Logo small

TAG: pracowników

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 478
1.    Benefity dla pracowników - fitprofit.pl

Benefity pracownicze to atrakcyjne programy motywacji - warto skorzystać z oferty FitProfit, zapewniającego karty sportowe dla pracowników, ich rodzin i osób towarzyszących. Atrakcyjne ceny, brak dopłat i szeroki zakres aktywności to idealna motywacja do pracy i utrzymania kondycji. Dzięki temu pracownicy będą wypoczęci i zadowoleni z oferty swojego pracodawcy. 

  www.fitprofit.pl/

katalog >> Komputery i internet >> biznes >> 22910

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


2.    GREEN TRANSPORT - Przewóz osób Poznań i okolice

GreenTransport- przewozy pasażerskie w kraju i za granicą na najwyższym poziomie. Przewóz-transport osób Poznań, wynajem busów, autobusów w Poznaniu i okolicach przewóz pracowników Poznań

  www.green-transport.pl

katalog >> Transport >> inne >> 22847

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Wynajem busów pomorskie - albatrostravel.pl

albatrostravel.pl to licencjonowana firma z województwa pomorskiego, doświadczona w przewozach pracowników. Transport pracowników do miejsca zatrudnienia realizowany jest busami oraz samochodami typu caravelle. Dobre wyposażenie pojazdów zapewnia komfort podczas przejazdów. Duży tabor oraz sympatyczni kierowcy to atuty firmy. Oprócz przewozów, oferowany jest także wynajem busów i autokarów.

  albatrostravel.pl/

katalog >> Usługi >> transport >> 21389

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    www.kazsecurity.pl

Przedstawiamy Państwu firmę KAZ Security zlokalizowaną w Poznaniu. Agencja ochroniarska świadczy usługi związane ze szczegółową weryfikacją pracowników. Weryfikujemy dokładnie przeszłość zawodową wybranego kandydata, gromadzimy informacje o jego życiu osobistym i potwierdzamy autentyczność zapisów w CV. Dzięki naszym działaniom zdobędą Państwo pełne przekonanie o zatrudnianiu osoby godnej zaufania, która nie będzie działała na szkodę firmy. Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, szczegóły dostępne są na stronie internetowej. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

  www.kazsecurity.pl

katalog >> Usługi >> detektywi >> 21136

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    vanner.pl

Jest nam bardzo miło móc zaprezentować Państwu ofertę firmy Vanner z Torunia. Jesteśmy profesjonalną agencją pracy z długoletnim doświadczeniem w branży. Specjalizujemy się w leasingu pracowników z Europy wschodniej. Działamy legalnie, zgodnie z obowiązującymi procedurami i mamy niezbędne certyfikaty, a naszym klientom proponujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową, ubezpieczeniową oraz załatwianie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem. Gwarantujemy rzetelność, terminowość i konkurencyjne ceny usług. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  www.vanner.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20898

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    fox-travel.pl

Fox Travel – oferujemy przewozy osób busami i autokarami. Nasza firma mieści się w Poznaniu. Dzięki bogatej flocie pojazdów możemy zaproponować Państwu wynajem pojazdu z kierowcą na wesele, wakacje, integrację pracowniczą, transfer na lotnisko, wycieczkę szkolną i na wiele innych okazji. Ponadto zajmujemy się przewozem stałym pracowników oraz przewozem sportowców bądź zespołów na rozmaite wydarzenia. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani życzliwi kierowcy. Oferujemy przejazdy na obszarze kraju i Europy. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  www.fox-travel.pl

katalog >> Transport >> inne >> 20747

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


7.    errichtungpolska.pl

Agencja pracy tymczasowej Errichtung Polska w Krakowie świadczy usługi w obrębie pracy tymczasowej, a także leasingu i outsourcingu pracowników z Europy Wschodniej. Zatrudnienie pracowników odbywa się na warunkach w pełni zgodnych z ogólnoświatowymi przepisami i standardami. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową pracowników poprzez cały czas trwania umowy. Dostarczamy pracownikom mieszkania oraz przystępne warunki socjalne. Nasza propozycję adresujemy do przedsiębiorstw z rozmaitych branż z całej Polski. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.errichtungpolska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


8.    Usługi programistyczne (oprogramowanie na zamówienie)

WEB developer, C# developer, programista JAVA, NET developer, to my - firma Do It Global. Szerokie spektrum tworzących firmę specjalistów, gotowych jest zakasać rękawy i rozpocząć realizację danego projektu zaraz po ustaleniu szczegółów. Tworzymy oprogramowanie dedykowane, projekty aplikacji, oferujemy również outsourcing pracowników IT i konsultacje. Więcej dowiesz się na stronie doitglobal.eu.

  doitglobal.eu/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 19827

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Uprawnienia G2 - uprawnienia-g1.pl

Firma Uprawnienia-G1.pl to szeroka oferta kursów na uprawnienia elektryczne dla pracowników, którzy pracują w obrębie urządzeń i instalacji elektromagnetycznych. W ofercie firmy są uprawnienia G1, ale również uprawnienia G2 i G3. To specjalistyczne i w pełni profesjonalne kursy dające certyfikowane i niezbędne uprawnienia.

  uprawnienia-g1.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 18918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    Firma Rekrutacyjna NobleYou

Prowadzimy agencję doradztwa personalnego. Mamy ponad dwunastoletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników. Obsługujemy pracodawców krajowych i zagranicznych. Realizujemy najbardziej skomplikowane projekty rekrutacyjne z uwzględnieniem specyficznych potrzeb. Wyszukujemy potencjalnych kandydatów i sprawdzamy ich pod kątem zgodności z polityką marki.

  nobleyou.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradztwo personalne >> 18701

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 478