Logo small

TAG: pracowników

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 487
1.    errichtungpolska.pl

Agencja pracy tymczasowej Errichtung Polska w Krakowie świadczy usługi w obrębie pracy tymczasowej, a także leasingu i outsourcingu pracowników z Europy Wschodniej. Zatrudnienie pracowników odbywa się na warunkach w pełni zgodnych z ogólnoświatowymi przepisami i standardami. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową pracowników poprzez cały czas trwania umowy. Dostarczamy pracownikom mieszkania oraz przystępne warunki socjalne. Nasza propozycję adresujemy do przedsiębiorstw z rozmaitych branż z całej Polski. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.errichtungpolska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


2.    Usługi programistyczne (oprogramowanie na zamówienie)

WEB developer, C# developer, programista JAVA, NET developer, to my - firma Do It Global. Szerokie spektrum tworzących firmę specjalistów, gotowych jest zakasać rękawy i rozpocząć realizację danego projektu zaraz po ustaleniu szczegółów. Tworzymy oprogramowanie dedykowane, projekty aplikacji, oferujemy również outsourcing pracowników IT i konsultacje. Więcej dowiesz się na stronie doitglobal.eu.

  doitglobal.eu/

katalog >> Komputery i internet >> usługi informatyczne >> 19827

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Uprawnienia G2 - uprawnienia-g1.pl

Firma Uprawnienia-G1.pl to szeroka oferta kursów na uprawnienia elektryczne dla pracowników, którzy pracują w obrębie urządzeń i instalacji elektromagnetycznych. W ofercie firmy są uprawnienia G1, ale również uprawnienia G2 i G3. To specjalistyczne i w pełni profesjonalne kursy dające certyfikowane i niezbędne uprawnienia.

  uprawnienia-g1.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 18918

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Firma Rekrutacyjna NobleYou

Prowadzimy agencję doradztwa personalnego. Mamy ponad dwunastoletnie doświadczenie w rekrutacji pracowników. Obsługujemy pracodawców krajowych i zagranicznych. Realizujemy najbardziej skomplikowane projekty rekrutacyjne z uwzględnieniem specyficznych potrzeb. Wyszukujemy potencjalnych kandydatów i sprawdzamy ich pod kątem zgodności z polityką marki.

  nobleyou.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> doradztwo personalne >> 18701

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    szkolenia-bhp-krakow.pl

Firma BHP-Proper z Krakowa to kompleksowe wsparcie firm w zakresie szkoleń BHP dla pracowników, kadry kierowniczej oraz pracodawców. Oferujemy kompleksową i stabilną obsługę, która poza szkoleniami w firmie obejmuje też ocenę ryzyka zawodowego, badanie przyczyn wypadków przy pracy, a także pomiary środowiska pracy. Dostarczamy też fachowe doradztwo oraz nadzór nad wdrażaniem procedur BHP. Dbamy o wysokie standardy i atrakcyjność oferowanej wiedzy. Zapraszamy do kontaktu.

  https://szkolenia-bhp-krakow.pl

katalog >> Usługi >> bhp >> 18586

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    www.skolimtex.pl koszule dla pracowników

Przedsiębiorstwo SKOLIMTEX zaprasza do korzystania ze swoich usług. Oferujemy wysokiej klasy odzież pracowniczą. Przygotowujemy koszule, bluzki, koszulki, a nawet mundury dla służb oraz formacji ochrony. Przeprowadzamy projekty w oparciu o branżowe wytyczne albo poszczególne zalecenia klientów. Nasi eksperci chętnie wesprą w wypracowaniu indywidualnego stroju służbowego. Proponowane przez nas produkty sporządzane są z wysokiej klasy tkanin o rozlicznych kolorach, wzorach oraz gramaturze. Osoby zainteresowane osiągnięciem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.

  www.skolimtex.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 18568

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    legalwawa.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy LegalWawa z Warszawy. Zajmujemy się szeroko rozumianym pośrednictwem pracy a działalność w branży prowadzimy już od 2015 roku. Specjalizujemy się w wyszukiwaniu i weryfikowaniu pracowników, legalizacji pobytu cudzoziemców a także pomocą w znajdywaniu mieszkań dla studentów chcących uczyć się na warszawskiej uczelni, niezbędnymi formalnościami, księgowością oraz tłumaczeniami. Proponujemy najwyższą jakość usług, rzetelność i atrakcyjne ceny usług. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej wiadomości o ofercie i dane kontaktowe firmy.

  www.legalwawa.pl

katalog >> Usługi >> notariusz >> 17996

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    SGP - Trainings & Consultings

Nasza organizacja oferuje szkolenia pracownicze, które organizujemy w formach otwartej - wyjazdowej, oraz zamkniętej - w wybranej siedzibie firmy dowolnego Klienta. Nasza oferta zawiera między innymi wdrożenia ISO i Audyty personalne, które nastawione są na diagnozowanie zatrudnionych pracowników i nieustanne wspieranie ich w kwestii wskazania odpowiedniej ścieżki rozwoju zawodowego.

  szkolenia-sgp.pl/

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> kursy i szkolenia >> 17824

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    vibed.pl

Firma "VIBed" zajmuje się organizowaniem noclegów dla pracowników firm, studentów, turystów itp. Staramy się tworzyć miejsca noclegowe, które zgodnie z naszymi standardami, zagwarantują domowe warunki sprzyjające wypoczynkowi po trudach pracy dnia codziennego. Oferujemy mieszkania zlokalizowane w ścisłym centrum Łodzi, z pojedynczymi łóżkami i kompletem pościeli, z kuchnią wraz ze sprzętem AGD oraz łazienką z wanną lub prysznicem. Nad porządkiem oraz sprawnym działaniem instalacji czuwa rezydent będący do Państwa dyspozycji. Zapraszamy na naszą stronę do zaznajomienia ze szczegółami naszej oferty.

  vibed.pl/

katalog >> Turystyka >> noclegi >> 17442

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


10.    zewschodu.pl

Potrzebujesz niezawodnego pracownika? Zwróć się do specjalistów od rekrutacji z Agencji pracy i doradztwa personalnego - Pracownicy ze Wschodu w Warszawie. Znajdziemy dla Ciebie najlepszych specjalistów oraz pracowników fizycznych zza wschodniej granicy i przeprowadzimy cały proces rekrutacji. Zajmujemy się rekrutacją jednorazową i stałą a leasingiem pracowników, głównie z Ukrainy, Białorusi, Rosji i Mołdawii. Nasza firma oferuje obszerny zakres usług. Jeśli chcieliby Państwo pozyskać więcej informacji na temat naszej oferty, zapraszamy na stronę i zachęcamy do kontaktu.

  https://www.zewschodu.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 17257

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 487