Logo small

TAG: prawo

Wyniki dla tagów Seo


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 376
1.    Kurs na prawo jazdy Szczecin - jazdy-rawo.pl

Otwórz się na nowe możliwości szkoła Nauka i technika jazdy Rawo. Zapewniamy nowe szkolenie stacjonarne w każdym miesiącu. Udostępniamy wszelkie potrzebne materiały również do nauki online. Jeśli nie masz czasu na kurs na prawo jazdy Szczecin w formie stacjonarnej, są inne rozwiązania. Nauka jazdy Szczecin w formie prawo jazdy elearning daje wiele możliwości oraz pełną swobodę przy samodzielnym wdrożeniu się w część teoretyczną. Jakby się postarać, to nawet w mniej niż 30 dni osiągniesz z Nami Swój cel. KURSY e-learning prawo jazdy/online - Sami wybierzcie moment rozpoczęcia nauki oraz terminy podejścia do części praktycznej. Eliminujcie niedociągnięcia poprzez jazdy doszkalające, jazdy dodatkowe czy jazdy uzupełniające z naszą szkołą nauki i poprawy techniki jazdy. Kurs na prawo jazdy nie musi być stromym podejściem z mnóstwem przeszkód. Złagodzimy Wam to zadanie. Wejdź na naszą stronę jazdy-rawo.pl, aby szerzej poznać szczegóły oferty.

  jazdy-rawo.pl

katalog >> Edukacja Nauka Technika >> nauka jazdy >> 23622

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 6


2.    Adwokat prawo spadkowe Kraków - prawo-spadkowe-krakow.pl

Poszukujesz solidnej pomocy prawnej w zakresie prawa spadkowego? Sprawdź w takim razie Klisz i Wspólnicy! To kancelaria adwokacka z wieloletnim doświadczeniem, której największą siłą jest zespół profesjonalnych i wykwalifikowanych prawników oraz adwokatów. Kancelaria gwarantuje indywidualne podejście do każdego klienta oraz rzetelne przygotowanie do sprawy. Przekonaj się sam!

  prawo-spadkowe-krakow.pl/

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 23113

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


3.    Paweł Wielkanowski - Kancelaria prawna z Torunia

Paweł Wielkanowski - właściciel Kancelarii Radcy Prawnego i Mediatora Paweł Wielkanowski z Torunia specjalizuje się m.in.: w prawie rodzinnym i rozwodach oraz w prawie spadkowym i gospodarczym. Ma wieloletnie doświadczenie i pracował z różnymi klientami. Oznacza to, że prawdopodobnie spotkał się już z Państwa typem sprawy i może udzielić Państwu rzetelnej możliwej porady. Oferuje przejrzysty cennik, dzięki któremu klienci wiedzą dokładnie, za co płacą i nie muszą ponosić żadnych nieprzewidzianych kosztów. Na stronie internetowej KancelariI Radcy Prawnego i Mediatora Paweł Wielkanowski można zapoznać się z najczęstszymi pytaniami odnośnie prawa rodzinnego https://pawelwielkanowski.pl/prawo-rodzinne Paweł Wielkanowski współpracuje z wieloma kancelariami prawnymi zarówno radcowskimi, jak i adwokackimi oraz z szanowanymi adwokatami. Daje mu to możliwość świadczenia usług dla szerokiego grona klientów a oferowane zobowiązania są na wysokim poziomie, by dać swoim klientom jak największe szanse na sukces. Klienci mogą liczyć na kompetentną reprezentację i doradztwo. Jeśli potrzebują Państwo pomocy prawnej, warto skontaktować się z radcą prawnym. Paweł Wielkanowski udzieli Państwu dokładnych informacji i pomoże w poruszaniu się po systemie prawnym. Jest oddany swojej pracy i poświęci czas i wysiłek, aby uzyskać jak najlepsze wyniki.

  pawelwielkanowski.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 23087

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


4.    Prawo dla lekarzy - legalekspert.pl

LEGAL EKSPERT to firma z Wrocławia oferująca pomoc prawną dla placówek medycznych prywatnych i publicznych. Prawnicy wykonują zadania takie jak: tworzenie umów z lekarzami i pielęgniarkami, reprezentacja na etapie przedsądowym i sądowym, wdrożenie przepisów RODO. Do tego oferują bieżące porady prawne, doradztwo związane z prowadzeniem dokumentacji medycznej.

  legalekspert.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22989

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


5.    Kancelaria Prawna - BSJPtech - Prawo IT, Ecommerce, Startupy

BSJPtech jest działem w ramach kancelarii BSJP, dedykowanym do kompleksowej obsługi prawnej klientów z obszaru nowych technologii, w szczególności klientów z branży IT, e-commerce oraz innowacji.

  bsjptech.pl

katalog >> Usługi >> adwokaci >> 22777

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    Usługi prawne dla jednostek oświatowych - auxilia-oswiata.pl

Nie wiesz, czy prowadzona przez Ciebie jednostka oświatowa działa w pełni zgodnie z obowiązującymi normami prawnymi? Sprawdź to, korzystając z pomocy i ochrony prawnej ekspertów z AUXILIA PRAWO OŚWIATOWE. O prawie oświatowym wiemy wszystko i chętnie doradzamy klientom, pozwalając im uniknąć wielu nieprzyjemności wynikających z błędnego rozumienia przepisów prawa. Wciąż się doszkalamy, podnosząc swoje kompetencje, a także śledzimy wszelkie zmiany w przepisach prawa, by oferować klientom tylko aktualne informacje.

  auxilia-oswiata.pl/

katalog >> Biznes i ekonomia >> kancelaria adwokacka >> 22617

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    prawo lokalowe prawnik Poznań winklerkancelaria.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Błażeja Winklera z Poznania poleca szeroki zakres usług prawnych. Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami oraz ekspertami z wielu dziedzin, zapewniając profesjonalną obsługę i rzetelne prowadzenie spraw. Proponujemy doradztwo i sporządzanie opinii prawnych, opiniowanie wzorów umów oraz innych dokumentów, doradztwo w zakresie form prowadzenia działalności gospodarczej. Reprezentujemy też klientów w postępowaniu administracyjnym, cywilnym czy egzekucyjnym. Zapraszamy do kontaktu firmy, przedsiębiorstwa, instytucje oraz osoby prywatne. Pracujemy na obszarze całego kraju.

  https://winklerkancelaria.pl

katalog >> Usługi >> prawo >> 22604

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Zatrzymanie prawo jazdy - legalnajazda.pl

Potrzebujesz profesjonalnej pomocy prawnej w związku z zatrzymaniem prawa jazdy związanego z jazdą pod wpływem alkoholu lub narkotyków? Jeżeli chcesz dowiedzieć się, z jakich rozwiązań prawnych możesz skorzystać, aby odzyskać utracony dokument, to już teraz wejdź na stronę internetową legalnajazda.pl. Znajdziesz tam porady doświadczonych profesjonalistów.

  legalnajazda.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 22545

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


9.    Prawo jazdy B Kielce lider-osk.pl

Szukasz profesjonalnej szkoły nauki jazdy w Kielcach? Zależy Ci na znakomitych opiniach, miłej atmosferze i konkurencyjnych cenach? Bardzo dobrze trafiłeś! OSK Lider funkcjonuje w branży od wielu lat. Oferuje kursy na kategorię B, C oraz C+E. Zatrudnia wykwalifikowanych pracowników i dysponuje flotą nowoczesnych pojazdów. W ofercie ośrodka znaleźć można także kursy ADR na przewóz materiałów niebezpiecznych oraz badania lekarskie i psychologiczne dla kierowców zawodowych. Firma gwarantuje miłą i bezstresową atmosferę oraz najwyższą jakość proponowanych kursów. Po więcej informacji wystarczy wejść na stronę internetową.

  https://lider-osk.pl

katalog >> Motoryzacja >> motoryzacja >> 22489

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem |


10.    Prawnik alimenty Nowy Targ - kancelaria-gliscinski.pl

Kancelaria Radcy Prawnego Wojciecha Gliścińskiego świadczy usługi prawne wobec osób fizycznych i przedsiębiorców. W zakres świadczonych usług wchodzi m.in.: prawo i postępowanie administracyjne, prawo gospodarcze, pomoc przy sporządzaniu umów, sprawy rodzinne, a także prawo zamówień publicznych. Więcej informacji znajduje się na stronie kancelaria-gliscinski.pl.

  www.kancelaria-gliscinski.pl

katalog >> Biznes i ekonomia >> porady prawne >> 22317

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 4


1 2 3 Next >     Wyniki od 1 do 10 z 376