Logo small

TAG: pracownia

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 100
1.    BIAMS Architekt Łódź – Pracownia projektowa

BIAMS to łódzka pracownia projektowa architekta Marcina Sieradzkiego zajmująca się projektowaniem domów, budynków mieszkalnych, wnętrz i architektury. Działa na rynku nieprzerwanie od 2005 roku. nnFirma oferuje usługi z zakresu projektów budowlanych, architektonicznych, instalacyjnych, obsługi budowy, zapewnia dokumentację formalno-prawną i prowadzi adaptacje wnętrz. Zajmuje się również zadaniami nietypowymi oraz kompleksową obsługą inwestycji. nnPracownię prowadzi architekt Marcin M. Sieradzki – doświadczony architekt z Łodzi, absolwent Politechniki Łódzkiej, członek łódzkiej okręgowej izby inżynierów oraz elitarnego SARP. Jest też autorem licznych prac i publikacji, w tym pracy doktorskiej pod tytułem "Metamorfozy przestrzeni mieszkalnychnw obliczu postępu technologicznego". nnFirma BIAMS posiada doświadczenie w realizacjach i tworzneiu koncepcji budynków, domów i wnętrz - zarówno prywatnych, jak i komercyjnych.

  biams.pl

katalog >> Budownictwo >> inne >> 18373

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    www.bozart.pl

Pracownia Projektowa Bozart Sp. z o.o. w Warszawie świadczy standardowe usługi projektowe i pełny zakres obsługi projektowej i rzeczoznawczej. Proponujemy analizy przedprojektowe, ekspertyzy i opinie, projekty koncepcyjne i wizualizacje. Zapewniamy obsługę w urzędach, a prócz tego opracowania środowiskowe mające na celu uzyskanie decyzji środowiskowej, opracowania melioracyjne, ocenę stanu ochrony pożarowej obiektu bądź nieruchomości oraz projekty uzbrojenia podziemnego czy dróg. Realizujemy też koordynację międzybranżową. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

  www.bozart.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 18300

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    www.pracowniasquare.pl renowacja zabytków Chorzów

Jeśli poszukujecie doświadczonej pracowni architektonicznej, która wykonuje dokumentacje projektowe obiektów handlowo-usługowych, biurowych, użyteczności publicznej czy hal i magazynów, planuje także zmiany sposobu użytkowania lokali, warto zainteresować się ofertą Pracowni Architektonicznej Square w Chorzowie, która działa na terenie całego Śląska. W ramach oferty przeprowadzamy ponadto inwentaryzacje i ekspertyzy stanu istniejącego, dokumentacje budowlane, jak też remonty i modernizacje. Dzięki uprawnieniom oraz doświadczeniu możemy zagwarantować wysoką jakość realizacji oraz niezawodność.

  www.pracowniasquare.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 17339

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    www.architektgawron.pl

Tarnowska Pracownia projektowa Architekt Agnieszka Jaderny-Gawron swoją działalność prowadzi od 1996 r., oferując funkcjonalne wnętrza przewidziane dla budownictwa mieszkalnego, ich aranżację pierwotną bądź wtórną, co realizowane jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucji publicznych. Zakres usług obejmuje projekty budowlane i wykonawcze, projekty małej architektury oraz skwery, budynki szeregowe i bliźniacze. Wykonujemy także projekty adaptacji i przebudowy budynków, włącznie z projektami ogrodów i zagospodarowaniem terenów zielonych. Zapraszamy do wspołpracy!

  architektgawron.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 16855

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.pracownia-vinci.pl Biuro projektowe

Projektowanie obiektów budowlanych w zakresie budownictwa jednorodzinnego, obiektów handlowych i usługowych oferuje Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna VINCI Dariusz Lubera w Kamieniu. Dostarczamy nadzór autorski nad przebiegiem inwestycji wraz z biegłym doradztwem oraz - w zależności od potrzeb - badaniami termowizyjnymi. W naszej ofercie znajduję się również adaptacje projektów typowych i projekty zagospodarowania terenu, projekty zamienne, remonty i modernizacje, inwentaryzacje budowlane, jak też rozbudowy, przebudowy i zmiany sposobu użytkowania. Zapraszamy do współpracy!

  pracownia-vinci.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15763

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Usługi pogrzebowe Warszawa Exitus

Dom pogrzebowy Exitus od 25 lat świadczy usługi pogrzebowe. Firma posiada duże doświadczenie w przygotowywaniu godnych ceremonii. Pracownia florystyczna zadba o odpowiednią oprawę estetyczną. Firma Exitus posiada własne karawany, przewóz zwłok organizowany jest na terenie całej Polski. Klienci mają możliwość skorzystania z usług prosektoryjnych.

  exitus.com.pl/

katalog >> Usługi >> uslugi >> 14654

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    msmdesign.pl

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej pracowni architektonicznej oferującej usługi na najwyższym poziomie, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy APA SM. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, a posiadamy również oddział w Poznaniu. Specjalizujemy się w projektowaniu i aranżacji wnętrz w obiektach mieszkalnych, domach jednorodzinnych, apartamentach, rezydencjach lub szkołach, salonach spa, placówkach medycznych, hotelach lub biurach. Zatrudniamy jedynie wykwalifikowanych architektów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Ponadto zajmujemy się wykonywaniem i zdobieniem mebli. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  www.msmdesign.pl

katalog >> Dom i Ogród >> projektowanie wnętrz >> 18431

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Projekty wnętrz

Jeśli oczekują państwo projektu wnętrza które będzie dopracowany w każdym detalu Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Każdy projekt dopracowujemy do końca, zawsze przeprowadzamy rozmowę wstępną tak aby poznać państwa oczekiwania. Staramy się do każdego projektu podejść w sposób indywidualny. Gwarantujemy państwu uzyskanie satysfakcji z wykonanego projektu. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  joannaklusak.com/

katalog >> Budownictwo >> architektura wnętrz >> 18040

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


9.    www.artszok.pl

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy ArtSzok, która swoją siedzibę ma w Gdańsku. Zajmujemy się produkcją biżuterii srebrnej próby 0,925 zdobionej bursztynem a działalność w branży prowadzimy już od 1994 roku. Asortyment firmy stanowią pierścionki, wisiorki, kolie, bransoletki, kolczyki jak i biżuteria użytkowa taka jak łyżki, noże lub cukiernice. Są to wyjątkowe, starannie wykonane wyroby dostępne zarówno w nowoczesnej jak również klasycznej stylistyce. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdego klienta, konkurencyjne ceny i najwyższą jakość produktów. Szczegóły zamieszczone na stronie.

  www.artszok.pl

katalog >> Sklepy i hurtownie >> inne >> 17552

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    PROJEKT Ekspertyzy techniczne Grudziądz

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z propozycją pracowni architektoniczno-budowlanej Idea Projekt z Grudziądza! Jej specjalnością są kompleksowe projekty budowlane jak i wykonawcze dla wielu branż. Pracownia ma doświadczenie w projektowaniu obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i sportowych. Oferta biura zawiera także projekty domów mieszkalnych. Jego archotekci zajmą się także modernizacją bądź rewitalizacją istniejących budynków. Idea Projekt zapewnia do tego kompleksowy nadzór nad realizacją inwestycji. Z pełnym wachlarzem usług pracowni mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

  idea-projekt.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 11568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 100