Logo small

TAG: pracy

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 2019
1.    Doradztwo imigracyjne - d-hm.pl

H&M to kompleksowe usługi imigracyjne, które od podstaw dbają o pobyt i pracę cudzoziemców na terenie Polski. W profesjonalny sposób pomagamy w legalizacji pracy, uzyskaniu zezwolenia na pracę, zatrudnianiu cudzoziemców oraz pozyskiwaniu stosownej dokumentacji. Decydując się na H&M, wybierasz rzetelne usługi oraz profesjonalną pomoc, mającą na celu Twoje dobro. Skorzystasz?

  d-hm.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20615

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    Kwiecien Academy - karty pracy, malowanki, rysowanki,

Kwiecien Academy zaprasza do przeglądania treści na stronie przeznaczonej dla dzieci ich rodziców i nauczycieli. Do pobrania kilka tysięcy gotowych kart pracy dla najmłodszych. Wycinanki, rysowanki, malowanki, labirynty, wykreślanki. Quizy dla dzieci. Wszystko posegregowane w kategoriach. Łatwy dostęp dla użytkowników. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych kart pracy

  kwiecien.academy

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> dzieci >> 20579

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    getjob.com.pl agencja pośrednictwa pracy za granicą kalisz

Jeśli aktualnie szukasz pracy za granicą na interesujących warunkach, zapraszamy do zapoznania się z propozycją agencji pracy GetJob z Kalisza. Jesteśmy pośrednikiem między pracodawcami w Holandii, Belgii, Danii i w Niemczech, a potencjalnymi pracownikami. Proponujemy wysokie standardy pracy oraz korzystne zarobki. Aktualnie szukamy osób na takie stanowiska jak m.in.: monter paneli słonecznych, traktorzysta, dekarz, ogrodnik, magazynier czy spawacz. Szczegółowy opis wszystkich etapów rekrutacji, wymagane dokumenty i inne wartościowe wiadomości znajdują się na naszej stronie internetowej.

  getjob.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 20495

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 5


4.    laboratorium-sbb.pl

SBB LABORATORIUM BADAŃ I EKSPERTYZ w Katowicach zajmuje się badaniami oraz oceną środowiska naturalnego i badaniami i oceną środowiska pracy. Tworzymy ekspertyzy, raporty, badania i analizy środowiska naturalnego, a także środowiska pracy w istniejących, modernizowanych lub planowanych przedsiębiorstwach. Mamy specjalistyczny sprzęt pomiarowo-analityczny oraz Akredytację Polskiego Centrum Akredytacji w Warszawie dla Laboratoriów Badawczych. Prowadzimy działalność na obszarze całego kraju. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie odnajdziecie Państwo więcej informacji na nasz temat.

  https://laboratorium-sbb.pl

katalog >> Usługi >> uslugi >> 20306

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Oferty pracy i ogłoszenia o pracę - Elbląg | JOBO

Oferty pracy i ogłoszenia o pracę z Elbląga. Znajdź ofertę dla siebie dzięki czemu skutecznie znajdziesz wymarzoną pracę.

  jobo.elblag.in

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 20246

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


6.    Apteczki - pk-mot.pl

Apteczki PK-MOT jest firmą, która nie tylko produkuje, ale również dystrybuuje apteczki pierwszej pomocy. W jednym miejscu klienci znajdą apteczki doskonale wyposażone, a przy tym tanie. Oferta firmy zawiera w sobie między innymi apteczki autobusowe i samochodowe, ale również apteczki do domu czy do zakładów pracy.

  pk-mot.pl

katalog >> Usługi >> motoryzacja >> 20206

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    errichtungpolska.pl

Agencja pracy tymczasowej Errichtung Polska w Krakowie świadczy usługi w obrębie pracy tymczasowej, a także leasingu i outsourcingu pracowników z Europy Wschodniej. Zatrudnienie pracowników odbywa się na warunkach w pełni zgodnych z ogólnoświatowymi przepisami i standardami. Zajmujemy się obsługą kadrowo-płacową pracowników poprzez cały czas trwania umowy. Dostarczamy pracownikom mieszkania oraz przystępne warunki socjalne. Nasza propozycję adresujemy do przedsiębiorstw z rozmaitych branż z całej Polski. Więcej informacji na temat zaprezentowanej oferty znajduje się na naszej stronie internetowej.

  https://www.errichtungpolska.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 20165

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 3


8.    Praca w Niemczech

Zachęcamy do skorzystania z renomowanego serwisu opiekunkowo.pl, który łączy w jednym miejscu opiekunki osób starszych. W tym serwisie znajduje się praca dla opiekunek w różnych miejscowościach. Dlatego też, jeśli poszukują Państwo pracy w tym zawodzie, lub szukacie Państwo pracowników. Jest to świetne miejsce do wymiany informacji.

  opiekunkowo.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19960

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    FACHPRACA - portal ofert pracy dla fachowców

FACHPRACA.pl jest pierwszym portalem z ofertami pracy wyłącznie dla fachowców, czyli osób z wykształceniem zawodowym lub technicznym. Oferty pracy pochodzą od bezpośrednich pracodawców oraz z agencji zatrudnienia. Ogłoszenia z pracą oferują stanowsika pracy w Polsce oraz za granicą (Niemcy, Belgia, Wielka brytania, Norwegia, itd.). Poza ofertami pracy na FACHPRACY znajdziesz kalkulator wynagrodzeń, przeliczający pensję z brutto na netto i odwrotnie. Kalkulator płacy pozwala wyliczyć potrzebne wartości dla umowy o pracę, umowy o dzieło oraz umowy zlecenie. Podaje również koszty pracodawcy.

  fachpraca.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> praca >> 19758

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


10.    prestige24h.pl bremen praca

Firma Prestige24h to codziennie nowe oferty pracy dla Pań i Panów gotowych podjąć pracę przy opiece osób starszych i chorych w Niemczech. Zapewniamy legalną pracę,a Każdy pracownik objęty jest opieką koordynatora zlecenia. Nie zostawiamy naszych opiekunek i opiekunów z problemami - gwarantujemy biegłe wsparcie. Zlecenie dobieramy indywidualnie, biorąc pod uwagę kwalifikacje kandydata oraz jego potrzeby. Zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do śledzenia ofert.

  https://prestige24h.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 19494

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 2019