Logo small

TAG: prefabrykowane

Wyniki dla tagów Seo


1     Wyniki od 1 do 8 z 8
1.    www.budostol.pl

Posiadająca siedzibę w Pęcicach w województwie mazowieckim firma BUDOSTOL serdecznie zaprasza Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Specjalizujemy się w budowie domów drewnianych oraz sprzedaży wyrobów wykonanych z drewna (drewno konstrukcyjne, szalówki, podłogi i wiele innych). Oferujemy kompleksową realizację, od wykonania projektu aż po wykończenie „pod klucz” lub do wybranego przez Klienta etapu. Oferujemy jedynie najwyższej jakości usługi oraz materiały. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą witrynę internetową.

  www.budostol.pl

katalog >> Budownictwo >> domy z drewna >> 13598

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


2.    kge.pl

Z wielką przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy KGE, która swoją siedzibę posiada w Warszawie. Od 1989 działamy w branży budownictwa inżynieryjnego i projektowania oferując naszym odbiorcom najwyższej jakości rozwiązania. Proponujemy nowatorskie rozwiązania zmniejszające koszty eksploatacji budynków. Zapewniamy wykonanie nowoczesnej wizualizacji przy użyciu najlepszego oprogramowania a oprócz tego obsługę procesu planowania i projektowania w biurach projektowych i firmach budowlanych. Osoby zainteresowane współpracą albo chcące się dowiedzieć więcej o ofercie, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  www.kge.pl

katalog >> Budownictwo >> architekci >> 13311

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


3.    Domy drewniane

Rega - Węgorzyce, Szczecin, woj. zachodniopomorskie - producent oferuje tanie domy z drewna, szkieletowe i domy ryglowe prefabrykowane w zakładzie w Węgorzycach. Domy drewniane montowane są na budowach na terenie kraju. Produkcja i budowa domów z drewna - tanie domy z drewna, domy kanadyjskie, pruski mur i wiązary dachowe. Budownictwo szkieletowe - projekty i budowa domów drewnianych.

  www.rega.pl

katalog >> Budownictwo >> dom pasywny >> 1612

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 2


4.    Domy energooszczędne, gotowe

Produkcja domów z drewna - Damir Warszawa. Producent oferuje całoroczne domy drewniane, domy kanadyjskie - projekty, budowa i montaż domów z drewna. Prefabrykacja domów umożliwia nam montaż budynku przez cały rok, ściany są składane w fabryce przed montażem na placu budowy, dzięki czemu wszystko jest precyzyjnie przygotowane i w najwyższej jakości, do której przywiązujemy największą wagę. Na stronie oferta oraz pokazane zdjęcia domów z drewna oferowane przez firmę.

  www.domstodni.pl

katalog >> Budownictwo >> domy z drewna >> 8272

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


5.    www.termat.pl

Specjalnością spółki Termat są wysokogatunkowe keramzytowe materiały budowlane. Przedsiębiorstwo znane jest z wyrobu lekkich oraz wytrzymałych stropów typu Teriva czy Filigran. Jego oferta zawiera także systemy kominowo-wentylacyjne, ściany fundamentowe i działowe, płyty WPS oraz prefabrykowane zbrojenia budowlane. Dopełnieniem propozycji spółki są nadproża, biegi schodowe, kształtki wieńcowe czy też prefabrykaty nietypowe. Wszystkie te wyroby wyróżniają się swoją odpornością i wytrzymałością. Spółka prowadzi dodatkowo dystrybucję keramzytu. Ze szczegółami działalności producenta mogą Państwo zapoznać się na stronie internetowej.

  www.termat.pl/

katalog >> Usługi >> inne >> 13017

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


6.    ARKADIA montaż ogrodzeń szczecin

ARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń to profesjonalna firma ze Szczecina, jaka specjalizuje się w produkcji, sprzedaży i montażu rozległego wyboru nowoczesnych elementów ogrodzeniowych. Nasz asortyment obejmuje ogrodzenia stalowe, murowane systemy ogrodzeniowe, siatkę plecioną i zgrzewaną, a także panele ogrodzeniowe i prefabrykowane podmurówki. Proponujemy również słupki, furtki, bramy wjazdowe i garażowe. Prowadzimy sprzedaż detaliczną oraz hurtową, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Gwarantujemy wysoką jakość naszych produktów oraz przystępne ceny. Więcej na naszej witrynie internetowej.

  www.centrumogrodzen.pl

katalog >> Budownictwo >> ogrodzenia bramy >> 10046

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


7.    Dom kanadyjczyk

Produkcja i budowa domów - Damir. Polecam, okazja i zobacz dalej - skorzystaj i wypróbuj. Producent oferuje wysokiej jakości całoroczne domy z drewna, szkieletowe domy kanadyjskie - projekty, montaż i budowa domów z drewna (domy pasywne). Na stronie oferta oraz galeria zdjęć domów z drewna oferowanych przez firmę. Kliknij i sprawdź nas - zobacz więcej na stronie. Polecamy prefabrykowane domy z drewna, domy szkieletowe gotowe - prefabrykacja i budowa domów Warszawa. Skorzystaj jak najszybciej z ciekawej oferty na dom kanadyjczyk - wysokiej klasy domy energooszczędne. Czytaj Tu, kliknij i zobacz więcej - Wypróbuj Link. Atrakcyjna cena na kanadyjski dom z drewna, domy drewniane - kanadyjskie domy prefabrykowane.

  www.dom100dni.pl

katalog >> Budownictwo >> dom pasywny >> 3724

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


8.    Prefabrykowana

Heatec, B.R. Kozaczyńscy, Ożarów Mazowiecki - prefabrykowane obudowy wanny narożnej, zabudowa wanny płytkami. Wysokiej jakości prefabrykowana obudowa wanny ze sztywnego poliuretanu o dowolnym kształcie, przygotowana do przyklejenia płytek ceramicznych oraz wykładzin. Łatwe dopasowanie - w komplecie opis z instrukcją montażu. Komplet elementów do złożenia w miejscu - zabudowa wanny. z nienasiąkliwego materiału termoizolacyjnego. Jedyna obudowa na rynku chroniona patentem. Możliwa jest zabudowa wanny narożnej z cokołem jak i tradycyjnej płytkami. Zabudowa wanien - zapraszamy Pańsrwa.

  obudowa-wanny.pl

katalog >> Budownictwo >> materiały budowlane >> 2881

Link nie działa ? | Zarządzanie wpisem | 1


1     Wyniki od 1 do 8 z 8