Logo small

TAG: prawne

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 321
1.    zubrzyckaadwokat.pl

W Kancelarii Adwokackiej adwokat Olgi Zubrzycka-Staniczek z Chorzowa świadczymy usługi z zakresu przeróżnych dyscyplin prawa, w tym prawa cywilnego, karnego, rodzinnego czy administracyjnego. Udzielamy porad oraz opinii prawnych, reprezentujemy naszych klientów przed sądami, a także zapewniamy stałą obsługę dla firm. Jesteśmy również przygotowani do rozstrzygania konfliktów w drodze negocjacji i mediacji. Ponadto przygotowaliśmy ofertę dla osób potrzebujących błyskawicznej pomocy prawnej, jaką jest e-porada. Wszelkie wiadomości o działalności kancelarii opublikowaliśmy na stronie internetowej.

  www.zubrzyckaadwokat.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 16195

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    www.adwokatprzymuszala.pl adwokat Zielona Góra

Postępowanie cywilne, w tym sprawy z zakresu prawa rodzinnego, prawa spadkowego - zarówno w postępowaniu przedsądowym, jak i w postępowaniu sądowym na każdym etapie postępowania zapewnia Kancelaria Adwokacka Adwokata Radosława Przymuszały w Zielonej Górze. Oferujemy też postępowanie administracyjne. Zapewniamy stałą opiekę nad klientami Kancelarii w zakresie prowadzonych spraw dodatkowo pomoc prawną także poprzez udzielanie porad prawnych. Przygotowujemy opinie prawne na podstawie przedstawionych dokumentów, a ofertę kierujemy do podmiotów indywidualnych oraz firm. Zapraszamy.

  adwokatprzymuszala.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 16027

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    www.kancelariaschreiber.pl

Kancelarie Adwokackie Schreiber zapraszają do zapoznania się ze swoją ofertą. Kancelarie zajmują się sprawami osób fizycznych, osób prawnych a także instytucji czy organizacji. Swoim klientom oferują wszechstronne usługi w wielu sferach prawa. Do specjalności kancelarii przede wszystkim prawo karne, cywilne, gospodarcze, spadkowe, rodzinne i kanoniczne. Kancelarie biorą także udział w programach rozwoju społecznej odpowiedzialności prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani poznaniem dokładnej oferty świadczonych usług zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

  www.kancelariaschreiber.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 15891

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    Radca prawny | kancelaria-matan.com

Kancelaria radcy prawnego Matan w Katowicach służy poradą i reprezentacją w zakresie prawa administracyjnego, budowlanego, energetycznego, prawa ochrony środowiska oraz ochrony praw własności intelektualnej podatkowego. W celu umówienia spotkania w dogodnym dla Państwa terminie zachęcamy do wcześniejszego bezpośredniego kontaktu z naszą kancelarią prawniczą.

  www.kancelaria-matan.com/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 15609

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


6.    Adwokat Łódź, Adwokat Zgierz Kancelaria Adwokacka Piotr Sęk.

Kancelaria Adwokat Piotr Sęk reprezentuje klientów z terenu całego kraju, natomiast podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy i instytucje Państwowe z województwa łódzkiego. Adwokat Piotr Sęk świadczy usługi zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla przeróżnych podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego (obrońca, adwokat jako oskarżyciel posiłkowy), karno-skarbowego, cywilnego (rozwód, separacja), rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Adwokat Piotr Sęk specjalizuje się w : - prawo karne, wykroczeń, wykonawcze, postępowania z zakresu ust. o przeciwdziałaniu narkomanii - prawo cywilne w tym spadkowe i rodzinne, rozwody, alimenty - sprawy odszkodowawcze, roszczenia z tytułu wypadków komunikacyjnych, błąd w sztuce lekarskiej, ochrona dóbr osobistych -Reprezentowanie Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i sądami polubownymi Kancelaria Adwokat Piotr Sęk czynna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Istnieje możliwość spotkania o innych porach po uprzednim kontakcie telefonicznym. tel. 723 639 158 email: adwokat.sekpiotr@gmail.com KANCELARIA ADWOKAT ŁÓDŹ Łódź, ul. Narutowicza 44 lok. 20 (piętro III) ADRES DO KORESPONDENCJI ul. Piramowicza 15/20, 90-254 Łódź KANCELARIA ADWOKAT ZGIERZ Zgierz, ul. Powstańców Śląskich 21 lok. 21 (piętro I)

  www.adwokat-sekpiotr.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> prawo >> 15510

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    www.adwokatkrakowski.com.pl kancelaria adwokacka Piła

Prezentujemy Państwu Kancelarię Adwokacją Roberta Krakowskiego z Piły, w której kompetentnie i zgodnie z najświeższym prawem pomożemy Państwu we każdych wątpliwościach prawnych. Udzielamy poważnych porad i konsultacji z zakresu prawa, traktując każdą sprawę indywidualnie. Asystujemy pacjentom oraz ich rodzinom z zakresu prawa medycznego. Doradzamy w kwestii praw pacjenta, zakładom opieki zdrowotnej i reprezentujemy ich w negocjacjach dot. roszczeń o odszkodowania. Przygotujemy wszelkie pisma prawne z zakresu egzekucji, prawa celnego oraz przewozowego, do zobowiązań oraz prawa rzeczowego. Więcej informacji na naszej stronie internetowej.

  adwokatkrakowski.com.pl

katalog >> Usługi >> inne >> 15425

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Adw. Piotr Sęk - Adwokat Łódź | Adwokat Zgierz

Kancelaria reprezentuje klientów z terenu całego kraju. Podstawowy zasięg terytorialny usług kancelarii obejmuje Sądy z województwa łódzkiego. Usługi kancelarii świadczone są zarówno na rzecz osób indywidualnych jak i dla podmiotów gospodarczych. Kancelaria zapewnia szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie m.in. prawa karnego, karno-skarbowego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, gospodarczego, administracyjnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych obejmującą m.in. porady prawne, sporządzanie i opiniowanie projektów pism i umów, reprezentację przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, przed organami ścigania oraz przed organami administracji publicznej jak i bieżącą obsługę prawną podmiotów gospodarczych.

  www.adwokat-sekpiotr.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> inne >> 15232

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


10.    www.prawniksiedlce.com.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Aliny Sarackiej ma swoją siedzibę w Siedlcach. Zajmuje się świadczeniem usług prawnych. Kancelaria podejmuje się prowadzenia spraw z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa administracyjnego. Usługi Kancelarii są skierowane do pojedynczych osób, jak też firm oraz instytucji publicznych. Wśród oferowanych przez Kancelarię usług, znajduje się m.in. sporządzenia umów i opinii prawnych, sporządzanie odwołań oraz zażaleń, uczestnictwo w negocjacjach z kontrahentami. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty, warto zajrzeć na stronę internetową Kancelarii.

  prawniksiedlce.com.pl

katalog >> Usługi >> doradztwo >> 15221

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 321