Logo small

TAG: pracy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1962
1.    Apteczki - pk-mot.pl

Apteczki PK-MOT jest firmą, która nie tylko produkuje, ale również dystrybuuje apteczki pierwszej pomocy. W jednym miejscu klienci znajdą apteczki doskonale wyposażone, a przy tym tanie. Oferta firmy zawiera w sobie między innymi apteczki autobusowe i samochodowe, ale również apteczki do domu czy do zakładów pracy.

  pk-mot.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 20206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    errichtungpolska.pl

Agencja pracy tymczasowej Errichtung Polska w Krakowie świadczy usługi w obrębie pracy tymczasowej, a także leasingu i outsourcingu pracowników z Europy Wschodniej. Zatrudnienie pracowników odbywa się na warunkach w pełni zgodnych z ogólnoświatowymi przepisami i standardami. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową pracowników poprzez cały czas trwania umowy. Dostarczamy pracownikom mieszkania oraz przystępne warunki socjalne. Nasza propozycję adresujemy do przedsiębiorstw z rozmaitych branż z całej Polski. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.errichtungpolska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


3.    Praca w Niemczech

Zachęcamy do skorzystania z renomowanego serwisu opiekunkowo.pl, który łączy w jednym miejscu opiekunki osób starszych. W tym serwisie znajduje się praca dla opiekunek w różnych miejscowościach. Dlatego też, jeśli poszukują Państwo pracy w tym zawodzie, lub szukacie Państwo pracowników. Jest to świetne miejsce do wymiany informacji.

  opiekunkowo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19960

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    FACHPRACA - portal ofert pracy dla fachowców

FACHPRACA.pl jest pierwszym portalem z ofertami pracy wyłącznie dla fachowców, czyli osób z wykształceniem zawodowym lub technicznym. Oferty pracy pochodzą od bezpośrednich pracodawców oraz z agencji zatrudnienia. Ogłoszenia z pracą oferują stanowsika pracy w Polsce oraz za granicą (Niemcy, Belgia, Wielka brytania, Norwegia, itd.). Poza ofertami pracy na FACHPRACY znajdziesz kalkulator wynagrodzeń, przeliczający pensję z brutto na netto i odwrotnie. Kalkulator płacy pozwala wyliczyć potrzebne wartości dla umowy o pracę, umowy o dzieło oraz umowy zlecenie. Podaje również koszty pracodawcy.

  fachpraca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19758

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


5.    prestige24h.pl bremen praca

Firma Prestige24h to codziennie nowe oferty pracy dla Pań i Panów gotowych podjąć pracę przy opiece osób starszych i chorych w Niemczech. Zapewniamy legalną pracę,a Każdy pracownik objęty jest opieką koordynatora zlecenia. Nie zostawiamy naszych opiekunek i opiekunów z problemami - gwarantujemy biegłe wsparcie. Zlecenie dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę kwalifikacje kandydata oraz jego potrzeby. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do śledzenia ofert.

  https://prestige24h.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


6.    Wybieram Holandie

W agencji pracy Hobij można znaleźć pracę w Holandii, która spełni wszelkie oczekiwania. Specjaliści zatrudnieni w międzynarodowej firmie rekrutacyjnej zapewnią pomoc przy załatwianiu wszelkich spraw niezbędnych do podjęcia pracy w jednym z renomowanych holenderskich przedsiębiorstw. Doświadczeni rekruterzy spośród setek ofert wybiorą te, najbardziej pasujące do aktualnych umiejętności i preferencji. Dzięki starannej analizie pobyt w Holandii będzie pełen wartościowych doświadczeń zawodowych.

  www.wybieramholandie.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 19407

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


7.    eko-therm.com

Agencja pośrednictwa pracy Eko-Therm swoją siedzibę ma w Gdańsku. Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży. Proponujemy pomoc w znalezieniu wykwalifikowanych pracowników dla firm z brakami kadrowymi a także wyszukiwaniu ofert pracy dla klientów z kraju i zza granicy. Działamy również jako agencja pracy tymczasowej dla kandydatów z Ukrainy i Białorusi. Oprócz tego organizujemy kursy i szkolenia dla kandydatów na poszczególne stanowiska. Zapewniamy kompleksowe i rzetelne usługi, atrakcyjne ceny i sympatyczną współpracę. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  www.eko-therm.com

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19154

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


8.    workprofi.pl

Rozwój polityki personalnej i optymalnej polityki kadrowej zapewnia Agencja pracy WORK PROFI w Wałbrzychu, która oferuje wsparcie w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia na terenie Polski. Kandydaci, którzy chcą pracować na stałe lub czasowo zapraszamy na rekrutację w celu udzielenia wsparcia w znalezieniu najbardziej odpowiedniej formy zatrudnienia zgodnie z kompetencjami i indywidualną potrzebą. Działamy w oparciu o najwyższe standardy, profesjonalne procedury i wysoką jakość relacji. Zapraszamy!

  www.workprofi.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 18932

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    www.fruittogo.pl

Wysokiej jakości zestawy owoców z najlepszych źródeł, w atrakcyjnych cenach i w dogodnych pakietach owocowych oferuje firma FruitToGo - Owoce do biura, która jako pierwsza na terenie Bydgoszczy uruchomiła usługę w ramach benefitu dla pracowników oferowanego przez pracodawcę. Jesteśmy entuzjastami zdrowych i tradycyjnych przekąsek, dlatego chcemy zapewnić Tobie i Twoim pracownikom dostawę świeżych, zdrowych zestawów owocowych, urozmaicając dietę i dostarczając dobrej energii oraz witamin w ciągu dnia. Zapraszamy do współpracy!

  www.fruittogo.pl

katalog >> Usługi >> usługi >> 18872

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.opalinski.eu

Obsługę prawną osób fizycznych, podmiotów gospodarczych, jednostek budżetowych oraz spółek handlowych w zakresie prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa administracyjnego, prawa karnego czy prawa rolnego oferuje we Wrocławiu KANCELARIA ADWOKACKA ADWOKAT ŁUKASZ OPALIŃSKI. Posiadamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych. Oferujemy też zastępstwo procesowe w postępowaniu przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Zachęcamy do skorzystania z usług.

  www.opalinski.eu

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 18844

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 1962