławiu. Proponujemy wszechstronną obsługę firm oraz osób prywatnych w pracach wysokościowych. W swojej ofercie posiadamy montaż reklam wielkoformatowych, prace porządkowe takie jak mycie szyb na wysokości czy czyszczenie elewacji. Osoby zainteresowane szczegółowymi informacjami na temat działalności firmy zapraszamy na stronę internetową.

  wysokoscioweprace.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18703

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Montaż banerów kraków - balance.net.pl

Masz brudną elewację na domu? Nie wiesz jak się zabrać za jej czyszczenie? My wiemy! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znajdziecie w niej między innymi prace alpinistyczne Kraków czy też wynajem podnośnik koszowego Kraków. Pełna oferta oraz zakres wykonywanych prac znajduje się na naszej stronie internetowej.

  balance.net.pl

katalog >> Budownictwo >> prace wysokościowe >> 18405

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    Teton clean Sp. z o. o. Sp. k.

W obiektach branży spożywczej i przemysłowej niezwykle istotne znaczenie ma systematyczna dezynfekcja oraz regularne sprzątanie powierzchni. Usługi w tej dziedzinie świadczy firma Teton Clean, która zatrudnia wyłącznie odpowiednio wyszkolonych specjalistów. Działania w zakresie obsługi higieniczno-sanitarnej realizują fachowcy doświadczeni w pracy w przestrzeniach zamkniętych, operatorzy transportu bliskiego oraz alpiniści przemysłowi. Zespół pracowników wykorzystuje nowoczesne środki chemiczne i zaawansowane maszyny, co daje pewność efektywnej konserwacji i pielęgnacji powierzchni.

  tetonclean.pl/

katalog >> Usługi >> dezynsekcja deratyzacja >> 22236

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Ew-trans S.C. Rozbiórki i wyburzenia Warszawa

Profesjonalna firma rozbiórkowo-wyburzeniowa działąca w Warszawie i okolicach od 2007 r. Oferuje usługi w zakresie rozbiórek i wyburzeń obiektów budowlanych, prace ziemne, wykopy, sprzedaż i transport kruszyw, piasku, żwiru i czarnoziemu.

  www.ewtrans.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 16556

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 311